صبوری کنید تا عملیات بارگذاری کامل شود
مسابقات
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
آمار
فصل 2022
فصل 2023
اخبار مقالات
متخصصان و مربیان
باشگاه ها
رخ به رخ
درباره ما
ثبت نام | ورود
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
X
پایان ثبت نام
سوپر لیگ پیست م1
مسابقات سوپرلیگ
در بخش پیست
در رشته تعقیبی انفرادی
در رده جوانان آقایان
22
تعداد شرکت کنندگان
تهران
مکان برگزاری
km
مسافت
1401-02-22
تاریخ برگزاری
برای مشاهده توضیحات ، ویدئو ، لوکیشن ها ، قوانین و پروفایل مسابقه کلیک کنید
جایگاه
نام رایدر
vo2p
سن
تیم
تایم
فاصله
1
پوریا یعقوبی
60
19
تیم ملی ایران
00:03:44.440
0
2
آتبین بهزاد
45
20
اعتماد کالا یزد
00:03:44.680
0
3
ائلمان عابدی
36
19
دانشگاه آزاد اسلامی (عدالت اکبری)
00:03:45.100
0
4
سیدمحمدنبی میرباقری فیروزآبادی
30
17
هیئت آذربایجان شرقی
00:03:54.440
0
5
دانیال فرزانه
24
19
هیئت آذربایجان شرقی
00:00:03.100
0
6
سیدعلیرضا موسوی
18
20
هیئت قزوین
00:03:56.550
0
7
سپهر نظافتی
12
20
هیئت خراسان رضوی
00:03:58.800
0
8
ایلیا معماریان
6
20
هیئت شهر تبریز
00:03:59.210
0
9
امید گلستانی
3
صنعت مس رفسنجان
00:04:01.480
0
10
محمدسینا ربیعی کرهرودی
2
19
پدافند هوایی رعد
00:04:02.660
0
11
محمدحسین نوروزی
-
20
آزاد
00:04:03.650
0
12
محمدمهدی امیری
-
19
مقاومت گیلان
00:04:06.290
0
13
آرش کلاهچی
-
20
آینده سازان لرستان
00:04:09.150
0
14
محمد خواجه زاده
-
19
بیشاپور کازرون
00:04:15.870
0
15
علی شیری
0
19
هیئت گنبد کاووس
00:04:16.630
0
16
سپهر حسین زاده پاریزی
-
17
صنعت مس رفسنجان
00:04:26.780
0
17
آریا تنها
-
20
هیئت تهران
00:04:29.890
0
18
ابوالفضل شاکری
-
20
آکادمی پاسارگاد
00:04:43.630
0
19
حسین سینایی فرد
0
19
هیئت فارس
00:04:46.570
0
DNS
ارشیا امیران آهنگر
-
18
ذاکرانی
0
DNS
سپهر خانی
-
19
امیدنیا مشهد
0
DNS
محمدصادق معصومی نژاد
0
20
باشگاه شهربهشت
0
دانلود نتایج تیمی
دانلود نتایج فردی
لیست استارت
فرم دورشمار
جدول امتیازدهی
در این قسمت می توانید عکسهای خودتان را برای این مسابقه ارسال کنید تا در گالری قرار بگیرد
نام و نام خانوادگی شما جهت ثبت روی عکس های ارسالی
نحوه امتیاز دهی رنکینگ کشوری
×
خانه
فهرست
مسابقات
اخبار مقالات
رنکینگ
مربیان متخصصان
ورود / ثبت نام
سوالات متداول