رنکینگ انفرادی جهانی در ماده کیرین

این رنکینگ هر هفته ،اتوماتیک مطابق رنکینگ UCI بروز رسانی می گردد.

بروز رسانی شده در سه‌شنبه, 26 تیر 1403

جایگاه نام سن کشور نام تیم امتیاز
1 LAVREYSEN Harrie 27
NED
3190
2 QUINTERO CHAVARRO Kevin Santiago 26
COL
2986
3 RICHARDSON Matthew 25
AUS
2980
4 RUDYK Mateusz 29
POL
2630
5 NAKANO Shinji (RKD) 25
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 2190
6 DAKIN Sam 28
NZL
2185
7 OTA Kaiya (RKD) 25
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 2030
8 AWANG Mohd Azizulhasni (AZA) 36
MAS
TEAM AZIZUL 1990
9 HOOGLAND Jeffrey 31
NED
1761
10 CARLIN Jack (TIN) 27
GBR
TEAM INSPIRED 1700
11 YAKOVLEV Mikhail 24
ISR
1694
12 SPIES Jean 35
RSA
1688
13 YAMASAKI Kento (RKD) 32
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1615
14 VIGIER Sébastien (USC) 27
FRA
CRETEIL KRONOS 1480
15 LENDEL Vasilijus 29
LTU
1468
16 PAUL Nicholas 26
TTO
1451
17 GLAETZER Matthew 32
AUS
1410
18 DÖRNBACH Maximilian 29
GER
1350
19 ČECHMAN Martin 26
CZE
1340
20 MORO Stefano 27
ITA
1320
21 SAHROM Muhammad Shah Firdaus 29
MAS
1289
22 +3 康 KANG 世峰 Shih Feng 27
TPE
1276
23 -1 TJON EN FA Jaïr 31
SUR
1275
24 -1 CORNISH Thomas 24
AUS
1260
25 -1 BROWNE Kwesi 30
TTO
1205
26 OBARA Yuta (RKD) 28
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1120
27 YUNG Tsun Ho 23
HKG
1088
28 ORTEGA FONTALVO Cristian David 24
COL
1081
29 SAHROM Muhammad Ridwan (AZA) 23
MAS
TEAM AZIZUL 1056
30 DERACHE Tom 25
FRA
1043
31 ANGSUTHASAWIT Jai 29
THA
1040
32 ESOW Esow 23
IND
1021
33 CHUGAY Andrey (ATT) 24
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 995
34 SARNECKI Rafal 34
POL
981
35 HEDGCOCK James (NCI) 23
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 976
36 TO Cheuk Hei 25
HKG
964
37 LANDERNEAU Melvin 27
FRA
947
38 SAUNDERS Callum (CWD) 29
NZL
CHANEY WINDOWS AND DOORS 913
39 PONOMARYOV Sergey (ATT) 26
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 864
40 +1 TURNBULL Hamish (TIN) 25
GBR
TEAM INSPIRED 831
41 +1 DODYK Ryan (NCI) 28
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 825
42 +1 JURCZYK Marc 28
GER
804
43 +1 TRUMAN Joseph (TIN) 27
GBR
TEAM INSPIRED 801
44 +1 BARBER Daniel 21
AUS
801
45 +1 RAMIREZ MORALES Santiago 30
COL
789
46 +4 PREDOMO Mattia 20
ITA
776
47 ELLIOTT Ryan 20
AUS
755
48 VILAR Lucas Oscar 24
ARG
746
49 GALLAGHER Sam 23
AUS
735
50 -10 VAN LOON Tijmen 23
NED
680
51 SPARROW Mitchell 27
RSA
680
52 KOOL Daan 23
NED
657
53 TOPINKA Dominik 31
CZE
656
54 DAVIES Byron 25
AUS
653
55 WAMMES Nick (NCI) 25
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 650
56 +2 BEDNAREK Eliasz 20
POL
645
57 +8 蔡 TSAI 佳勳 Chia Hsun 22
TPE
636
58 -2 BOHUSLÁVEK Matěj 26
CZE
631
59 -2 XUE Chenxi 23
CHN
620
60 -1 PUERTA ZAPATA Fabian Hernando 33
COL
612
61 +26 LEDINGHAM-HORN Harry (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 595
62 -2 KIM Donghyun 21
KOR
571
63 -2 ASSAL Mohamed-Nadjib 25
ALG
570
64 -2 LIEBEKNECHT Maxwell 20
AUS
561
65 -2 MORENO SANCHEZ Jose 31
ESP
554
66 +6 BURAWSKI Konrad 22
POL
554
67 -3 LAITONJAM Ronaldo 22
IND
553
68 -2 LI Zhiwei 20
CHN
540
69 -2 DA SILVA Joao Vitor 27
BRA
540
70 -2 MIKAMI Ryoya 22
JPN
535
71 +5 MALÁŠEK Jakub 20
CZE
515
72 -3 KALOGEROPOULOS Ioannis 30
GRE
514
73 BOONE Evan 24
USA
511
74 -4 DAY Dylan Keith Alby (STR) 24
NZL
STAR TRACK CYCLING 509
75 -1 VERDUGO OSUNA Edgar Ismael 30
MEX
490
76 +1 ELKATHCHOONGO David 21
IND
486
77 +1 HELAL Rayan 25
FRA
484
78 +1 DHENTAKA Dika Alif 23
INA
480
79 +1 DENYSENKO Vladyslav 24
UKR
472
80 +1 NAKAISHI Minato 20
JPN
472
81 -10 WALTERS Dalton 26
USA
466
82 +10 VINSKAS Laurynas 21
LTU
463
83 -1 ROCHNA Daniel 25
POL
461
84 +16 CHAROVAS Miltiadis 20
GRE
455
85 -1 SASSANE El Khacib 30
ALG
450
86 -1 LART Kaio 21
NZL
450
87 +2 CHOI Woorim 23
KOR
429
88 +3 SZALONTAY Sándor 34
HUN
424
89 +4 ELIMBABI Mahmoud 19
EGY
420
90 +4 RODRIGUEZ Juan Bautista 24
ARG
420
91 +23 NAPOLITANO Daniele 21
ITA
420
92 -2 DE SCHRIJVER Runar 20
BEL
415
93 -5 NORRIS Hayden (TIN) 22
GBR
TEAM INSPIRED 401
94 +1 FUENZALIDA GALAZ Joaquin 25
CHI
400
95 +1 SYAWAL Mochamad Bintang 23
INA
400
96 +1 CARPENTER Finn 23
AUS
393
97 +1 HASSAN Hussein 22
EGY
390
98 +1 蕭 HSIAO 世鑫 Shih Hsin 34
TPE
389
99 +3 謝 HSIEH 念興 Nien Hsing 26
TPE
381
100 +3 BONE NAZARENO Francisco Miguel 24
ECU
380
101 +23 LENEMAN Loris 21
NED
363
102 +2 MENSAH Ezer 26
BEN
360
103 +22 黃 HUANG 敬倫 Ching Lun 20
TPE
360
104 +1 MORITA Ichiro 23
JPN
360
105 +1 CAVANAGH Liam 20
NZL
358
106 +4 CARON Oscar 21
FRA
353
107 AHMAD NAZERI Ahmad Safwan 23
MAS
350
108 BIELECKI Maciej 37
POL
344
109 JUSENA Mohd Akmal Nazimi (AZA) 20
MAS
TEAM AZIZUL 342
110 +41 DANYLCHUK Bohdan 22
UKR
337
111 -10 LOVASSY Patrik Rómeó 23
HUN
335
112 PULIDO Zion 24
TTO
330
113 TROVAS John 23
AUS
329
114 -31 BIANCHI Matteo 23
ITA
321
115 +16 MERTENS Tjorven 19
BEL
321
116 -1 SINGH Y Rojit 22
IND
315
117 +101 HACKMANN Henric 21
GER
313
118 -2 DOMINGUEZ LOPEZ Alexis 25
PAR
312
119 -44 LIVANOS Konstantinos 23
GRE
310
120 -3 RUSSELL Jaxson 20
NZL
309
121 -3 FUENZALIDA GALAZ Diego 23
CHI
308
122 -3 MINUTA Stefano 20
ITA
308
123 -3 KANG Seojun 22
KOR
308
124 -3 ABE Ayato 20
JPN
305
125 -3 ROMIJN Lars 22
NED
300
126 -40 HILEY Marcus (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 298
127 -4 CARABY Kyle 22
TTO
290
128 +13 SANCHEZ GARMENDIA Esteban 21
ESP
280
129 -3 D'ABREAU Ryan 21
TTO
278
130 -3 MANN Jared 20
NZL
277
131 +21 VADAPALAS Eimantas 19
LTU
276
132 -4 曾 TSENG 嘉頡 Chia Chieh 23
TPE
270
133 -4 GARCIA Raul 19
TTO
266
134 -4 PALMER Daniel 27
JAM
266
135 -3 MOHD ZONIS Muhammad Fadhil (AZA) 27
MAS
TEAM AZIZUL 261
136 -3 MCNAUGHTON Harvey 25
GBR
261
137 -3 MOK Tsz Chun 20
HKG
259
138 -3 JIMENEZ ELIZONDO Ekain (EUS) 23
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 258
139 -3 MELONEY Samuel 20
TTO
255
140 -3 BLACKWOOD Luke 20
NZL
252
141 -3 林 LIN 威志 Wei Zhi 21
TPE
250
142 -2 SAKAVIČIUS Matas 19
LTU
247
143 MONKS Niall 24
GBR
240
144 MARASAS Mateo Nicolas (CWD) 26
ARG
CHANEY WINDOWS AND DOORS 237
145 GILL Benjamin 20
GBR
235
146 +20 SANCHEZ DIAZ Hugo 19
ESP
232
147 -1 SPIEGEL Luca 20
GER
231
148 -37 محمدامین رحیم آبادی 20
IRI
ARGHAVAN TASHKHIS ZAGROS 230
149 -2 KUSUMA Terry Yudha 25
INA
230
150 -2 HA Junhong 20
KOR
230
151 -1 BOTTASSO Leandro 38
ARG
230
152 +1 HOLFELD Niklas 19
GER
221
153 +1 REZANOV Dmitriy (ATT) 24
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 221
154 +1 MARTINEZ CHORRO Alejandro 26
ESP
220
155 +1 WEBSTER Reuben 22
NZL
220
156 +69 BUNMA Norasetthada 18
THA
220
157 +1 STANTON-KEIR Jaydan 19
AUS
210
158 +1 SEGURA Xavier 22
ESA
210
159 +1 GRUER DE BRITO DANIEL HENRIQUE 36
BRA
210
160 -3 TAPIMAY Pongthep 36
THA
210
161 YOSHIKAWA Keisuke 22
JPN
206
162 DOBRZYNSKI Tomasz 21
POL
205
163 CLANCY Patrick 23
NZL
203
164 CAPELLE Antoine 19
FRA
201
165 JANLUANG Jetsada 30
THA
200
166 +1 LAURENCE Devante 20
TTO
200
167 +1 MUKHTAR Ramazan (ATT) 19
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 200
168 +2 RADFORD Harry (TIN) 19
GBR
TEAM INSPIRED 196
169 +39 FLEMMING Pete Collin 19
GER
190
170 +1 KIM Chengsu 26
KOR
190
171 +30 SULKOVSKYI Ostap 20
UKR
189
172 +1 MUNDAY William 19
GBR
185
173 +1 KURDIDI Kirill (ATT) 20
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 185
174 +1 OETOMO Yosandy Darmawan 24
INA
180
175 -36 CSENGŐI Bálint 23
HUN
180
176 -27 TANG Geneway 23
USA
178
177 -1 CRAIG Lyall 23
GBR
175
178 -1 LIU Kuan 28
CHN
174
179 -1 HERRCHEN Janek 19
GER
173
180 -1 CIPRIANO Flavio Vagner 34
BRA
170
181 -1 GOLDING Demar 23
JAM
170
182 -1 POPOV Vasil 20
BUL
170
183 -1 FORTUNE Matthew 21
TTO
169
184 -1 ŠŤASTNÝ Jakub 24
CZE
165
185 GOLOV Viktor 24
KAZ
165
186 YAMAZAKI Ayumu 19
JPN
163
187 ZHOU Yu 25
CHN
160
188 VOGT Jakob 19
GER
160
189 +1 ALI Nigel 19
TTO
160
190 +1 LAU Joseph 21
HKG
158
191 +1 LOPEZ GONZAGA Jafet Emmanuel 20
MEX
156
192 +1 BOOTH Bryant 21
NZL
156
193 +1 OCHOA HENAO Juan David 27
COL
155
194 +1 WYBROW Jack 22
GBR
155
195 +1 MENG Kenneth 20
GER
152
196 +1 KRABBENBORG Mike 20
NED
151
197 +1 ŽALAR Eduard 49
SLO
150
198 +1 YANEZ Luis 28
VEN
150
199 +1 GRIFFIN Dmitri 24
IRL
150
200 +2 李 LI 宗霖 Chung Ling 37
TPE
148
201 +2 VAN LAERE Thibault 19
BEL
146
202 +2 SHAYAKHMETOV Daniyar 18
KAZ
146
203 +2 KALACHNIK Nikita 21
***
144
204 +2 HASBULLAH Umar 20
MAS
144
205 +2 MURILLO MINOTA Ruben Dario 34
COL
143
206 +3 BEISENBAYEV Rizvan 19
KAZ
141
207 +3 TSUNODA Akira 25
JPN
140
208 +3 LIU Qi (BDR) 24
CHN
HENAN BODYWRAP LTWOO CYCLING TEAM 140
209 +3 WERNER Danny-Luca 20
GER
136
210 +3 PETERKA David 18
CZE
135
211 +3 PHILLIP Njisane 33
TTO
135
212 +3 MARCINIAK Marcin 20
POL
135
213 +3 GASPARRO Eric 35
IRL
135
214 +3 BÖTTICHER Stefan 32
GER
134
215 +4 KHOW Yong Kiat 21
MAS
133
216 +4 EEFTING-BLOEM Roy 35
NED
132
217 +4 POTEAU Alexandre (TAG) 35
FRA
TRACK TEAM ARC ALPIN 132
218 +39 GILLION Timmy 22
FRA
127
219 +3 ALOUL Oliver 20
GBR
125
220 -78 PRIORE Luca (USC) 22
FRA
CRETEIL KRONOS 121
221 +2 CACHIQUE LINARES Francis Aldair 26
PER
120
222 +2 VAN AERT Bernard Benyamin 27
INA
120
223 +3 ESTEBAN HERRAIZ Itmar 41
ESP
120
224 +3 SIKORA JUNIOR Fernando 30
BRA
120
225 -41 PIRANISHVILI Avtandil 23
GEO
117
226 +2 COLSY Noé 21
FRA
116
227 +2 GELUK Stijn 28
NED
115
228 -56 GROß Paul 21
GER
110
229 +1 CALEYRON Quentin 36
FRA
110
230 +1 SALEH Mohd Harrif 36
MAS
110
231 +1 POŘÍZEK Jan 18
CZE
108
232 +1 PAPADAKIS Nikolas 26
AUS
108
233 +1 SKORSKI Marek 55
POL
108
234 +2 OLIVIERO Etienne 18
FRA
105
235 +2 KOSA Ryutaro 21
JPN
104
236 +2 MACHIDA Sou 21
JPN
104
237 +2 MATSUOKA Yuto 19
JPN
102
238 +2 KWOK Chun Yan 20
HKG
100
239 +2 李 LEE 韋辰 Wei Chen 20
TPE
100
240 +2 LIANG King Hung 23
HKG
100
241 +2 HAMZA Yacine 27
ALG
100
242 +2 BILOGUB Andrii 45
UKR
100
243 +2 LUCAS PLA David 28
ESP
100
244 +2 KOROBOV Yehor 22
UKR
100
245 +2 CAMPBELL Akil 28
TTO
100
246 +2 MARTINEZ Wilber 23
ESA
100
247 +2 MINCHEV Miroslav 35
BUL
100
248 +2 LEANDRO MADRIGAL Nayib 28
CRC
100
249 +2 BARNES Harvey 25
IRL
100
250 +2 PUTKONEN Pauli 30
FIN
100
251 +2 DENYSENKO Vladyslav 24
UKR
100
252 +2 WINKLER Oskar 24
DEN
100
253 +2 POLLARD Ned 24
AUS
99
253 +2 LONG Blake 22
AUS
99
255 -86 WEINRICH Willy Leonhard 21
GER
97
256 +2 USACH SANCHO Manel 28
ESP
95
257 +2 GEORGIEV Ivan 24
BUL
94
258 +2 KHORGUANI Giorgi 21
GEO
92
259 +2 QUILDAN Atiba 30
GBR
91
260 +2 MUHD SANUSI Darwish Putra 19
MAS
91
261 +2 李 LEE 俊諺 Chun Yen 42
TPE
90
262 +3 CURTIS Sean 54
IRL
90
263 +3 RAMSEY Liam 18
NZL
90
264 -75 HYTYCH Matěj 20
CZE
90
265 +2 KIM Seungsoo 20
KOR
90
266 +2 NONAKA Ryunosuke 23
JPN
90
267 +2 ABDUL-WAHAB Alexander 21
IRL
90
268 +72 CHU Andrew 23
USA
90
269 +1 ABDUKHAKIMOV Timur 22
UZB
90
270 +1 LIBNER Niv 37
ISR
90
271 +1 LECAROS TORO Mariano 21
CHI
90
272 +1 Pulgar Angel 35
VEN
90
273 +1 LUMPAROV Georgi 28
BUL
90
274 +1 SANCHEZ CUBILLO Berny 26
CRC
90
275 +1 RAJKOWSKI Patryk 28
POL
90
276 +2 MULLEN Eoin 31
IRL
90
277 +2 SIMOLA Mika 39
FIN
90
278 +3 ZHANG Wenshuang 25
CHN
90
279 +3 RAMSAY Andrew 26
JAM
90
280 +3 FYNBO Anders 28
DEN
90
281 +289 NIWANTI Jaturong 30
THA
89
282 +2 SAKAVIČIUS Lukas 19
LTU
87
283 +2 MINEIRO SANTOS Johnatan 43
BRA
86
284 +2 VAJBAR Jakub 20
CZE
85
285 +2 MUNYAI Tshilalahufhe Marubini 22
RSA
85
286 +2 BAKER Edward 21
GBR
83
287 +2 FONG Hung Chiat, Maximillian 25
MAS
82
288 +3 MAMULASHVILI Valeri 23
GEO
81
289 +3 DUNHAM Joshua 28
GBR
81
290 +3 RUIZ TERAN Juan 24
MEX
80
291 +3 ABOUELHASSAN Youssef 23
EGY
80
292 +3 BAE Junhyeong 20
KOR
80
293 +3 BRIGGS Alec 31
GBR
80
294 JAMESON Corey 25
USA
80
294 +99 FAIMUENVAI Muncheth 21
THA
80
296 +1 HAN Sanghyeong 19
KOR
80
297 +1 HERNÁNDEZ Marco 23
ESA
80
298 +1 ARSLANOV Vagit 18
UZB
80
299 +1 GOUVERIS Bradley 26
RSA
80
300 +1 FONSECA DA SILVA FREITAS Kacio 30
BRA
80
301 +1 MACDONALD Ryan 25
CAN
80
302 +1 NYS Gerald 30
BEL
80
303 +1 PAWAR Mayur 24
IND
80
304 +1 YEPEZ Marcelino 22
VEN
80
305 +1 HERNANDEZ Bryan 20
CRC
80
306 +2 O TOOLE Callum 32
IRL
80
307 +2 SAVVAKIS Stamatios 22
GRE
80
307 +2 LAAKSO Seppo 46
FIN
80
309 +3 XU Chao 30
CHN
80
310 +3 DRIJVER Bertold 21
HUN
80
311 +3 ANDERSON Mavin 46
JAM
80
312 +3 SHINZAN Kyohei (BGT) 31
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 80
313 +3 DICH Jens 32
DEN
80
314 +3 PRAYOGO Dealton Nur Arif 31
INA
76
315 +3 KUMAGAYA Kaito 20
JPN
76
316 +3 THEOCHARIS Spyridon 18
GRE
75
317 +3 GREEN Bradley (STR) 26
USA
STAR TRACK CYCLING 75
318 +3 ALNAJJAR Hussain Mohannad 30
UAE
75
319 +3 JUNG Hojin 22
KOR
75
320 +3 HOLT Joe 27
GBR
75
321 +3 NAKAJIMA Kosei 21
JPN
75
322 YAPA Wiriya 23
THA
75
322 PAUL Wyatt 27
USA
75
324 李 LEE 定曄 Ding Yeh 19
TPE
75
325 MCLEAN Haseem 37
TTO
75
326 XIKMATOV Akbar 20
UZB
75
327 SWART James 21
RSA
75
328 DE LARMELINA Leandro 36
BRA
75
329 CACERES BARRIAS Patricio 34
CHI
75
330 PASAMEL Sampath 20
IND
75
331 MEZA SALCEDO Camilo Cesar 21
VEN
75
332 STANCHEV Nikolay 44
BUL
75
333 VARGAS CORELLA Anthony 31
CRC
75
333 CASTILLO TROMPINO Juan Andres 21
ARG
75
335 +1 VOUKELATOS Dimitrios 35
GRE
75
335 +1 RAJANIEMI Harri 54
FIN
75
337 +1 ARBOLEDA SALAZAR Juan Diego 23
COL
75
338 +3 LIU Haotong 24
CHN
75
339 +3 KARL Adam 25
HUN
75
340 +3 TERASAKI Kohei 30
JPN
75
341 +3 WALLIN Rasmus Bøgh 28
DEN
75
342 +3 TREPTE Liam 22
TTO
75
343 +3 BLAND Xavier 18
AUS
73
344 +3 NULENS Lowie 18
BEL
70
345 +3 ROWLEY Conor 26
IRL
70
345 +3 CHIANG Jia Cheng 22
MAS
70
347 +3 TSO Kai Kwong 24
HKG
70
348 +3 BRACKE Théo 22
FRA
70
349 +3 BYRNE Callum 19
IRL
70
349 +3 MAKINO Tak 37
USA
70
351 +3 MAHENDRATAMA Rasya Ramadhani 18
INA
70
352 +3 ALEXANDER Quincy 31
TTO
70
353 +3 MATUZEVIČIUS Žygimantas 22
LTU
70
354 +3 ALABDULMUNIM Azzam 21
KSA
70
355 -79 KITPHIRIYAKAN Nitirut 22
THA
70
356 黃 HUANG 永傑 Yong Jie 21
TPE
70
357 +1 ZAMRI Muhammad Nabil Wafiq 20
MAS
70
358 +1 MIRZALIEV Shakhzod 18
UZB
70
359 +1 JERVIS Michael 19
RSA
70
360 +1 BIBIC Dylan 21
CAN
70
361 +1 VAN DER REYSEN Bram 26
BEL
70
362 +1 VAN SCHIP Jan Willem 30
NED
70
363 +1 PAILAMILLA ALBORNOZ Marco 20
CHI
70
364 +1 YADAV Luv Kumar 20
IND
70
365 +1 LEAL Elvis 20
VEN
70
366 +1 HRISTOV Svetozar 32
BUL
70
367 +1 VICTORIO VILLAROEL Franco Samuel 26
ARG
70
367 +1 JIMENEZ DELGADO Jefry 35
CRC
70
369 +2 SALMINEN Juuso 24
FIN
70
370 +4 MAKRANCZY Dominik Kevin 20
HUN
70
371 +4 MCFARLANE Horace 44
JAM
70
372 +4 WAKIMOTO Yuta 35
JPN
70
373 +4 NIELSEN Henrik 52
DEN
70
374 +4 ERIKSSON Christoffer 24
SWE
66
375 +4 SYLVANISE Matthias 18
FRA
66
376 +4 NAUNOVIĆ Andrija 18
SRB
65
377 +4 DVYLAITIS Deividas 32
LTU
65
378 +4 KELLAR Azikiwe 48
TTO
65
379 +4 MAYOUF Khalid 30
UAE
65
380 +4 IM Sangseop 20
KOR
65
381 +102 ROBERTS Nicholas 21
USA
65
382 丁 DING 偉宸 Wei Chen 19
TPE
65
383 +2 MITCHELL Peter 34
GBR
65
384 +2 DEMPSTER Cole 18
CAN
65
385 +2 LEFEBER Mathias 26
BEL
65
386 +2 VAN NOREL Duncan 20
NED
65
387 +2 KAUSHIK Ritesh 22
IND
65
388 +2 ACOSTA MORALES Yoneiber Adrian 20
VEN
65
389 +2 NAIDENOV Kaloyan 22
BUL
65
390 +2 ARROYO Victor Humberto 36
ARG
65
391 +3 GLASGOW James 23
IRL
65
392 +3 TSERENTZOULIAS Christos 40
GRE
65
392 +3 SAVUKOSKI Severi 21
FIN
65
394 +3 PUENTES GUTIERREZ Juan 23
COL
65
395 +4 BORDIUH Mykola 20
UKR
65
396 +4 XU Jiahao 20
CHN
65
397 +4 SZABO Norbert 31
ROU
65
398 +4 DOUGLAS Duwayne 21
JAM
65
399 +4 GORMSEN Alberto Christian 27
DEN
65
400 +4 NIKOLOV Pavel 19
BUL
64
401 +4 FRANKS Jeremy 31
GBR
61
402 +4 MEREDITH Fred (STR) 20
GBR
STAR TRACK CYCLING 60
403 +4 SERAFINAS Gedvinas 23
LTU
60
403 +4 YAMADA Sotaro 23
JPN
60
405 +4 JUNG Jaehee 28
KOR
60
405 +4 李 LEE 東霖 Dong Ling 23
TPE
60
405 +4 LEE Jaeho 21
KOR
60
405 +4 MOONSHIN Junseo 24
KOR
60
405 +4 HAITBAYEV Sultanbay 21
TKM
60
405 +4 SHAH Syed 26
PAK
60
405 -170 THAMPANYA Wanchana 20
THA
60
412 +3 JOULE STOVOLD Miles 46
GBR
60
413 RAKSASRI Nonthasak 20
THA
60
414 +2 MOVLONBERDIYEV Mustafo 18
UZB
60
415 +2 GOUVERIS Kellan Alex 30
RSA
60
416 +2 DO NASCIMENTO GUSSOLLI Vinícius 24
BRA
60
417 +2 SANTOS FERNANDEZ-CABRERA Alberto 26
ESP
60
417 +2 MARTINEZ TALON Saul 23
ESP
60
419 +2 ST LOUIS PIVIN Patrice 33
CAN
60
420 +2 VERDIJCK Niels 31
BEL
60
420 +2 CHINTINNE Tom 19
BEL
60
422 +2 DOBREV Denis 27
BUL
60
423 +3 BYRNE Ryan 26
IRL
60
424 +3 PANAGARIS Panagiotis 20
GRE
60
425 +4 ROZGHONIUK Andriy 27
UKR
60
426 +4 BAILEY Rasheik 33
JAM
60
427 +4 LINDEMOSE Lars 57
DEN
60
428 +4 OJIMA Kaito 21
JPN
59
429 +4 YOKOMIZO Kanta 21
JPN
59
430 +4 PEARSON Jack 20
GBR
59
431 +4 ALIZADEH Amir 21
IRI
58
432 +4 HOSOKAWA Takumi 21
JPN
57
433 +4 EILERS Joachim 34
GER
55
434 +4 IDE Kotaro 20
JPN
55
435 +4 TUGNOLO Matteo 21
ITA
55
436 +4 BURKA Dominykas 19
LTU
55
437 +4 LOWE Ed (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 55
438 SIEGEL Alex 38
USA
55
438 KOMNAKOM Nitipol 19
THA
55
440 +2 ALMEIDA FUDISAKI Matheus Henrique 20
BRA
55
441 +2 KERR Tom 19
NZL
55
442 +2 DAVIES Tyler 23
CAN
55
443 +2 DEN BRABER Tim 26
NED
55
444 +2 GECHEV Hristo 23
BUL
55
445 +2 KONECNY GENINI Lucas 24
ARG
55
446 +3 ARAGIANNIS Georgios 19
GRE
55
447 +3 JARAMILLO CAMACHO Miguel 20
COL
55
448 +4 DU Yang 34
CHN
55
449 +4 LEACHMAN Rojay 26
JAM
52
450 +4 SHIMIZU Atsuki 22
JPN
51
451 +4 LEESON Harry 18
GBR
51
452 -162 DUDKO Mykhailo-Yaroslav 23
UKR
50
453 -28 SIANGLAM Satjakul 31
THA
50
453 MCDONALD Joshua 46
USA
50
455 +1 KYLYSHBEKOV Zamanbek 18
KAZ
50
456 +1 FIORI TOSTES Danilo Cesar 38
BRA
50
457 +1 HANNON Wilson 19
NZL
50
458 +1 WINDSOR Brayden 22
CAN
50
459 +1 TSANKOV Ivelin 34
BUL
50
460 +1 PERRUCHOUD Franco 27
ARG
50
461 +2 STEWART Mark 41
IRL
50
462 +2 VLACHOS Spyridon 31
GRE
50
463 +2 TORRES CRUZ Juan Felipe 20
COL
50
464 +3 MIROSHNYCHENKO Mykola 23
UKR
50
465 +3 ZHANG Xudong 24
CHN
50
466 +3 VINGERHOETS Yeno 18
BEL
48
467 +4 YOSHIDA Yuito 21
JPN
48
468 +4 VAN LEEUWEN Thijs 21
NED
46
469 +4 INNISS Nimai 30
GBR
45
470 +4 KOTLYAR Maxim 18
KAZ
45
471 +4 LLOYD Steffan 26
GBR
45
472 -44 KOLLER Finn 20
USA
45
472 JULIRATCHANEGON Tanut 19
THA
45
474 +2 FLETCHER Brycen 34
AUS
45
475 +2 VAN DER VLIET Jacob 29
CAN
45
476 +2 IVANOV Borislav 35
BUL
45
477 +2 PASCUAL Damian Antonio 44
ARG
45
478 +2 BERNIE Luke 20
IRL
45
479 +2 KARLOS Georgios 40
GRE
45
480 +2 ROA HERNANDEZ Juan Camilo 21
COL
45
481 +3 BONDAR Yuriy 19
UKR
45
482 +3 LI Chuanwei 23
CHN
45
483 +3 MURATA Yuki 26
JPN
45
484 +3 KEITHELLAKPAM Jemsh Singh 23
IND
43
485 +3 MAERTEN Jeffrey 22
NED
42
486 +3 RAMIREZ GOMEZ Vicente 23
CHI
41
487 +3 MYBURGH Johannes 31
RSA
41
488 +3 MOLINARI Erick 28
BRA
41
489 FORD Andrew 18
USA
41
490 +2 TURAT Dias 19
KAZ
41
491 +2 CLARK Conrad 19
NZL
41
492 +2 MAYER Bo 20
GBR
41
493 +2 INGLIS Theron 20
CAN
41
494 +2 PETROV Yordan 22
BUL
41
495 +2 RODRIGUEZ Alberto Daniel 58
ARG
41
496 +2 ZYGIELO Dawid 20
POL
41
497 +3 LANE Timothy 20
IRL
41
498 +3 SKINTZIS Dimitrios 27
GRE
41
499 +3 CAMBINDO ALOMIAS Samir Felipe 34
COL
41
500 +3 PANAS Roman 19
UKR
41
501 +3 ITO Kyosuke 21
JPN
41
502 +3 IKEDA Motoyuki 21
JPN
40
503 +3 CHUKWULOBELU Izu 34
GBR
38
504 +3 DA SILVA DE PAULA Daniel Henrique 27
BRA
38
505 +3 SHEARING Ronan 20
NZL
38
506 +3 ELLIOTT-CORDOBA Andres 18
CAN
38
507 +3 STOKKERMANS Joost 20
NED
38
508 +3 KOLEV Yoan 25
BUL
38
509 +3 ADAMCIO Joachim 19
POL
38
510 +3 FENLON Seán 28
IRL
38
511 +3 SPILIOTOPOULOS Gerasimos 38
GRE
38
512 +3 RIVERA MONCALEANO Samuel 21
COL
38
513 +3 VORONOV Vladyslav 24
UKR
38
514 +3 RARES CHIRA Vlad 19
ROU
36
515 +3 POPE Aaron 25
GBR
36
516 +3 SMALL Isaac 19
GBR
36
517 +3 PENAUD Sam 20
FRA
36
518 +3 WATSON Charles 24
GBR
35
519 +3 GRENGBO Florian 24
FRA
35
520 +3 MALKOV Kirill 22
***
35
520 +3 ISMAYILOV Yusif 21
AZE
35
522 +3 ISRAFILOV Tural 18
AZE
35
523 +3 MASON Noah 18
AUS
35
524 +3 JOLATA Fandi 21
INA
35
524 +3 NAKANO Daiji 22
JPN
35
524 +3 KATO Hiroki 21
JPN
35
527 +3 OLIVA Lewis 32
GBR
35
528 BREWER Alex 26
USA
35
528 HAUCK Grayson 18
USA
35
530 +1 MADDERN Jade 28
AUS
35
530 +1 FONG-SUTTON Zaren 19
AUS
35
530 +1 WARD Declan 28
NZL
35
530 +1 GLUHAK Joshua 34
AUS
35
534 +1 OTTEWELL Bram 18
GBR
35
534 +1 ARTHUR Luthais 27
GBR
35
536 +1 GÉLINAS Brandon 31
CAN
35
536 +1 DUFFY Taylor 22
CAN
35
538 +1 IVANOV Emil 28
BUL
35
538 +1 NIKOLOV Georgi 23
BUL
35
538 +1 KOZHUHAROV Todor 43
BUL
35
538 +1 NIKOLOV Dragomir 47
BUL
35
542 +1 KORDALSKI Kamil 19
POL
35
543 +1 GLASGOW Kyle 20
IRL
35
543 +1 BROWNE Michael 20
IRL
35
545 +1 KOURIS Nikiforos 50
GRE
35
545 +1 FAKINOS Pavlos Petros 20
GRE
35
547 +1 ARBELAEZ GONZALEZ Santiago 26
COL
35
548 +1 KLIMENOK Yaroslav 18
UKR
35
549 +1 TAMURA Kazuki 20
JPN
35
550 +1 GERNIGON Erwan 26
FRA
32
551 +1 MONTES AVILA Jaider 21
COL
32
552 +1 VOLYNETS Matvii 19
UKR
32
553 +1 MAGKLARIS Alexios 18
GRE
30
554 +1 SCOTT Andrew 22
CAN
29
554 +1 USHEROVICH Michael 27
CAN
29
556 +1 DABROWSKI Gracjan 20
POL
29
556 +1 DEREK Bartosz 23
POL
29
558 +1 SEKLEIZIOTIS Evangelos 24
GRE
29
559 +1 TYTARENKO Maksym 21
UKR
29
560 +1 KANG Dongjin 37
KOR
26
560 +1 劉 LIU 恩杰 En Chieh 30
TPE
26
560 +1 LEE Sangmok 22
KOR
26
560 +1 JUNG Sanghyeok 20
KOR
26
560 +1 PARK Jeongjin 20
KOR
26
560 +1 LEE Hyeonseong 20
KOR
26
566 +1 RAPICAULT Wilson 20
FRA
26
567 +1 PIDKUIKO Andrii 26
UKR
26
568 +1 CREES Daniel 24
GBR
25
569 +2 AOKI Hikaru 20
JPN
24
570 +2 FUKUCHI Hikaru 22
JPN
24
570 +2 NISHIHARA Yutaro 25
JPN
24
572 +2 BAKER Thomas 31
GBR
24
572 +2 BENDLE Joseph 25
GBR
24
574 +2 BROADUS Daniel 30
CAN
24
574 +2 ANDREW Thomas 29
CAN
24
576 +2 KATARDZHIEV Filip 23
BUL
24
576 +2 POPOV Alexander 20
BUL
24
576 +2 YORDANOV Stefan 36
BUL
24
579 +2 JAHANA Yuya 20
JPN
24
580 +2 RAUSCHGOLD Adam 18
CZE
21
581 +2 SALAUN Herve 18
FRA
20
581 +2 TUNCQ Theo 18
FRA
20
583 +2 FANTATO Leonardo 22
ITA
20
584 +2 WHITE Tom 22
GBR
20
585 +2 NUNEZ David 25
CAN
20
586 +2 SUZUKI Tomoya 20
JPN
17
587 +2 ALCOCK Thomas 20
GBR
17
588 +2 FUKAYA Gota 19
JPN
16
588 +2 OMORI Kosuke 20
JPN
16
588 +2 SHIRAI Teru 22
JPN
16
591 +2 TOMIKURA Takumi 23
JPN
16
592 +2 DYANKOV Denis 26
BUL
16
592 +2 STEFANOV Anton 20
BUL
16
592 +2 VASILEV Valentin 20
BUL
16
595 +2 KONISHI Ryouta 23
JPN
16
596 +2 DUBCHENKO Aleksandr 29
***
1
597 +2 PETTERSEN Tim Edvard Mechtchanski Hyld 22
NOR
1
598 +2 SCHRÖTER Nik 26
GER
1
598 +2 VAN DEN ENDE Jasper 45
NED
1
598 +2 OBRIST Noah 20
SUI
1
601 +2 DUBLE Arnaud 44
FRA
1
601 +2 LABBE Lucas 24
FRA
1
601 +2 HUON Simeon 18
FRA
1
601 +2 ABADIA VAZQUEZ Sandro 18
ESP
1
601 +2 CAMERON Tom 18
FRA
1
606 +2 FUJISAWA Yuusei 19
JPN
1
607 +2 KOMORI Yuto 21
JPN
1
608 +2 TOMAS TOMAS Llorenc 33
ESP
1
608 +2 GARCIA GOMEZ Gerard 32
ESP
1
608 +2 LOMAS Philip 23
GBR
1
608 +2 DAVIES Jacob 29
GBR
1
608 +2 PETTIFER Oliver 18
GBR
1
608 +2 PHILLIPS Ryan 22
GBR
1
608 +2 ROSS James 20
GBR
1
608 +2 SELWOOD Edward 18
GBR
1
608 +2 WOODHOUSE Noah 18
GBR
1
617 +2 SAGAYAMA Akito 23
JPN
1
617 +2 ISHIDA Haruki 20
JPN
1
جایگاه نام سن کشور تیم امتیاز
1 BAYONA PINEDA Martha 29
COL
3320
2 DEGRENDELE Nicky 28
BEL
2803
3 ANDREWS Ellesse 25
NZL
2720
4 FINUCANE Emma (TIN) 22
GBR
TEAM INSPIRED 2380
5 FRIEDRICH Lea Sophie 24
GER
2300
6 HINZE Emma 27
GER
2080
7 VAN DE WOUW Hetty 26
NED
2010
8 +1 MITCHELL Kelsey (NCI) 31
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1943
9 +1 GENEST Lauriane (NCI) 26
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1940
10 -2 PRÖPSTER Alessa-Catriona 23
GER
1890
11 SATO Mina (RKD) 26
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1850
12 GROS Mathilde 25
FRA
1780
13 MOHD ASRI Nurul Izzah Izzati 21
MAS
1751
14 CLONAN Kristina 26
AUS
1666
15 WANG Lijuan 21
CHN
1637
16 GAXIOLA GONZALEZ Luz Daniela 32
MEX
1630
17 +3 KOUAME Taky Marie Divine (USC) 22
FRA
CRETEIL KRONOS 1545
18 -1 MARCHANT Katy (TIN) 31
GBR
TEAM INSPIRED 1535
19 -1 VAN DER PEET Steffie 25
NED
1516
20 -1 OHTA Riyu (BGT) 30
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 1440
21 VECE Miriam 27
ITA
1400
22 CAPEWELL Sophie (TIN) 26
GBR
TEAM INSPIRED 1360
23 YEUNG Cho Yiu 24
HKG
1295
24 NG Sze Wing 24
HKG
1225
25 LOS Urszula 30
POL
1141
26 MCCAIG Alessia 21
AUS
1130
27 CASAS ROIGE Helena 36
ESP
1084
28 BILETSKA Alla 21
UKR
1061
29 ROSIDI Anis Amira 26
MAS
1050
30 SCHNEIDER Clara 20
GER
1010
31 +1 KARWACKA Marlena 27
POL
985
32 +1 UMEKAWA Fuko (RKD) 33
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 961
33 +2 SAKAI Aki 23
JPN
895
34 EDMUNDS Rhian (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 880
35 +1 HANKINS Kayla 22
USA
825
36 -5 JABORNÍKOVÁ Veronika 23
CZE
819
37 NICOLAES Julie 20
BEL
818
38 +1 THOMAS Lowri (TIN) 25
GBR
TEAM INSPIRED 761
39 -1 JABORNÍKOVÁ Anna 20
CZE
745
40 KIM Haeun 23
KOR
741
41 +1 CHO Sunyoung 31
KOR
690
42 +1 DE BEER Ainslii 21
RSA
690
43 +1 CUADRADO FLOREZ Stefany Lorena 18
COL
680
44 +1 SAVARD Emy 21
CAN
680
45 +4 MOIR Iona (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 660
46 +1 LYSENKO Alina 21
***
640
47 +1 LENDEL Miglè 28
LTU
623
48 -7 MARQUARDT Mandy 33
USA
620
49 +1 WALLACE Makaira 18
TTO
615
50 +1 PALMER Dahlia 32
JAM
607
51 +1 KUME Uta 25
JPN
595
52 +1 VERDUGO OSUNA Yuli Paola 27
MEX
580
53 +1 LESTARI Wiji 24
INA
580
54 -8 LOHVINIUK Oleksandra 23
UKR
579
55 ANDERSON Mya 22
NZL
575
56 OBARA Noa 22
JPN
570
57 MOHAMED Shahd 20
EGY
551
58 ROBINSON Kalinda 21
AUS
550
59 TONG Mengqi 21
CHN
540
60 GROVE S'annara 31
RSA
540
61 NUR INDAH Ratu Afifah 23
INA
529
62 WATTS Sophie 27
AUS
525
63 PETCH Rebecca 26
NZL
521
64 TANNER Millicent (TIN) 25
GBR
TEAM INSPIRED 511
65 MCGILL Molly 23
AUS
500
66 +1 VERA Natalia Andrea 25
ARG
495
67 +1 陳 CHEN 靖云 Ching Yun 25
TPE
491
68 +1 DE VRIES Sophie 20
NZL
486
69 +1 BLINCO Deneaka 21
AUS
480
70 +1 GRIKPA Tombrapa Gladys 31
NGR
480
71 +12 KALEE Kimberly 22
NED
480
72 -6 MICHAUX Julie (USC) 22
FRA
CRETEIL KRONOS 479
73 -1 WOLFS Zoë 20
BEL
477
74 -1 HUISMAN Ruby 26
NED
472
75 -1 SIBIAK Nikola 24
POL
465
76 -1 YONG Ann Yii 21
MAS
442
77 -1 LUTE Mayuri Dhanraj 24
IND
440
78 -1 MOHAMED Aya 24
EGY
435
79 -1 JENAER Valerie 29
BEL
431
80 +7 JÄGER Lara-Sophie 20
GER
430
81 -2 WALSH Orla 35
IRL
427
82 -2 SANDY Phoebe 20
TTO
425
83 -2 BOUSBA Siham 19
ALG
420
84 -2 PETRI Paulina 24
POL
420
85 +13 GERAERTS Lonneke 22
NED
406
86 -2 MOLINA RODRIGUEZ Paula 26
CHI
400
87 -2 CLARK Tomasin 28
AUS
399
88 -2 YEKEEN Tawakalt 23
NGR
390
89 -1 SLOSHAREK Anne 19
GER
370
90 CHING Yin Shan 23
HKG
365
91 DROUODE Marie Louisa (USC) 19
FRA
CRETEIL KRONOS 364
92 JIANG Yulu 20
CHN
360
93 DALGER Tachana 24
SUR
360
94 TUNG Phoebe 22
HKG
354
95 POULOVÁ Michaela 20
CZE
353
96 BELL Lauren (TIN) 25
GBR
TEAM INSPIRED 341
97 +4 PETERKOVÁ Sára Kateřina 20
CZE
337
98 -1 EMMANUELLA Rukundo 20
BDI
330
99 MULLER Maria Tereza 33
BRA
328
100 METOEVI Charlotte 20
BEN
300
101 +1 PAUL Triyasha 22
IND
298
102 +1 MOSQUERA QUICENO Yarli 23
COL
295
103 +1 NAKAZAWA Haruka 23
JPN
290
104 -15 SEREMAK Nikola 23
POL
285
105 FULTON Shaane 24
NZL
280
105 BURLAKOVA Yana 24
***
280
107 BOYLE Jackie (NCI) 27
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 276
108 PARK Hayoung 22
KOR
275
109 HOUILI Nesrine 21
ALG
270
110 STONE Ellie 23
GBR
255
111 LÜRMANN Bente Henriette 19
GER
253
112 WILMOT Lizanne 39
CAN
250
113 KUNKEL Amanda 23
BRA
249
114 MIZUTANI Ayana 19
JPN
246
115 VENTER Geertien 45
NZL
246
116 HO Selina 25
AUS
240
117 AZIZAN Nurul Aliana Syafika (AZA) 21
MAS
TEAM AZIZUL 240
118 +23 HAYES Emily 23
USA
240
119 -1 IVORY Deirbhle 27
IRL
240
120 -1 YONG Ann Tung 19
MAS
230
121 -1 王 WANG 慈均 Tzu Chun 27
TPE
229
122 -1 邱 QIU 靜雯 Jing Wen 25
TPE
228
123 +19 GLOWACKA Natalia 19
POL
215
124 -2 LEDEME Lilou 18
FRA
215
125 -2 JOHNSON Kirsty 20
GBR
215
126 -2 RASEE Pannaray 28
THA
200
127 -2 WILSON Alexia 19
TTO
195
128 -2 PERKINS Kristine 41
AUS
190
129 -2 AGASHE Shushikala 25
IND
189
130 +24 JANKOWSKA Nikola 19
POL
187
131 -3 KRAUTH-IBARZ Thalia 25
CAN
186
132 -3 COLE Amy 22
GBR
185
133 -3 JITMAT Yaowaret 23
THA
180
134 -3 WATCHMAN Erin 25
CAN
178
135 -3 KING Olivia 23
NZL
176
136 -3 LEE Hyejin 32
KOR
175
137 -2 SNOBELEN Diane 32
CAN
170
138 -2 HALL Stephani 24
GBR
166
139 -2 MÜLLER Stella 20
GER
165
140 -2 PERRY Lauren 28
AUS
165
141 +55 BERTOLINI Beatrice 19
ITA
164
142 -3 HWANG Hyeonseo 21
KOR
160
143 -3 SEMBAWA Daniah 35
KSA
160
144 -1 ZHANG Linyin 27
CHN
145
145 -1 RODRIGUEZ MARTINES Jalymar Elianna 21
VEN
145
146 +171 APHIMOT Natthaporn 21
THA
145
147 -2 ROJAS ALARCON Martina 19
CHI
144
148 -2 MIKŠANÍKOVÁ Natálie 20
CZE
141
149 -2 MEDVEĎOVÁ Tereza 28
SVK
140
150 -2 JANG Eunseol 21
KOR
140
151 -1 VALIUKEVIČIŪTĖ Lauryna 18
LTU
135
152 -1 PARRIS-SMITH Rhianna (TIN) 22
GBR
TEAM INSPIRED 132
153 -1 BARBOSA ALVES DO NASCIMENTO Carolina 26
BRA
131
154 -1 SALAZAR SANCHEZ Marianis 21
COL
130
155 -21 CHRISTIAN Sylese 21
USA
125
156 -1 KELIUKH Karolina 19
UKR
125
157 -1 MISZTAL Sylvia 25
GBR
115
158 -1 SHYMANSKA Iryna 22
UKR
115
159 GUILLET Lisa 18
FRA
111
160 HADAVAND Fatemeh 27
IRI
110
161 -3 LAWRENCE Stephanie (STR) 22
USA
STAR TRACK CYCLING 110
162 -1 STEVENS Emma 20
AUS
108
163 -1 LYSAGHT Indiana 27
AUS
105
164 -1 VILANOVA CALMAESTRA Marta 20
ESP
105
165 -1 PAGGEL Katharina 20
GER
100
166 -1 ALDRAIWEESH Monirah 28
KSA
100
167 +70 FIORIN Sara 21
ITA
100
168 -2 KHAN Danielle 29
GBR
100
169 +23 MCKEE Mckenna 21
USA
100
170 -3 BRATCHIKOVA Polina 21
KAZ
100
170 莊 CHUANG 子雲 Tzu Yun 43
TPE
100
172 -4 SAFONOVA Anastasiya (TTT) 20
UZB
TASHKENT CITY TRACK TEAM 100
173 -4 LUBBE Michaela 23
RSA
100
174 -4 SIMANOVIĆ Tamara 22
SRB
100
175 -4 BADILLA SOLIS Valeria 29
CRC
100
176 -4 MILAKI Argyro 32
GRE
100
176 -4 SAVOLAINEN Sini 38
FIN
100
178 -3 SUDDUTH Diane 63
USA
95
178 -3 TORRES Yennifer 22
CUB
95
180 -3 DICKSON Aimee 19
IRL
93
181 -2 ŠEVČÍKOVÁ Petra 24
CZE
90
182 -2 AL SAYEGH Safia 23
UAE
90
183 -2 MARCHAND Constance (SCF) 23
FRA
ALLTRICKS.COM - SPRINTEUR CLUB FÉMININ 90
184 DEYE Mia 21
USA
90
184 NONTAKAEW Woranan 21
THA
90
186 黃 HUANG 亭茵 Ting Ying 34
TPE
90
186 -4 KOSSOLAPOVA Diana 18
KAZ
90
188 -5 KIM Soohyun 26
KOR
90
189 -5 CALVO BARBERO Tania 32
ESP
90
190 -5 HUENCHUMIL RAIN Victoria 21
CHI
90
191 -5 PACHECO WILMARYS 24
VEN
90
192 -5 JOVANOVIĆ Bojana 23
SRB
90
193 -5 GOMEZ Brenda Ximena 28
ARG
90
194 -5 STEN Ida 30
FIN
90
195 -5 CARDOZO CABRERA Valeria 25
COL
90
196 -3 RICHTEROVÁ Karolína 18
CZE
86
197 -3 ADESIDA Yewande 31
GBR
85
198 -3 HAMA Iroha 19
JPN
83
199 -2 TOURLI Despoina 18
GRE
81
200 -2 JESSETT Miriam 25
GBR
80
201 -2 CHEN Lulu (BDR) 27
CHN
HENAN BODYWRAP LTWOO CYCLING TEAM 80
202 -2 RASHED Shaikha 25
UAE
80
203 -2 SILCOCK Madeleine 24
GBR
80
204 SRIMONGKHON Aphitsara 19
THA
80
205 林 LIN 巧媛 Chiao Yuan 22
TPE
80
205 -3 PONOMARYOVA Anastassiya 24
KAZ
80
207 -4 KWON Serim 26
KOR
80
208 -4 OJERELEVA Polina 20
UZB
80
209 -4 HINDMARCH Amber 20
RSA
80
210 -4 VALADARES DE SOUZA Tatielle 29
BRA
80
211 -4 ORGAMBIDE SAGARDOY Saioa 20
ESP
80
212 -4 RIEDER Erica 28
CAN
80
213 -64 POETS Kjelle 20
BEL
80
214 -5 DELIA PRIATNA Ayustina 27
INA
80
215 -5 21
IND
80
216 -5 MORENO PERALTA Yoheris 21
VEN
80
217 -5 SANABRIA Milagros Yohana 22
ARG
80
218 -5 COLLINS Autumn 27
IRL
80
219 -5 FARFARA Konstantina 19
GRE
80
220 -5 GAVIRIA RENDON Juliana 33
COL
80
221 -4 COLILEF BARRIOS Daniela 26
CHI
75
222 -4 SEYMOUR Caoimhe 19
IRL
75
223 -4 TEMMEN Sina 19
GER
75
224 -4 BATE Lauren 25
GBR
75
225 HNOKAEW Kanyarat 23
THA
75
226 潘 PAN 惠清 Hui Ching 37
TPE
75
227 -6 DU PLESSIS Anya 19
RSA
75
228 -6 WALKER Samantha 20
NZL
75
229 -6 RODRIGUEZ CORDERO Laura 25
ESP
75
229 -6 RAND Georgette 18
GBR
75
231 -6 PRUDENT Farrah 20
FRA
75
232 -6 DULLEMOND Nienke 20
NED
75
233 -6 PUTRI Imelda Tabita Deswari 21
INA
75
234 -6 GUNJAL Shwetha Balu 21
IND
75
235 -6 PERINO Adriana 54
ARG
75
236 -6 NÍ GHALLCHÓIR Clodagh 23
IRL
75
237 -6 LEPISTÖ Iisa 30
FIN
75
237 -6 CHATZISTEFANI Aikaterini 19
GRE
75
239 -4 PARKHOMIUK Viktoriia 23
UKR
75
240 -4 ZHAI Fei 21
CHN
75
241 -2 NOLAN Katie 33
IRL
70
242 -2 BÁRTOVÁ Gabriela 21
CZE
70
243 +47 VERMA Divya 19
USA
70
243 SAISING Jitraporn 20
THA
70
245 -4 YUNKMAN Alina 20
KAZ
70
245 王 WANG 詩喬 Shih Chiao 19
TPE
70
247 -5 MD ZAHIRRUDIN Ameera Alya 19
MAS
70