رنکینگ انفرادی جهانی در ماده کیرین

این رنکینگ هر هفته ،اتوماتیک مطابق رنکینگ UCI بروز رسانی می گردد.

بروز رسانی شده در سه‌شنبه, 17 بهمن 1402

جایگاه نام سن کشور نام تیم امتیاز
1 RICHARDSON Matthew 24
AUS
2920
2 LAVREYSEN Harrie 26
NED
2740
3 NAKANO Shinji (RKD) 24
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 2685
4 AWANG Mohd Azizulhasni (AZA) 35
MAS
TEAM AZIZUL 2500
5 YAKOVLEV Mikhail 23
ISR
2458
6 QUINTERO CHAVARRO Kevin Santiago 25
COL
2436
7 OTA Kaiya (RKD) 24
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 2370
8 CARLIN Jack 26
GBR
2040
9 DAKIN Sam 27
NZL
1905
10 SAHROM Muhammad Shah Firdaus 28
MAS
1855
11 CORNISH Thomas 23
AUS
1790
12 DÖRNBACH Maximilian 28
GER
1650
13 GLAETZER Matthew 31
AUS
1640
14 HEDGCOCK James (NCI) 22
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1581
15 TURNBULL Hamish (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 1570
16 VIGIER Sébastien (USC) 26
FRA
CRETEIL KRONOS 1550
17 PAUL Nicholas 25
TTO
1531
18 TJON EN FA Jaïr 30
SUR
1520
19 LENDEL Vasilijus 28
LTU
1513
20 PONOMARYOV Sergey (ATT) 25
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 1486
21 SAUNDERS Callum 28
NZL
1481
22 HOOGLAND Jeffrey 30
NED
1458
23 SPIES Jean 34
RSA
1405
24 RAJKOWSKI Patryk 27
POL
1341
25 GALLAGHER Sam 22
AUS
1305
26 康 KANG 世峰 Shih Feng 26
TPE
1290
27 ČECHMAN Martin 25
CZE
1226
28 SZALONTAY Sándor 33
HUN
1211
29 BRISTER James 24
AUS
1130
30 TERASAKI Kohei (RKD) 29
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1125
31 CHUGAY Andrey (ATT) 23
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 1121
32 BROWNE Kwesi 29
TTO
1105
33 PREDOMO Mattia 19
ITA
1091
34 JURCZYK Marc 27
GER
1054
35 ANGSUTHASAWIT Jai 28
THA
1029
36 RUDYK Mateusz 28
POL
1025
37 DERACHE Tom 24
FRA
1009
38 SARNECKI Rafal 33
POL
1000
39 XUE Chenxi 22
CHN
996
40 ELLIOTT Ryan 19
AUS
980
41 LIU Qi 23
CHN
970
42 RAMIREZ MORALES Santiago 29
COL
941
43 DODYK Ryan (NCI) 27
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 925
44 DAVIES Byron 24
AUS
855
45 YUNG Tsun Ho (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 846
46 LIEBEKNECHT Maxwell 19
AUS
770
47 TO Cheuk Hei 24
HKG
761
48 LART Kaio 20
NZL
755
49 SPARROW Mitchell 26
RSA
753
50 YAMASAKI Kento (RKD) 31
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 715
51 BENIUŠIS Justas 26
LTU
715
52 BIANCHI Matteo 22
ITA
706
53 VAN LOON Tijmen (BCC) 22
NED
BEAT CYCLING CLUB 705
54 OBARA Yuta (RKD) 27
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 700
55 蕭 HSIAO 世鑫 Shih Hsin 33
TPE
679
56 MORO Stefano 26
ITA
673
57 DA SILVA Joao Vitor 26
BRA
666
58 VILAR Lucas Oscar 23
ARG
661
59 DANYLCHUK Bohdan 21
UKR
653
60 DAY Dylan Keith Alby 23
NZL
646
61 RUIZ TERAN Juan 23
MEX
630
62 MOHD ZONIS Muhammad Fadhil 26
MAS
630
63 BOHUSLÁVEK Matěj 25
CZE
618
64 BARBER Daniel 20
AUS
610
65 TOPINKA Dominik 30
CZE
606
66 MARTINEZ CHORRO Alejandro 25
ESP
597
67 LANDERNEAU Melvin 26
FRA
596
68 TANG Geneway 22
USA
590
69 TRUMAN Joseph (TIN) 26
GBR
TEAM INSPIRED 587
70 ASSAL Mohamed-Nadjib 24
ALG
570
71 HILEY Marcus (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 570
72 DENYSENKO Vladyslav 23
UKR
563
73 ŠŤASTNÝ Jakub 23
CZE
562
74 HASSAN Hussein 21
EGY
551
75 CHU Andrew 22
USA
535
76 POLLARD Ned 23
AUS
529
77 KOOL Daan 22
NED
528
78 +13 BURAWSKI Konrad 21
POL
526
79 -1 SALEM Abdelrahman 22
EGY
511
80 -1 CIPRIANO Flavio Vagner 33
BRA
505
81 -1 MANN Jared 19
NZL
504
82 -1 PRIORE Luca 21
FRA
495
83 -1 CHOI Woorim 22
KOR
485
84 -1 CARON Oscar 20
FRA
480
85 -1 REZANOV Dmitriy (ATT) 23
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 475
86 -1 WEBSTER Reuben 21
NZL
467
87 -1 RUSSELL Jaxson 19
NZL
465
88 -1 ROCHNA Daniel 24
POL
461
89 -1 蔡 TSAI 佳勳 Chia Hsun 21
TPE
460
90 -1 MONKS Niall 23
GBR
450
91 -1 VINSKAS Laurynas 20
LTU
448
92 MORENO SANCHEZ Jose 30
ESP
441
93 محمدامین رحیم آبادی 19
IRI
WATER WAVES LAND MASHHAD 441
94 BOTTASSO Leandro 37
ARG
440
95 黃 HUANG 敬倫 Ching Lun 19
TPE
437
96 CHAROVAS Miltiadis 19
GRE
436
97 MIKAMI Ryoya 21
JPN
433
98 +10 MALÁŠEK Jakub 19
CZE
433
99 -1 HYTYCH Matěj 19
CZE
433
100 -1 SAHROM Muhammad Ridwan (AZA) 22
MAS
TEAM AZIZUL 431
101 -1 VERDUGO OSUNA Edgar Ismael 29
MEX
431
102 -1 ESOW Esow 22
IND
429
103 -1 DHENTAKA Dika Alif 22
INA
426
104 -1 JUSENA Mohd Akmal Nazimi (AZA) 19
MAS
TEAM AZIZUL 418
105 -1 MADDERN Jade 27
AUS
416
106 -1 HOFFMAN Leigh 23
AUS
415
107 -1 MOK Tsz Chun 19
HKG
413
108 -1 CLANCY Patrick 22
NZL
408
109 謝 HSIEH 念興 Nien Hsing 25
TPE
404
110 KURDIDI Kirill 19
KAZ
403
111 OH Jeseok 26
KOR
401
112 NORRIS Hayden (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 396
113 BLACKWOOD Luke 19
NZL
392
114 ABDOULAYE Bangoura 23
GUI
390
115 PUERTA ZAPATA Fabian Hernando 32
COL
380
116 ROWLEY Conor 25
IRL
376
117 DOMINGUEZ LOPEZ Alexis 24
PAR
374
118 ROMIJN Lars 21
NED
371
119 CSENGŐI Bálint 22
HUN
368
120 +19 WERNER Danny-Luca 19
GER
366
121 -1 LAURENCE Devante 19
TTO
365
122 -1 BOONE Evan 23
USA
364
123 -1 WAMMES Nick (NCI) 24
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 360
124 -1 MENSAH Ezer 25
BEN
360
125 -1 GROß Paul 20
GER
358
126 -1 KANG Seojun 21
KOR
348
127 -1 CARPENTER Finn 22
AUS
344
128 -1 ELKATHCHOONGO David 20
IND
336
129 -1 KALOGEROPOULOS Ioannis 29
GRE
334
130 -1 KOLLER Finn 19
USA
334
131 -1 MINUTA Stefano 19
ITA
324
132 -1 CARISIMO Carlos 22
AUS
315
133 -1 AHMAD NAZERI Ahmad Safwan 22
MAS
315
134 -1 林 LIN 威志 Wei Zhi 20
TPE
315
135 -1 TROVAS John 22
AUS
312
136 -1 WEINRICH Willy Leonhard 20
GER
311
137 -1 FUENZALIDA GALAZ Joaquin 24
CHI
310
138 -1 BONE NAZARENO Francisco Miguel 23
ECU
306
139 -1 LEANDRO MADRIGAL Nayib 27
CRC
299
140 +27 NAPOLITANO Daniele 20
ITA
297
141 -1 YOUNG Erin 34
USA
291
142 -1 STANTON Dylan 19
AUS
290
143 -1 ALEXANDER Quincy 30
TTO
290
144 -1 DE SCHRIJVER Runar 19
BEL
288
145 -1 ALLEN Duncan 21
AUS
287
146 -1 SYAWAL Mochamad Bintang 22
INA
286
147 -1 SPIEGEL Luca 19
GER
285
148 -1 DAVIES Tyler 22
CAN
285
149 -1 NAKAISHI Minato 19
JPN
282
150 -1 LIVANOS Konstantinos 22
GRE
281
151 -1 BÖTTICHER Stefan 31
GER
280
152 -1 VAJBAR Jakub 19
CZE
279
153 +25 DOBRZYNSKI Tomasz 20
POL
276
154 +11 WALTERS Dalton 25
USA
275
155 -3 LONG Blake 21
AUS
274
156 -3 CAVANAGH Liam 19
NZL
272
157 -3 MORITA Ichiro 22
JPN
270
158 -3 曾 TSENG 嘉頡 Chia Chieh 22
TPE
270
159 -3 ORTEGA FONTALVO Cristian David 23
COL
270
160 -3 SAVVAKIS Stamatios 21
GRE
269
161 -3 MARASAS Mateo Nicolas 25
ARG
265
162 -3 YANEZ Luis 27
VEN
260
163 -3 SZABO Norbert 30
253
164 -3 MACDONALD Ryan 24
CAN
249
165 -3 MCCLENDON Zachariah 25
USA
245
166 -3 LEDINGHAM-HORN Harry (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 245
167 -3 WRIGHT Abubakr Lamin 22
JAM
240
168 -2 GILL Benjamin 19
GBR
236
169 -1 ABE Ayato 19
JPN
230
170 -1 KUSUMA Terry Yudha 24
INA
230
171 -1 HA Junhong 19
KOR
230
172 -1 LOVASSY Patrik Rómeó 22
HUN
228
173 -1 ESTEBAN HERRAIZ Itmar 40
ESP
223
174 -1 ST LOUIS PIVIN Patrice 32
CAN
222
175 -1 KIM Donghyun 20
KOR
220
176 -1 TAPIMAY Pongthep 35
THA
220
177 -1 CRAIG Lyall 22
GBR
217
178 -1 PRZYMUSINSKI Mateusz 19
POL
217
179 MCNAUGHTON Harvey 24
GBR
216
180 ALABDULMUNIM Azzam 20
KSA
214
181 JIMENEZ ELIZONDO Ekain (EUS) 22
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 214
182 PALMER Daniel 26
JAM
213
183 D'ABREAU Ryan 20
TTO
213
184 CARABY Kyle 21
TTO
211
185 RODRIGUEZ Juan Bautista 23
ARG
210
186 SANCHEZ GARMENDIA Esteban 20
ESP
208
187 MCLEAN Haseem 36
TTO
208
188 HÖHNE Anton 23
GER
201
189 MINCHEV Miroslav 34
BUL
201
190 JANLUANG Jetsada 29
THA
200
191 YAN Weiming 25
CHN
195
192 HUTTON Brandon 22
AUS
190
193 李 LI 宗霖 Chung Ling 36
TPE
189
194 DUDKO Mykhailo-Yaroslav 22
UKR
188
195 BEDNAREK Eliasz 19
POL
187
196 GILLION Timmy 21
FRA
186
197 RAMIREZ GOMEZ Vicente 22
CHI
185
198 SWART James 20
RSA
183
199 CHIANG Jia Cheng 21
MAS
182
200 OETOMO Yosandy Darmawan 23
INA
180
201 KIM Chengsu 25
KOR
180
202 FONTANILLE Thierry 21
FRA
178
203 COUSINS Ewan 20
NZL
176
204 GOLOV Viktor 23
KAZ
176
205 LU Jiachen 23
CHN
175
206 GRIFFIN Dmitri 23
IRL
174
207 AMINALROAYAE Abolfazl 21
IRI
171
208 HELAL Rayan (USC) 24
FRA
CRETEIL KRONOS 170
209 ROBERTS Nicholas 20
USA
169
210 SULKOVSKYI Ostap 19
UKR
166
211 MUNDAY William 18
GBR
165
212 REID Malik 21
JAM
164
213 YAMAZAKI Ayumu 18
JPN
163
214 LEFEBER Mathias 25
BEL
162
215 MYBURGH Johannes 30
RSA
161
216 VOUKELATOS Dimitrios 34
GRE
161
217 ZHOU Yu 24
CHN
160
218 ABDUL-WAHAB Alexander 20
IRL
160
219 KIM Seungsu 19
KOR
160
220 BARNES Harvey 24
IRL
160
221 LAU Joseph (HKS) 20
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 158
222 OCHOA HENAO Juan David 26
COL
155
223 WADILIE Xavi 20
SUR
155
224 GUO Shuai 28
CHN
155
224 WANG Haizhou 25
CHN
155
226 O TOOLE Callum 31
IRL
155
227 HACKMANN Henric 20
GER
154
228 GOLDING Demar 22
JAM
153
229 PULIDO Zion 23
TTO
151
230 +67 TUGNOLO Matteo 20
ITA
151
231 -1 LAITONJAM Ronaldo 21
IND
150
232 -1 EILERS Joachim 33
GER
150
233 -1 李 LEE 俊諺 Chun Yen 41
TPE
150
234 -1 امیرعلی علیزاده قناد 18
IRI
150
235 -1 ABOUELHASSAN Youssef 22
EGY
150
236 -1 BAE Junhyeong 19
KOR
150
237 -1 KOROBOV Yehor 21
UKR
149
238 -1 ABDUKHAKIMOV Timur 21
UZB
146
239 -1 SAENKHAMWONG Wachirawit 23
THA
145
240 -1 SHEVTSOV Andrei 20
***
145
241 -1 JUNG Hojin 21
KOR
145
242 -1 CACHIQUE LINARES Francis Aldair 25
PER
144
243 -1 MURILLO MINOTA Ruben Dario 33
COL
143
244 -1 TSUNODA Akira 24
JPN
140
245 -1 MOORE Charles 49
USA
140
246 -1 BURDYGIN Gleb 21
***
140
247 -1 KYRYCHENKO Danylo 18
UKR
140
248 -1 ZHAN Zewei 25
CHN
140
249 -1 DABROWSKI Gracjan 19
POL
139
250 +330 MARCINIAK Marcin 19
POL
135
251 -2 KOZUBENKO Aleksei 18
***
135
252 -2 IM Sangseop 19
KOR
135
253 -2 SINGH Y Rojit 21
IND
135
254 -2 LEE Jaeho 20
KOR
130
255 -2 LEVI Pini 27
ISR
130
256 -2 ACKEE Michael 23
TTO
128
257 -2 BEISENBAYEV Rizvan 18
KAZ
125
258 -2 GELUK Stijn 27
NED
125
259 -2 RAMSAY Andrew 25
JAM
125
260 -2 LIU Qihua 22
MAC
123
261 -2 LAO Long San 25
MAC
121
262 -2 POPOV Vasil 19
BUL
121
263 -2 VAN AERT Bernard Benyamin 26
INA
120
264 -2 OUEDRAOGO Abdouul Imann 27
BUR
120
265 -2 TSERENTZOULIAS Christos 39
GRE
120
266 -2 BUSS Ian 23
USA
119
267 -2 ALOUL Oliver 19
GBR
115
268 -2 VOLIKAKIS Christos (GDT) 35
GRE
GIANT DIJON TRACK TEAM 113
269 +90 MENG Kenneth 19
GER
112
270 -3 楊YANG 勝凱sheng Kai 31
TPE
110
271 -3 GRENGBO Florian 23
FRA
110
272 -3 KHOW Yong Kiat 20
MAS
110
273 -3 DOBREV Denis 26
BUL
110
274 -3 ARTHUR Luthais 26
GBR
105
275 -3 DANCEL Michael 51
USA
105
276 -3 BUNKOV Maksim 18
***
105
277 -3 THAMPANYA Wanchana 19
THA
105
278 -3 SEMPERENA OYARZABAL Tasio 18
ESP
105
279 -3 GASPARRO Eric 34
IRL
105
280 -3 KIM Changwook 23
KOR
105
281 -3 KWOK Chun Yan 19
HKG
100
282 -3 李 LEE 韋辰 Wei Chen 19
TPE
100
283 -3 LIANG King Hung (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 100
284 -3 HAMZA Yacine 26
ALG
100
285 -3 RODRIGUEZ Juan 28
ESP
100
286 -3 MAKINO Tak 36
USA
100
287 -3 DEMIANOV Sergei 18
***
100
288 -3 BILOGUB Andrii 44
UKR
100
289 -3 COLSY Noé 20
FRA
100
290 -3 SEGURA Xavier 21
ESA
100
291 -3 PUTKONEN Pauli 29
FIN
100
292 -3 DENYSENKO Vladyslav 23
UKR
100
293 -3 SARAVIA ALANES Carlos Mateo 24
BOL
100
294 -3 WINKLER Oskar 23
DEN
100
295 -3 SZASZ Ferenc-David 20
ROU
99
296 -3 SCHIPPERT Paul 21
GER
99
297 -3 MELONEY Samuel 19
TTO
99
298 -3 SHALESNYY Timur 20
KAZ
99
299 -3 TERAN ARIAS Yorbert 22
VEN
96
300 -2 LEE Sangmok 21
KOR
96
300 -2 PARK Jeongjin 19
KOR
96
302 -2 ESHANKULOV Asadbek 18
UZB
95
303 -2 BRUGGER Alex 28
CAN
95
304 -2 PANAGARIS Panagiotis 19
GRE
95
305 -2 NIWANTI Jaturong 29
THA
94
306 -2 LENEMAN Loris 20
NED
94
307 -2 ITO Kyosuke 20
JPN
93
308 -2 BOYD Zoe 22
JAM
91
309 -2 HUTTON David 24
AUS
91
310 VOGT Jakob 18
GER
90
311 -3 KIKSIS Ainars 51
LAT
90
312 -3 NONAKA Ryunosuke 22
JPN
90
313 -3 BERNIE Luke 19
IRL
90
314 -3 LECAROS TORO Mariano 20
CHI
90
315 -3 MARTINEZ Wilber 22
ESA
90
316 -3 LUMPAROV Georgi 27
BUL
90
317 -3 SANCHEZ CUBILLO Berny 25
CRC
90
318 -3 KITPHIRIYAKAN Nitirut 21
THA
90
319 -3 MULLEN Eoin 30
IRL
90
320 -3 SIMOLA Mika 38
FIN
90
321 -3 DANESHVAR KHORRAM Mohammad 30
IRI
90
322 -3 ZHANG Wenshuang 24
CHN
90
323 -3 MONTENEGRO SAAVEDRA Rubén Heraldo 20
BOL
90
324 -3 LESTER Matthew 19
RSA
90
325 -3 SHUVAL Nevo 25
ISR
90
326 -3 YORENTE VALENCIA Steven 18
ECU
90
327 -3 RORKE Tyler (NCI) 20
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 90
328 -3 FYNBO Anders (SDP) 27
DEN
SPELLMAN DUBLIN PORT 90
329 -3 JONAUSKAS Svajūnas 28
LTU
90
330 -3 KRABBENBORG Mike 19
NED
88
331 +188 SKORSKI Marek 54
POL
88
332 -4 PIRANISHVILI Avtandil 22
GEO
85
333 -4 USACH SANCHO Manel 27
ESP
85
334 -4 SITCHINAVA Nika 21
GEO
84
335 -4 FONG Hung Chiat, Maximillian 24
MAS
82
336 -4 SZTRAUCH Mateusz 22
POL
82
337 -4 DJALALITDINOV Ruslan 18
UZB
82
338 -4 HELSON Kyle 35
USA
80
339 -4 FRANKS Jeremy 30
GBR
80
340 -4 BRIGGS Alec 30
GBR
80
341 -4 MOONSHIN Junseo 23
KOR
80
342 -4 ALLAM Khaled 19
EGY
80
343 -4 FUENZALIDA GALAZ Diego 22
CHI
80
344 -4 PAWAR Mayur 23
IND
80
345 -4 ALVERGUE Carlos 26
ESA
80
346 -4 HERNANDEZ Bryan 19
CRC
80
347 -4 PETCHARAT Yeaunyong 22
THA
80
348 -4 LAAKSO Seppo 45
FIN
80
349 -4 محمد گنج خانلو 26
IRI
80
350 -4 TOMAS TOMAS Llorenc 32
ESP
80
351 -4 XU Chao 29
CHN
80
352 -4 DRIJVER Bertold 20
HUN
80
353 -4 ANDERSON Mavin 45
JAM
80
354 -4 SHINZAN Kyohei (BGT) 30
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 80
355 -4 VILCA CATA Marcelo Fabian 18
BOL
80
356 -4 ALONI Jonathan 21
ISR
80
357 -4 IMBAQUINGO BENAVIDES Jilmar 19
ECU
80
358 -4 GRUER DE BRITO DANIEL HENRIQUE 35
BRA
80
359 -4 CORDENOS Clément 21
FRA
80
360 -4 DE GROOTE Arne 26
BEL
80
361 -4 DICH Jens 31
DEN
80
362 -4 DUBLE Arnaud 43
FRA
79
363 -3 PRAYOGO Dealton Nur Arif 30
INA
76
364 -3 PARK Jeone 26
KOR
76
365 -3 JÄGER Julien 22
GER
76
366 -3 RARES CHIRA Vlad 18
ROU
76
367 -3 DMITRIYENKO Yevgeniy 19
UZB
76
368 -3 YOSHIKAWA Keisuke 21
JPN
75
369 -3 ALNAJJAR Hussain Mohannad 29
UAE
75
370 -3 HOLT Joe 26
GBR
75
371 -3 CALEYRON Quentin 35
FRA
75
372 -3 ARAGIANNIS Georgios 18
GRE
75
373 -3 SAAD Ahmed 21
EGY
75
374 -3 CACERES BARRIAS Patricio 33
CHI
75
375 -3 PASAMEL Sampath 19
IND
75
376 -3 MENDOZA Josué 21
ESA
75
377 -3 STANCHEV Nikolay 43
BUL
75
378 -3 VARGAS CORELLA Anthony 30
CRC
75
378 -3 CASTILLO TROMPINO Juan Andres 20
ARG
75
380 -3 YORDSUWAN Setthawut 29
THA
75
381 -3 RAJANIEMI Harri 53
FIN
75
382 -3 ARBOLEDA SALAZAR Juan Diego 22
COL
75
383 -3 CATTANI Michael 20
ITA
75
384 -3 LIU Haotong 23
CHN
75
385 -3 KARL Adam 24
HUN
75
386 -3 MOHD SABRI Muhammad Naim 20
MAS
75
387 -3 MENA MORALES Carlos Sebastian 37
BOL
75
388 -3 AREBALO PAREDES Marco 18
ECU
75
389 -3 DE LARMELINA Leandro 35
BRA
75
390 -3 BIBIC Dylan 20
CAN
75
391 -3 LETEN Inias 19
BEL
75
392 -3 WALLIN Rasmus Bøgh 27
DEN
75
393 -3 MERTENS Tjorven 18
BEL
71
394 -3 PAPADAKIS Nikolas 25
AUS
70
395 -3 TSO Kai Kwong (HKS) 23
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 70
396 -3 LECLERC Enzo 18
FRA
70
397 HOLFELD Niklas 18
GER
70
398 -4 MATUZEVIČIUS Žygimantas 21
LTU
70
399 -4 MUKHTAR Ramazan 18
KAZ
70
400 -4 YOGEV Alon 24
ISR
70
401 -4 RAYNER Josh 49
AUS
70
402 -4 RADFORD Harry 18
GBR
70
403 -4 LUCAS PLA David 27
ESP
70
404 -4 VLACHOS Spyridon 30
GRE
70
405 -4 PAILAMILLA ALBORNOZ Marco 19
CHI
70
406 -4 YADAV Luv Kumar 19
IND
70
407 -4 PORTILLO Christian 39
ESA
70
408 -4 HRISTOV Svetozar 31
BUL
70
409 -4 VICTORIO VILLAROEL Franco Samuel 25
ARG
70
409 -4 JIMENEZ DELGADO Jefry 34
CRC
70
411 -4 BIELECKI Maciej 36
POL
70
411 -4 CHUMBUATHONG Kanok 21
THA
70
413 -4 SALMINEN Juuso 23
FIN
70
414 -4 王WANG 郁翔yu Siang 23
TPE
70
415 -4 RASHNOU Iman 22
IRI
70
416 -4 KIM Jihun 27
KOR
70
416 -4 NA Junggyu 25
KOR
70
416 -4 YOON Jongseok 23
KOR
70
416 -4 HAN Ohsung 19
KOR
70
416 -4 KWON Igeon 19
KOR
70
416 -4 NAM Gyeol 19
KOR
70
422 -4 DIAZ CHILET Ricardo 18
ESP
70
423 -4 MAKRANCZY Dominik Kevin 19
HUN
70
424 -4 MCFARLANE Horace 43
JAM
70
425 -4 ZAMRI Muhammad Nabil Wafiq 19
MAS
70
426 -4 WAKIMOTO Yuta 34
JPN
70
427 -4 CAMPBELL Akil 27
TTO
70
428 -4 MUNYAI Tshilalahufhe Marubini 21
RSA
70
429 -4 CANCHINGRE PRECIADO Kevin 24
ECU
70
430 -4 DO NASCIMENTO GUSSOLLI Vinícius 23
BRA
70
431 -4 VERHOEVEN Mathijs 26
BEL
70
432 -4 NIELSEN Henrik 51
DEN
70
433 -4 IVANOVAS Olegas 21
LTU
70
434 -4 ZYGIELO Dawid 19
POL
70
435 -4 FENLON Seán 27
IRL
67
436 -4 LAURENZ Marcel 51
GER
66
437 -4 PENAUD Sam 19
FRA
65
438 -4 ERIKSSON Christoffer 23
SWE
65
439 -4 MAYOUF Khalid 29
UAE
65
440 -4 WYBROW Jack 21
GBR
65
441 -4 KEINAN Amit 20
ISR
65
442 -4 HASSANIN Ahmed 21
EGY
65
443 -4 KAUSHIK Ritesh 21
IND
65
444 -4 QUINTANILLA Miguel 33
ESA
65
445 -4 NAIDENOV Kaloyan 21
BUL
65
446 -4 ARROYO Victor Humberto 35
ARG
65
447 -4 FAIMUENVAI Muncheth 20
THA
65
448 -4 GLASGOW James 22
IRL
65
449 -4 SAVUKOSKI Severi 20
FIN
65
450 -4 PUENTES GUTIERREZ Juan 22
COL
65
451 -4 GRINE Keith 32
USA
65
452 -4 CECI Francesco 34
ITA
65
453 -4 BORDIUH Mykola 19
UKR
65
454 -4 XU Jiahao 19
CHN
65
455 -4 DOUGLAS Duwayne 20
JAM
65
456 -4 LOZANO ALBAN Allan Antonio 23
ECU
65
457 -4 FIORI TOSTES Danilo Cesar 37
BRA
65
458 -4 VAN LEEUWEN Thijs 20
NED
65
459 -4 GORMSEN Alberto Christian 26
DEN
65
460 -4 LASKOWSKI Radoslaw 19
POL
65
461 -4 HASBULLAH Umar 19
MAS
64
462 -4 SERAFINAS Gedvinas 22
LTU
60
462 -4 YAMADA Sotaro 22
JPN
60
464 -4 JUNG Jaehee 27
KOR
60
464 -4 李 LEE 東霖 Dong Ling 22
TPE
60
464 -4 HAITBAYEV Sultanbay 20
TKM
60
464 -4 SHAH Syed 25
PAK
60
468 -4 JOULE STOVOLD Miles 45
GBR
60
469 -4 BAKR Mahmoud 19
EGY
60
470 -4 SIANGLAM Satjakul 30
THA
60
471 -4 BYRNE Ryan 25
IRL
60
472 -4 黃 HUANG 永傑 Yong Jie 20
TPE
60
473 -4 QUARANTA Samuel 21
ITA
60
474 -4 ROZGHONIUK Andriy 26
UKR
60
475 -4 BAILEY Rasheik 32
JAM
60
476 -4 ALPATOV Miras 19
KAZ
60
477 -4 OCKHUIS Graeme 27
RSA
60
478 -4 MEDRADO VITOR FELISBERTO 45
BRA
60
479 -4 ROTHERHAM Matthew 29
GBR
60
480 -4 LINDEMOSE Lars 56
DEN
60
481 -4 ALIZADEH Amir 20
IRI
58
482 -4 SPILIOTOPOULOS Gerasimos 37
GRE
58
483 -4 JERÓNIMO João 28
POR
56
484 -4 GARCIA GOMEZ Gerard 31
ESP
56
485 -4 BURKA Dominykas 18
LTU
55
486 -4 LOWE Ed (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 55
487 -4 NUNEZ Frayank 32
VEN
55
488 -4 KORNILOVS Vitalijs 44
LAT
55
489 -4 ELHUSSEINI KHALIL Assem 23
EGY
55
490 -4 GECHEV Hristo 22
BUL
55
491 -4 KONECNY GENINI Lucas 23
ARG
55
492 -4 SAMNGAMMA Chetawan 24
THA
55
493 -4 JARAMILLO CAMACHO Miguel 19
COL
55
494 -4 REIßMANN Johannes 19
GER
55
495 -4 DU Yang 33
CHN
55
496 -4 MOHD HAFIDZ Nadzrul Hafidzy 19
MAS
55
497 -4 GORBUNOV Alexandr 20
KAZ
55
498 -4 ABBOT Douglas 27
RSA
55
499 -4 SOTTI DA SILVA OLIVEIRA Eduardo 19
BRA
55
500 -4 BROADUS Daniel 29
CAN
55
501 -4 KIDA Antoni 19
POL
55
502 -4 KAL Celalettin 26
TUR
52
503 -4 NAKAJIMA Kosei 20
JPN
51
504 -4 SIKORA JUNIOR Fernando 29
BRA
50
505 -4 QUILDAN Atiba 29
GBR
50
506 -4 TIMOR Guy 20
ISR
50
507 -4 AZIZ Mohab 19
EGY
50
508 -4 TSANKOV Ivelin 33
BUL
50
509 -4 PERRUCHOUD Franco 26
ARG
50
510 -4 PETCHARAT Orrachun 24
THA
50
511 -4 STEWART Mark 40
IRL
50
512 -4 李LEE 靖昌ching Chang 20
TPE
50
512 -4 謝 HSIEH 宣德 Hsuan De 19
TPE
50
514 -4 TORRES CRUZ Juan Felipe 19
COL
50
515 -4 BOLOTIN Alex 24
USA
50
516 -4 VITALE Daniel 18
ITA
50
517 -4 MIROSHNYCHENKO Mykola 22
UKR
50
518 -4 ZHANG Xudong 23
CHN
50
519 -4 VAKHOVSKIY Artyom 19
KAZ
50
520 -4 ABRAHAMS Marco 33
RSA
50
521 -4 ALMEIDA FUDISAKI Matheus Henrique 19
BRA
50
522 -4 ABIDI Adam 19
CAN
50
523 -3 WAGNER Robin 30
CZE
46
524 -3 KANG Dongjin 36
KOR
46
525 HERRCHEN Janek 18
GER
45
526 -4 LLOYD Steffan 25
GBR
45
527 -4 LEANDRO Nayib 27
CRC
45
528 -4 ARGOV Oron 19
ISR
45
529 -4 SAAD Begad 19
EGY
45
530 -4 IVANOV Borislav 34
BUL
45
531 -4 PASCUAL Damian Antonio 43
ARG
45
532 -4 KARLOS Georgios 39
GRE
45
533 -4 ROA HERNANDEZ Juan Camilo 20
COL
45
534 -4 GROSSO Matteo 18
ITA
45
535 -4 SANTOS FERNANDEZ-CABRERA Alberto 25
ESP
45
536 -4 BONDAR Yuriy 18
UKR
45
537 -4 LI Chuanwei 22
CHN
45
538 -4 RAZALI Muhammad Noor Harris 21
MAS
45
539 -4 MURATA Yuki 25
JPN
45
540 -4 FULOP Trsztyn 21
RSA
45
541 -4 SANTOS DE AQUINO Mauro 35
BRA
45
542 -4 SHEARING Ronan 19
NZL
45
543 -4 BRACKE Théo 21
FRA
45
543 -4 GÉLINAS Brandon 30
CAN
45
545 -4 DOLAK Kamil 19
POL
45
546 -4 HOSOKAWA Takumi 20
JPN
41
547 -4 MOLINARI Erick 27
BRA
41
548 -4 MINEIRO SANTOS Johnatan 42
BRA
41
549 -4 LEZICA Facundo Gabriel 31
ARG
41
550 -4 TENE Rotem (ITT) 22
ISR
ISRAEL PREMIERTECH TRACK 41
551 -4 FAHIM Abdalrhman 20
EGY
41
552 -4 PETROV Yordan 21
BUL
41
553 -4 RODRIGUEZ Alberto Daniel 57
ARG
41
554 -4 CHANPRATAD Nuttakrit 22
THA
41
555 -4 LANE Timothy 19
IRL
41
556 -4 SKINTZIS Dimitrios 26
GRE
41
557 -4 CAMBINDO ALOMIAS Samir Felipe 33
COL
41
558 -4 LIVRIERI Simone 18
ITA
41
559 -4 KOHNE Simon 31
GER
41
560 -4 PERONA OGALLAR Francisco Javier 31
ESP
41
561 -4 PANAS Roman 18
UKR
41
562 -4 SALEH Mohd Harrif 35
MAS
41
563 -4 LINDENBERG BRAGA DE THUIN Rafael 37
BRA
41
564 -4 LIPP Sebastian 21
NZL
41
565 -4 GOURGUECHON Baptiste 24
FRA
41
565 -4 BROOKS Dustin 27
CAN
41
567 -4 IKEDA Motoyuki 20
JPN
40
568 -4 BAKER Edward 20
GBR
38
569 -4 DA SILVA DE PAULA Daniel Henrique 26
BRA
38
570 -4 DVYLAITIS Deividas 31
LTU
38
571 -4 FORREST Jerome 29
JAM
38
572 -4 FARAG Mohamed 23
EGY
38
573 -4 KOLEV Yoan 24
BUL
38
574 -4 ADAMCIO Joachim 18
POL
38
575 -4 RIVERA MONCALEANO Samuel 20
COL
38
576 -4 BONELLI Alessio 22
ITA
38
577 -4 MARTINEZ TALON Saul 22
ESP
38
578 -4 VORONOV Vladyslav 23
UKR
38
579 -4 CROCIQUIA RUSSO Francesco 36
BRA
38
580 -4 SHEPHERD Daniel 28
NZL
38
581 -4 POPE Aaron 24
GBR
36
582 -4 KOURIS Nikiforos 49
GRE
36
582 -4 FAKINOS Pavlos Petros 19
GRE
36
584 -3 JOLATA Fandi 20
INA
35
584 -3 NAKANO Daiji 21
JPN
35
584 -3 KATO Hiroki 20
JPN
35
587 -3 OLIVA Lewis 31
GBR
35
588 -3 BREWER Alex 25
USA
35
589 -3 COFFEY Brionn 27
IRL
35
590 -3 TSIANTOS Theocharis 46
GRE
35
591 -3 VALIEV Abdullo 19
UZB
35
591 -3 XIKMATOV Akbar 19
UZB
35
593 -3 KUNDROTAS Gabrielius 19
LTU
35
594 -3 OH Eunseop 24
KOR
35
595 -3 TEJERIA LARRARTE Manex 18
ESP
35
595 -3 ORTEGA LARRAÑAGA Eneko 18
ESP
35
597 -3 IVANOV Emil 27
BUL
35
597 -3 NIKOLOV Georgi 22
BUL
35
597 -3 KOZHUHAROV Todor 42
BUL
35
597 -3 NIKOLOV Dragomir 46
BUL
35
601 -3 KORDALSKI Kamil 18
POL
35
602 -3 GLASGOW Kyle 19
IRL
35
602 -3 BROWNE Michael 19
IRL
35
604 -3 ARBELAEZ GONZALEZ Santiago 25
COL
35
605 -3 SANCHEZ DIAZ Hugo 18
ESP
35
606 -3 KLIMENOK Yaroslav 20
UKR
35
607 -3 TAMURA Kazuki 19
JPN
35
607 -3 KUMAGAYA Kaito 19
JPN
35
609 -3 WARREN Nick 47
NZL
35
610 -3 COOPER Daniel 22
GBR
35
610 -3 MAYER Bo 19
GBR
35
612 -3 VANTIEGHEM Maxence 19
FRA
35
613 -3 VAN DEN ENDE Jasper 44
NED
33
614 -3 MONTES AVILA Jaider 20
COL
32
615 -3 VOLYNETS Matvii 18
UKR
32
616 -3 RITCHIE Samuel 22
NZL
32
616 -3 WATTS Chris 31
NZL
32
618 -3 VASAPOLLI Loïs Hoanui 22
FRA
32
619 -3 AUBERT Christophe 48
FRA
29
620 -3 DORONIN Nikita 19
IRL
29
621 -3 WEEKES Shane 34
BAR
29
622 -3 DEREK Bartosz 22
POL
29
623 -3 SEKLEIZIOTIS Evangelos 23
GRE
29
624 -3 RAMOS CONSUEGRA David Ramon 19
ESP
29
625 -3 TYTARENKO Maksym 20
UKR
29
626 -3 TINOAI Charlie 19
NZL
29
626 -3 BOOTH Bryant 20
NZL
29
628 -3 POTEAU Alexandre 34
FRA
26
629 -3 劉 LIU 恩杰 En Chieh 29
TPE
26
629 -3 JUNG Sanghyeok 19
KOR
26
629 -3 LEE Hyeonseong 19
KOR
26
632 -3 OTEGI OLARTE Markel 18
ESP
26
633 -3 PIDKUIKO Andrii 25
UKR
26
634 -3 MANSIO Guy 62
FRA
26
635 -3 FUKUCHI Hikaru 21
JPN
24
635 -3 NISHIHARA Yutaro 24
JPN
24
635 -3 OJIMA Kaito 20
JPN
24
638 -3 BAKER Thomas 30
GBR
24
638 -3 PEARSON Jack 19
GBR
24
638 -3 CREES Daniel 23
GBR
24
638 -3 BENDLE Joseph 24
GBR
24
642 -3 LABBE Lucas 23
FRA
24
642 -3 BODROGI Valentin 20
FRA
24
644 -3 DUDLE Andrew 32
USA
24
645 -3 KATARDZHIEV Filip 22
BUL
24
645 -3 POPOV Alexander 19
BUL
24
645 -3 GEORGIEV Ivan 23
BUL
24
645 -3 YORDANOV Stefan 35
BUL
24
649 -3 MACHIDA Sou 20
JPN
24
649 -3 JAHANA Yuya 19
JPN
24
649 -3 YOSHIDA Yuito 20
JPN
24
649 -3 YOKOMIZO Kanta 20
JPN
24
653 -3 KHORGUANI Giorgi 20
GEO
22
654 -3 FANTATO Leonardo 21
ITA
20
655 -3 KIM Minjun 19
KOR
20
655 -3 KIM Kyeongjin 20
KOR
20
655 -3 JEONG Minhyeok 18
KOR
20
658 -3 LOMAS Philip 22
GBR
20
658 -3 PHILLIPS Ryan 21
GBR
20
658 -3 CUTLER Daniel 19
GBR
20
658 -3 YOUNG Anthony 31
GBR
20
662 -3 ALCOCK Thomas 19
GBR
17
662 -3 SMALL Isaac 18
GBR
17
664 -3 SHIMIZU Atsuki 21
JPN
16
664 -3 SUZUKI Tomoya 19
JPN
16
664 -3 TOMIKURA Takumi 22
JPN
16
667 -3 DYANKOV Denis 25
BUL
16
667 -3 STEFANOV Anton 19
BUL
16
667 -3 VASILEV Valentin 19
BUL
16
670 -3 KONISHI Ryouta 22
JPN
16
671 -3 MAMULASHVILI Valeri 22
GEO
2
672 -3 CANELON VERA Hersony Gadiel 35
VEN
1
673 -3 ALJUMAH Hassan 28
KSA
1
674 -3 SCHRÖTER Nik 25
GER
1
674 -3 OBRIST Noah 19
SUI
1
674 -3 ŽALAR Eduard 48
SLO
1
677 -3 LAI Wing Kin 21
HKG
1
677 -3 YIP Hoi Tung John 19
HKG
1
679 -3 NYS Gerald 29
BEL
1
679 -3 VAN DER REYSEN Bram 25
BEL
1
681 -3 KOMORI Yuto 20
JPN
1
682 -3 NIKOLOV Pavel 18
BUL
1
683 -3 SAGAYAMA Akito 22
JPN
1
683 -3 ISHIDA Haruki 19
JPN
1
685 -3 DAVIES Jacob 28
GBR
1
685 -3 WHITE Tom 21
GBR
1
685 -3 DAVIES Ewan 21
GBR
1
جایگاه نام سن کشور تیم امتیاز
1 ANDREWS Ellesse 24
NZL
2890
2 DEGRENDELE Nicky 27
BEL
2793
3 BAYONA PINEDA Martha 28
COL
2775
4 SATO Mina (RKD) 25
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 2330
5 CLONAN Kristina 25
AUS
2320
6 GROS Mathilde 24
FRA
2140
7 PRÖPSTER Alessa-Catriona 22
GER
2115
8 OHTA Riyu (BGT) 29
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 2010
9 FINUCANE Emma (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 1970
10 HINZE Emma 26
GER
1860
11 GENEST Lauriane (NCI) 25
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1850
12 FRIEDRICH Lea Sophie 23
GER
1800
13 VECE Miriam 26
ITA
1721
14 GAXIOLA GONZALEZ Luz Daniela 31
MEX
1710
15 VAN DE WOUW Hetty 25
NED
1700
16 UMEKAWA Fuko (RKD) 32
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1681
17 KARWACKA Marlena 26
POL
1605
18 MARCHANT Katy (TIN) 30
GBR
TEAM INSPIRED 1591
19 +3 JABORNÍKOVÁ Veronika 22
CZE
1556
20 -1 KOUAME Taky Marie Divine (USC) 21
FRA
CRETEIL KRONOS 1531
21 -1 VAN DER PEET Steffie 24
NED
1500
22 -1 BILETSKA Alla 20
UKR
1490
23 CASAS ROIGE Helena 35
ESP
1401
24 YEUNG Cho Yiu 23
HKG
1315
25 MOHD ASRI Nurul Izzah Izzati 20
MAS
1281
26 MCCAIG Alessia 20
AUS
1260
27 WALSH Orla 34
IRL
1239
28 MITCHELL Kelsey (NCI) 30
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1213
29 CAPEWELL Sophie (TIN) 25
GBR
TEAM INSPIRED 1200
30 ZHANG Linyin 26
CHN
1165
31 LOS Urszula 29
POL
1150
32 CHO Sunyoung 30
KOR
1120
33 HO Selina 24
AUS
1110
34 MCGILL Molly 22
AUS
1015
35 ROBINSON Kalinda 20
AUS
1005
36 +2 JABORNÍKOVÁ Anna 19
CZE
985
37 -1 LEE Hyejin 31
KOR
935
38 -1 ROSIDI Anis Amira 25
MAS
926
39 MICHAUX Julie (USC) 21
FRA
CRETEIL KRONOS 912
40 NG Sze Wing (HKS) 23
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 868
41 WANG Lijuan 20
CHN
832
42 PETCH Rebecca 25
NZL
803
43 PALMER Dahlia 31
JAM
790
44 陳 CHEN 靖云 Ching Yun 24
TPE
777
45 MARQUARDT Mandy 32
USA
750
46 THOMAS Lowri (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 745
47 MOHAMED Shahd 19
EGY
741
48 VERDUGO OSUNA Yuli Paola 26
MEX
720
49 GROVE S'annara 30
RSA
700
50 LAWRENCE Stephanie (STR) 21
USA
STAR TRACK CYCLING 695
51 VERA Natalia Andrea 24
ARG
691
52 PETRI Paulina 23
POL
690
53 LENDEL Miglè 27
LTU
687
54 +8 SCHNEIDER Clara 19
GER
680
55 -1 SAVARD Emy 20
CAN
645
56 -1 LESTARI Wiji 23
INA
641
57 -1 MOIR Iona (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 630
58 -1 王 WANG 慈均 Tzu Chun 26
TPE
619
59 -1 JIANG Yulu 19
CHN
615
60 -1 KING Olivia 22
NZL
615
61 -1 HARGRAVE Breanna 40
AUS
610
62 +6 LOHVINIUK Oleksandra 22
UKR
581
63 -2 ANDERSON Mya 21
NZL
580
64 -1 VERMA Divya 18
USA
565
65 -1 LUNA Valentina 20
ARG
550
66 -1 SIBIAK Nikola 23
POL
550
67 -1 STEVENS Emma 19
AUS
544
68 -1 CARDOZO CABRERA Valeria 24
COL
540
69 WILMOT Lizanne 38
CAN
525
70 JENAER Valerie 28
BEL
523
71 EDMUNDS Rhian (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 502
72 GOLUBKOVA Yuliya (ATT) 20
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 496
73 RECIO CARVAJAL Abigail 23
CRC
495
74 BOYLE Jackie (NCI) 26
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 495
75 DALGER Tachana 23
SUR
491
76 UKPESERAYE Ese 24
NGR
481
77 +15 MIKŠANÍKOVÁ Natálie 19
CZE
477
78 -1 NUR INDAH Ratu Afifah 22
INA
475
79 -1 HANKINS Kayla 21
USA
471
80 -1 HINDMARCH Amber 19
RSA
465
81 -1 TANNER Millicent (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 465
82 -1 HAINZL Sandra 21
GER
460
83 -1 SEREMAK Nikola 22
POL
459
84 -1 CAPOBIANCHI Giada 23
ITA
458
85 -1 JITMAT Yaowaret 22
THA
452
86 -1 YEKEEN Tawakalt 22
NGR
451
87 -1 LUTE Mayuri Dhanraj 23
IND
440
88 -1 YONG Ann Yii 20
MAS
437
89 -1 HUISMAN Ruby 25
NED
436
90 -1 KUME Uta 24
JPN
435
91 +9 KALEE Kimberly 21
NED
431
92 -2 KOUAME Affoué Sarah 21
CIV
420
93 -2 LYSAGHT Indiana 26
AUS
416
94 +7 PETERKOVÁ Sára Kateřina 19
CZE
414
95 -2 COLILEF BARRIOS Daniela 25
CHI
405
96 -2 METOEVI Charlotte 19
BEN
390
97 -2 TUNG Phoebe (HKS) 21
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 390
98 -2 KIM Haeun 22
KOR
380
99 -2 EMMANUELLA Rukundo 19
BDI
360
100 +10 POULOVÁ Michaela 19
CZE
357
101 -3 CHING Yin Shan (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 354
102 -3 BARBOSA ALVES DO NASCIMENTO Carolina 25
BRA
351
103 -1 APHIMOT Natthaporn 20
THA
347
104 -1 RABET Parmis 26
CAN
345
105 -1 OBARA Noa 21
JPN
340
106 -1 NICOLAES Julie 19
BEL
337
107 -1 KOESTER Ivy 23
USA
335
108 -1 AGASHE Shushikala 24
IND
334
109 -1 AZIZAN Nurul Aliana Syafika 20
MAS
328
110 -1 FLANIGAN Annika 18
USA
327
111 DE VRIES Sophie 19
NZL
319
112 MULLER Maria Tereza 32
BRA
318
113 WATTS Sophie 26
AUS
313
114 CLARK Tomasin 27
AUS
312
115 +20 JÄGER Lara-Sophie 19
GER
305
116 -1 FULTON Shaane 23
NZL
300
117 +9 WOLFS Zoë 19
BEL
297
118 -2 NOCK Jacqueline 31
AUS
296
119 -2 SAKAI Aki 22
JPN
295
120 -2 PERRY Lauren 27
AUS
290
121 -2 BLINCO Deneaka 20
AUS
275
122 -2 WIELOWSKA Nikola 21
POL
270
123 -2 BENNETT Eliza 21
AUS
265
124 -2 SANDY Phoebe 19
TTO
259
125 -2 TONG Mengqi 20
CHN
256
126 -2 POETS Kjelle 19
BEL
256
127 -2 HADAVAND Fatemeh 26
IRI
254
128 -1 MCKEE Mckenna 20
USA
250
129 -1 PARK Jihae 28
KOR
245
130 -1 MOLINA RODRIGUEZ Paula 25
CHI
244
131 -1 STONE Ellie 22
GBR
240
132 -1 IVORY Deirbhle 26
IRL
240
133 +14 KELIUKH Karolina 18
UKR
236
134 -2 GRABOSCH Pauline Sophie 25
GER
235
135 -2 BELL Lauren (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 226
136 -2 HWANG Hyeonseo 20
KOR
220
137 -1 MARCHAND Constance (SCF) 22
FRA
ALLTRICKS.COM - SPRINTEUR CLUB FÉMININ 205
138 -1 CHEN Feifei 26
CHN
205
139 -1 王 WANG 歆婷 Sin Ting 22
TPE
204
140 -1 NAKAZAWA Haruka 22
JPN
200
141 -1 RASEE Pannaray 27
THA
200
142 -1 PARK Hayoung 21
KOR
200
143 -1 SCHELBERG Emily 38
USA
200
144 -1 MISZTAL Sylvia 24
GBR
200
145 -1 MARSHALL Nicole 23
NZL
200
146 -1 YUAN Liying 18
CHN
200
147 -1 ZHUANG Wei 27
CHN
196
148 RIDGE-DAVIS Blaine (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 188
149 NAZARI Maedeh (ATZ) 25
IRI
ARGHAVAN TASHKHIS ZAGROS 186
150 SNOBELEN Diane 31
CAN
185
151 PARRIS-SMITH Rhianna (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 182
152 +23 STARIKOVA Olena 27
UKR
180
153 -1 VENTER Geertien 44
NZL
179
154 -1 DROUODE Marie Louisa 18
FRA
178
155 -1 JANG Eunseol 20
KOR
175
156 -1 AU Hoi Ian 23
MAC
165
157 -1 MCGOWAN Courtney 35
AUS
165
158 -1 SEMBAWA Daniah 34
KSA
160
159 -1 WEZYK Natalia 20
POL
158
160 -1 GROOT Caroline 26
NED
151
161 -1 ORGAMBIDE SAGARDOY Saioa 19
ESP
150
162 -1 SLOSHAREK Anne 18
GER
148
163 -1 HEŘMANOVSKÁ Hana 23
CZE
146
164 -1 HALL Stephani 23
GBR
146
165 -1 JOHNSON Kirsty 19
GBR
145
166 -1 O BRIEN Aoife 19
IRL
145
167 -1 PERDOMO RENDON Ruth 19
ECU
144
168 -1 MEDVEĎOVÁ Tereza 27
SVK
140
169 -1 RODRIGUEZ CORDERO Laura 24
ESP
140
170 -1 GERAERTS Lonneke 21
NED
138
171 -1 PRUDENT Farrah (USC) 19
FRA
CRETEIL KRONOS 135
172 -1 DEL SARTO Milena 21
ITA
135
173 -1 WARD Caitlin 29
AUS
135
174 -1 WILLIS-HELL Mirella 18
AUS
134
175 -1 蕭 HSIAO 美玉 Mei Yu 38
TPE
130
176 SALAZAR SANCHEZ Marianis 20
COL
130
177 RAMIREZ Alexi 28
TTO
130
178 PAUL Triyasha 21
IND
125
179 NELSON Lucy 23
GBR
125
180 PERKINS Kristine 40
AUS
120
181 VILERA MARIESTHELA 35
VEN
120
181 LOPEZ LLULL Margarita 26
ESP
120
183 AFFATICATI Giulia 21
ITA
115
184