رنکینگ تیمی جهانی در ماده دور حذفی

این رنکینگ هر هفته ،اتوماتیک مطابق تقویم UCI بروز رسانی می گردد.

بروز رسانی شده در سه‌شنبه, 24 بهمن 1402

جایگاه نام سن کشور نام تیم امتیاز
1 PERRETT William 27
GBR
1665
2 TORRES BARCELO Albert 33
ESP
1640
3 DRIJVER Bertold 20
HUN
1636
4 GUILLEMETTE Mathias 21
CAN
1360
5 KOJIMA Naoki (BGT) 23
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 1300
6 LANGE Colby 24
USA
1244
7 GATE Aaron Murray 33
NZL
1200
8 PSZCZOLARSKI Wojciech 32
POL
1173
9 KŘENEK Adam 22
CZE
1104
10 VAN DEN BOSSCHE Fabio 23
BEL
1080
11 JOHANSSON Gustav 24
SWE
979
12 GRONDIN Donavan 23
FRA
970
13 HAVIK Yoeri (BCC) 32
NED
BEAT CYCLING CLUB 950
14 ZAKHAROV Artyom 32
KAZ
881
15 KLUGE Roger 37
GER
840
16 GALLI Niccolo' 21
ITA
830
17 JACKSON George 23
NZL
825
18 VAN WYK Joshua 25
RSA
811
19 SCHMIDBAUER Maximilian 22
AUT
788
20 YOGEV Alon 24
ISR
767
21 ARANGO CARVAJAL Juan Esteban 37
COL
767
22 MORIARTY James 22
AUS
705
23 HANSEN Tobias 21
DEN
694
24 GHYS Robbe 26
BEL
690
25 SCARTEZZINI Michele 31
ITA
685
26 CONSONNI Simone 29
ITA
665
27 DUFFY Joshua 23
AUS
657
28 TCHAMBAZ Lotfi 38
ALG
629
29 AL IBRAHIM Hassan 23
KSA
610
30 VITZTHUM Simon 28
SUI
599
31 WALSH Liam 22
AUS
591
32 CHREN Martin 24
SVK
580
33 NARCISO Diogo 22
POR
576
34 HEIJNEN Philip (ABC) 23
NED
ABLOC CT 560
35 BONTHUYS Carl 27
RSA
555
36 BRIDGWATER Daniel 28
NZL
550
37 張 CHANG 誌盛 Chih Sheng 21
TPE
540
38 SEXTON Tom 25
NZL
540
39 ASSAL Mohamed-Nadjib 24
ALG
540
40 CRISTA Daniel 32
ROU
531
41 DONEGÀ Matteo 25
ITA
500
42 MOYANO Tomas Eloy 20
ARG
490
43 PROKOPYSZYN Filip 23
POL
490
44 MOW Ching Yin 28
HKG
480
45 VONEŠ Jan 23
CZE
476
46 YAKOVLEV Mykyta 22
UKR
465
47 KORNILOVS Vitalijs 44
LAT
458
48 CASTILLO SOTO Ulises Alfredo 31
MEX
450
49 MEGNOUCHE Hamza 22
ALG
450
50 RITZINGER Felix 27
AUT
446
51 ŠTEC Radovan 19
CZE
443
52 MOURIS Wessel 21
NED
438
53 LESTER Matthew 19
RSA
435
54 LEZICA Facundo Gabriel 31
ARG
434
55 SEKHON Harshveer 25
IND
425
56 MIN Kyeongho 27
KOR
420
57 RUGOVAC Denis 30
CZE
419
58 HRYNIV Vitaliy 28
UKR
411
59 MILLER Angus 21
AUS
400
60 NILSSON-JULIEN Oscar 21
FRA
400
61 MIRZA AL-HAMMADI Yousif 35
UAE
390
62 PIZARRO MANCILLA Felipe 21
CHI
390
63 WEDER Justin 21
SUI
389
64 MALCHAREK Moritz 26
GER
382
65 TIDBALL William (TIN) 23
GBR
TEAM INSPIRED 382
66 KEINAN Amit 20
ISR
381
67 CHALEL Yacine (GDT) 28
ALG
GIANT DIJON TRACK TEAM 380
68 PHONARJTHAN Patompob 26
THA
375
69 FRATCZAK Radoslaw 21
POL
370
70 AGNOLETTO Blake 21
AUS
365
71 TORRES Alder 33
GUA
360
72 KERGOZOU DE LA BOESSIERE Nicholas 27
NZL
360
73 FAHIM Abdalrhman 20
EGY
360
74 CARTER John 20
AUS
360
75 REIKDAL STACHERA Samuel Hauane 26
BRA
356
76 FELDMANN Karsten Larsen 20
NOR
340
77 KOBLÍŽEK Matyáš 19
CZE
339
78 STEWART Mark 28
GBR
334
79 FRISLIE Graeme 22
AUS
333
80 VASYLIEV Maksym 33
UKR
333
81 SUN Wentao 23
CHN
330
82 VILLAREAL David 27
ECU
330
83 ELHUSSEINI KHALIL Assem 23
EGY
330
84 WATSON-PALMER Oliver 19
NZL
325
85 IMHOF Claudio 33
SUI
318
86 RUIZ Ivan Gabriel 24
ARG
315
87 ABSHIRE Lance 23
USA
310
88 HASHIMOTO Eiya (BGT) 30
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 310
89 BOCHAROV Dmitriy (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 305
90 NOOR ROSEIDI Ariff Danial 23
MAS
305
91 RÜEGG Lukas 27
SUI
305
92 SAAD Begad 19
EGY
300
93 MORA VEDRI Sebastian 35
ESP
300
94 TSO Kai Kwong (HKS) 23
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 299
95 VERZIJL Sten 22
NED
295
96 POMMELET Hugo 20
FRA
293
97 YELYUBAYEV Ruslan (ATT) 21
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 292
98 HESTERS Jules 25
BEL
290
99 WALINIAK Konrad 19
POL
283
100 BREUER Daniel 33
USA
281
101 VIVIANI Elia 34
ITA
280
102 BÖGLI Noah 27
SUI
276
103 VANDENBRANDEN Noah 21
BEL
275
104 ROJAS ROMERO Máximo Eliecer 40
VEN
270
105 ABDALLA Najmeldin 20
SUD
270
106 TEUTENBERG Tim Torn 21
GER
270
107 POUVREAULT Gregory 20
FRA
270
108 ROBIC Julien 20
FRA
262
109 CAULFIELD-DREIER Stefan (SDP) 20
IRL
SPELLMAN DUBLIN PORT 259
110 OLIVOS BARRERA Luis Gonzalo Josue 21
PER
257
111 PAWSON Edward 19
NZL
255
112 RUDYK Bartosz 25
POL
255
113 GLADYSH Roman 28
UKR
253
114 ADOMAITIS Rokas 19
LTU
247
115 WOODS Tariq 21
TTO
246
116 FILUTÁS Viktor 27
HUN
246
117 PIANO CEJAS Lucas Alejandro 22
URU
245
118 KABASHNYI Valentyn 19
UKR
245
119 KOKAS Raphael 19
AUT
243
120 ALJUMAH Hassan 28
KSA
242
121 BOUDAT Thomas 29
FRA
240
122 MONGE Cédric 21
FRA
240
123 ABDURAKHMANOV Davirjan 19
UZB
235
124 DINMUKHAMETOV Ramis (ATT) 23
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 232
125 FYNBO Anders (SDP) 27
DEN
SPELLMAN DUBLIN PORT 229
126 QUARANTA Samuel 21
ITA
228
127 OETOMO Yosandy Darmawan 23
INA
225
128 EATHER Kurt 22
AUS
225
129 PETIT Clément 22
FRA
225
130 CLEMENCIO Raphael 29
SUI
216
131 WAFLER Tim 21
AUT
216
132 HOOVER Gavin 26
USA
215
133 DENS Tuur 23
BEL
215
134 CARREAU Dorian 23
FRA
215
135 LIANG King Hung (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 210
136 AITKEN Kyle 19
NZL
205
137 GREEN Bradley (STR) 25
USA
STAR TRACK CYCLING 205
138 WÜTHRICH Emanuel 20
SUI
205
139 OLIVOS Gonzalo 21
USA
202
140 ROMERO VILLANUEVA Jaime 21
ESP
202
141 AL KAABI Saif 28
UAE
200
142 STEWART Campbell 25
NZL
200
143 THIÉBAUD Valère 24
SUI
195
144 COLOSIO Lino 20
ITA
192
145 ŠIROKÝ Štěpán 20
CZE
190
146 DEGUEURCE Joffrey (GDT) 26
FRA
GIANT DIJON TRACK TEAM 187
147 KOK Mun Wa 33
MAC
185
148 TABELLION Valentin 24
FRA
185
149 HAUGSTED Conrad 18
DEN
181
150 ALHAMMADI Abdulla 23
UAE
180
151 FITZMAURICE Cameron 25
CAN
180
152 LEITÃO Iúri 25
POR
180
153 STRONG Corbin John 23
NZL
180
154 ANDRADE Tayne 24
USA
180
155 CULP Emmett 30
CAN
180
156 TIMOR Guy 20
ISR
179
157 HOBBS Noah (TIN) 19
GBR
TEAM INSPIRED 176
158 SCHRÖDER Jasper 19
GER
175
159 SEMPERENA OYARZABAL Telmo 22
ESP
172
160 SEGURA GARCIA Jose 19
ESP
172
161 WILLEMSEN Justus 19
NED
172
162 MAJEWSKI Kacper 21
POL
172
163 KOONTZ Grant 29
USA
170
164 GRANBERG Sander 19
NOR
170
165 MIKUTIS Aivaras 21
LTU
170
166 PAVLIČ Marko 30
SLO
170
167 ROVDER Pavol 22
SVK
165
168 BROUGH Jack (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 165
169 ANNIBALLI Lorenzo 19
ITA
162
170 WOOD Oliver (TIN) 28
GBR
TEAM INSPIRED 160
171 HONG Jiwon 20
KOR
160
172 MATIAS João 32
POR
160
173 LAU Joseph (HKS) 20
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 160
174 WEBSTER Zach 21
CAN
160
175 CAO Marco 21
ITA
160
176 MOORE Peter 22
USA
160
177 HOPPEZAK Vincent (BCC) 24
NED
BEAT CYCLING CLUB 152
178 DURUCZ Miklós 32
HUN
152
179 BÜCHLI Matthijs (BCC) 31
NED
BEAT CYCLING CLUB 151
180 MANO Yuttana 26
THA
150
181 FLORIAN Riccardo 20
ITA
150
182 RILEY Kieran 20
GBR
150
183 EEFTING-BLOEM Roy 34
NED
149
184 PESSOTTO Alessandro 19
ITA
148
185 ERGASHEV Sanjarbek 19
UZB
148
186 WINKLER Oskar 23
DEN
146
187 REINHARDT Theo 33
GER
144
188 BIBIC Dylan 20
CAN
141
189 TARLING Joshua 19
GBR
140
190 CIMOLAI Davide 34
ITA
140
191 PORTELLO Alessio 21
ITA
140
192 RAMSAY Andrew 25
JAM
137
193 SUTHERLAND Edwin 27
BAR
135
194 DOBBINS Matti 22
IRL
134
195 BOBOSHEROV Farrukh 18
UZB
134
196 BRITTON Rhys (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 132
197 FEDOROV Daniil 18
UZB
132
198 MARENZI Lorenzo 25
CRO
132
199 FERKOUS Abdelkrim 20
ALG
130
200 KAEONOI Thak 22
THA
130
201 JUUL Sebastian 30
DEN
130
202 MATUZEVIČIUS Žygimantas 21
LTU
128
203 WEISETH Sondre Aarsbog 20
NOR
125
204 ABMA Elmar 19
NED
125
205 BOOS Benjamin 20
GER
124
206 TOADER Alin 19
ROU
122
207 VÁVRA Petr 20
CZE
121
208 SLAWEK Damian 26
POL
121
209 AL KHATER Fadhel 33
QAT
120
210 NG Sum Lui 24
HKG
120
211 NEMILOSTIVIJS George 32
LAT
120
212 DUDLE Andrew 32
USA
120
213 DE LISI Nicolò 22
SUI
120
214 SIMS Patton (STR) 23
USA
STAR TRACK CYCLING 120
215 AZANZA BURUSCO Ibai 19
ESP
120
216 LAMON Francesco 29
ITA
119
217 TAKHIROV Diyor 18
UZB
117
218 DUPE Mathieu 19
FRA
116
219 MARSH Ben 18
GBR
116
220 ZHUMAKAN Alisher (ATT) 26
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 115
221 PADĚLEK Viktor 19
CZE
114
222 MERENCIANO LOPEZ Alejandro 19
ESP
111
223 SALAH Ahmed 21
EGY
110
224 VENCKUS Jomantas 19
LTU
110
225 POKORNÝ Ondřej 19
CZE
110
226 RATAJCZAK Dominik Jedrzej 19
POL
108
227 LOGINOV Vladyslav 28
ISR
108
228 TAPPEINER Pascal 20
SUI
108
229 RAES Renzo 20
BEL
108
230 SOULIOS Zisis 27
GRE
107
231 BREWER Alex 25
USA
106
232 VESTRE Trygve Arvesen 19
NOR
106
233 FEHÉRVÁRI Marcell Imre 18
HUN
106
234 NAVAS MARCHAL Alvaro 19
ESP
105
235 MASLAK Piotr 20
POL
103
236 TOROK Janos 19
ROU
101
237 FERRARI Agustin Roman 18
ARG
101
238 BOUTOPOULOS Georgios 27
GRE
101
239 KHORGUANI Giorgi 20
GEO
101
240 MIKAYILZADE Musa 25
AZE
100
241 JASTRAB Ryan 23
USA
100
242 SANDSTAD Halvor Utengen 18
NOR
100
243 CAMPBELL Akil 27
TTO
100
244 RAMANAU Raman 29
***
100
245 EVERTSEN-HEGREBERG Simen 19
NOR
100
245 FERREYRA GELDREZ Diego 26
CHI
100
247 DE VYLDER Lindsay 28
BEL
100
248 POPOV Martin 24
BUL
100
249 COBARRUBIA LUCERO Leonardo Franco 25
ARG
100
249 RODRIGUEZ ARIAS Jordan 23
CRC
100
251 YORDSUWAN Setthawut 29
THA
100
252 SAVUKOSKI Severi 20
FIN
100
253 ARBOLEDA RUIZ Anderson 22
COL
100
254 GANJKHANLOU Mohammad 26
IRI
100
255 PEDERSEN Nicklas 30
DEN
100
256 AUGENSTEIN Moritz 26
GER
100
257 PORTUGUEZ COTARI Franz Vicmar 21
BOL
100
258 NOVOA Sebastian 31
ECU
100
258 TOMKINSON Tyler 19
AUS
100
260 ALMANSOORI Ahmed 33
UAE
100
261 STRONG Hayden 25
NZL
100
262 THOMAS Benjamin 28
FRA
100
263 DOMINGUEZ CAMPOS Mauricio 22
ARG
100
264 WIKANDER Tord Aasgaard 19
NOR
99
265 MORENO AGUIRREZABALAGA Eder 20
ESP
97
266 WISLØFF Håkon 21
NOR
97
267 JANIKULOV Samandar 19
UZB
95
268 VOVK Jaka 21
SLO
92
269 AUER Daniel 29
AUT
91
270 MARTIN INFANTE Noel 34
ESP
91
271 PIRANISHVILI Avtandil 22
GEO
91
272 KAPELA Marek 19
POL
90
273 MALMBERG Matias 23
DEN
90
274 CHU Tsun Wai (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 90
275 BUTREKHIN Yurii 22
***
90
276 FORUS Kristoffer 23
NOR
90
276 PORATH Hugo 20
SWE
90
276 REYES JOFRE Sebastian 27
CHI
90
279 PODLESNIK Grega 19
SLO
90
280 GENOV Nikolay 26
BUL
90
281 TIVANI Gerardo Matias 32
ARG
90
281 JIMENEZ DELGADO Jefry 34
CRC
90
283 PLESEA Valentin 30
ROU
90
284 CHAIMUSIK Kittidet 23
THA
90
285 TOIVANEN Kalle 19
FIN
90
285 DRAKOS Nikolaos Michail 21
GRE
90
287 CASTILLO MIRANDA Kevin David 22
COL
90
288 ARIYAN Behnam 33
IRI
90
289 HUNTSMAN Eddy 21
USA
90
290 BROGE Nils Lau 31
DEN
90
291 BEĐIĆ Matija 28
CRO
90
292 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier 26
ESP
90
293 SHAARI Muhammad Yusri 24
MAS
90
294 MATSUDA Shoi (BGT) 24
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 90
295 LUNA VICTORIA Alejandro 26
BOL
90
296 DIKE Joshua 19
RSA
90
297 VILLALBA QUISHPE Jordan 21
ECU
90
298 ALMANSOORI Mohammed Yousef 29
UAE
90
299 GOUGH Hunter 21
NZL
90
300 DŽERVUS Darijus 33
LTU
90
301 SILVA Rodrigo 20
ARG
90
302 OTCHENKO Danil 18
UZB
89
303 YAKOVLEV Daniil 18
UKR
88
304 STEIN Dakota 19
USA
88
305 DIKII Mark 20
***
88
306 GIDDINGS Joshua (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 86
307 VAN GUCHT Yoran 19
BEL
85
308 ETXABE ZUBIAURRE Kimetz 20
ESP
84
309 BERNARD Thibaut 20
BEL
83
310 SOLYMOSI Márton 33
HUN
82
311 GREGORCIC Natan 19
SLO
81
312 NOVAK Edvard 19
ROU
81
313 ANGUELA YAGÜEZ Mario 19
ESP
81
314 MØRKØV Michael 38
DEN
80
315 COULONDRE Gabriel 19
FRA
80
316 WADE Aaron 22
IRL
80
317 TREPTE Liam 21
TTO
80
318 MALKOV Kirill 21
***
80
319 AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel 24
ESP
80
320 GIBSON Anton (STR) 20
USA
STAR TRACK CYCLING 80
321 ERIKSSON David 28
SWE
80
321 QUIROZ MARTINEZ Tomas 21
CHI
80
323 PAPANOV Martin 24
BUL
80
324 AZZEM Omar 31
ARG
80
324 SANCHEZ CUBILLO Berny 25
CRC
80
326 BABAITA Dan-Mihai 25
ROU
80
327 LADNGERN Peerapong 28
THA
80
328 TZORTZAKIS Polychronis 34
GRE
80
329 CADAVID RIVERA Santiago Isaac 23
COL
80
330 SOHRABI Mehdi 42
IRI
80
331 MOORE Viggo 19
USA
80
332 SITCHINAVA Nika 21
GEO
80
333 KANTER Max 26
GER
80
334 GREINER Ivan 19
CRO
80
335 TERUEL ROVIRA Eloy 41
ESP
80
335 HOZA Denis 21
SVK
80
337 KOZAKOV Yaroslav 24
UKR
80
338 TURAR Assylkhan 26
KAZ
80
339 ROSLI Muhammad Nur Aiman 24
MAS
80
340 SARAVIA ALANES Carlos Mateo 24
BOL
80
341 MAREE David 34
RSA
80
342 CAIZA PEREZ Erik Daniel 21
ECU
80
342 BLEDDYN Oliver 21
AUS
80
344 ALMASHGHOUNI Omar 24
UAE
80
345 CHARLTON Josh (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 80
346 DORENBOS Yanne 23
NED
80
347 LAŠINIS Venantas 26
LTU
80
347 VINDECS Agris 22
LAT
80
349 DÍAZ Rodrigo 21
ARG
80
350 MASCHKE Malte 20
GER
77
351 KWOK Chun Yan 19
HKG
76
352 GARDNER Stuart 38
GBR
76
353 GUTOVSKII Vladislav 20
***
76
354 TEIGLAND Geir Kristian 30
NOR
76
355 MIAZGA Jan 24
POL
76
356 MAMULASHVILI Valeri 22
GEO
76
357 STORM Theodor 18
DEN
75
358 CABRERA FREDES Nicolas 26
CHI
75
358 VIKING Neo 19
SWE
75
360 ZIHERL Luka 21
SLO
75
361 DIMITROV Petar 21
BUL
75
362 KROMOSER Christian 30
AUT
75
362 SOTO BARRANTES Darren 19
CRC
75
364 PAVELIU Mihai-Sebastian 27
ROU
75
365 HIETALA Juhana 48
FIN
75
366 CHAPARRO RUEDA Yeison Andres 32
COL
75
367 AGHAKASHI Mahdi 21
IRI
75
368 JOHNSON Anders 25
USA
75
369 BONELLI Alessio 22
ITA
75
370 ŽILKA Filip 28
SVK
75
371 POKOIOVYI Nazar 23
UKR
75
372 MÓRÉ-GOSSELIN Olivér 20
HUN
75
373 AFDZAL Muhammad Adam Danish 19
MAS
75
374 IMAMURA Shunsuke (BGT) 25
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 75
375 SILES COHELLO Bernardo Joaquín 26
BOL
75
376 TERMAN Liron 19
ISR
75
377 MORA REVELO Alejandro 19
ECU
75
378 mohamad talal soudir 27
UAE
75
379 JOHNSTON Lewis 19
NZL
75
380 JIRGENSONS Martinš 31
LAT
75
381 ERRIPA PICAZO Nehuen Lautaro 19
ARG
75
382 MARCU Adi-Narcis 22
ROU
75
383 HENDRICKS Ethan 20
USA
74
384 COLOMBE Maxence 19
FRA
73
385 XIKMATOV Akbar 19
UZB
73
386 URRETABIZKAIA AUZMENDI Unax 19
ESP
71
387 BARTKOWSKI Kacper 22
POL
71
388 YIP Hoi Tung John 19
HKG
70
389 BAFFI Stefano 25
ITA
70
390 BERTELS Jasper 19
BEL
70
391 LARSEN Niklas 26
DEN
70
392 WOZNIAK Adam 21
POL
70
393 FORREST Jerome 29
JAM
70
394 MAZUR Dzianis 23
***
70
395 IVANOV Aleksandr 20
***
70
396 ÅKESSON Erik 25
SWE
70
396 PONCE MEJIAS Christopher 24
CHI
70
398 POLLEFLIET Gianluca 21
BEL
70
399 PETROV Yordan 21
BUL
70
400 HAJEK Alexander 20
AUT
70
400 RODRIGUEZ Marcos Leon 27
ARG
70
400 ARCE RIVERA Jose Adrian 19
CRC
70
403 PETCHARAT Orrachun 24
THA
70
404 TRÄSKELIN Antti 43
FIN
70
404 KAROUSOS Alexandros 20
GRE
70
406 MAYORGA BELTRAN Carlos 20
COL
70
407 JANNAT Hamed 34
IRI
70
408 BOTCHORADZE Avtandil 19
GEO
70
409 BIRKEMOSE Arne 25
DEN
70
410 BRIESE Max-David 20
GER
70
411 SHCHERBAN Vladyslav 25
UKR
70
412 KARMAZHAKOV Sergey (ATT) 22
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 70
413 OTHMAN Muhamad Afiq Huznie 27
MAS
70
414 YAHAGI Yuya 21
JPN
70
415 HOFMEYR Wynand 26
RSA
70
416 LEVI Pini 27
ISR
70
417 PEREZ PAZMIÑO Juan 18
ECU
70
418 ALSABBAGH Mohammad 25
UAE
70
419 TWELVES Callum 19
GBR
70
420 NAVARDAUSKAS Ramūnas 35
LTU
70
421 HOJDA Alexandru 19
ROU
70
422 MAZEL Ondřej 19
CZE
68
423 ZIPPAN Nicolas 19
GER
66
424 DOLAK Kamil 19
POL
66
425 SHUVAL Nevo 25
ISR
66
426 HORBOVYI Sviatoslav 20
UKR
66
427 JOHANSEN Julius 24
DEN
65
428 SKIVILD Robin 22
DEN
65
429 MONMASSON Guillaume 23
FRA
65
430 DE COMARMOND Enrique 22
TTO
65
431 PURYGIN Maxim 18
***
65
432 TSVETKOV Nikita 18
UZB
65
433 LEWANDOWSKI Radoslaw 21
POL
65
434 JOHANSEN Andre 27
NOR
65
435 DEOSDAT OMEDES Tomas 19
ESP
65
436 VERGARA GARCIA Nicolas 25
CHI
65
437 VRHOVNIK Luka 25
SLO
65
438 VENKOV Ventsislav 23
BUL
65
439 VALENZUELA Diego 41
ARG
65
440 JUMPRABHUT Thanakom 26
THA
65
441 KOUTOUNIS Aristeidis 20
GRE
65
442 RAMIREZ DUQUE Santiago 25
COL
65
443 GHAVAMI Ramyar 21
IRI
65
444 TEDIASHVILI Giorgi 24
GEO
65
445 PALLESEN Jeppe 26
DEN
65
446 GARCIA SORIANO Jose Maria 25
ESP
65
447 MAKRANCZY Dominik Kevin 19
HUN
65
448 LUCHSHENKO Sergey 29
KAZ
65
449 MAZLIN Muhammad Syawal 19
MAS
65
450 SATO Ken 24
JPN
65
451 OCKHUIS Graeme 27
RSA
65
452 MONTENEGRO FARINANGO Lenin 23
ECU
65
453 ALDHANHANI Reyadh 38
UAE
65
454 RUSH Christian 22
NZL
65
455 ROOTKIN-GRAY Jack 21
GBR
65
456 VAN UDEN Casper 22
NED
65
457 CORNEJO Maximo 20
ARG
65
458 FIORIN Matteo 18
ITA
64
459 ABD WAHAB Muhammad Haziq 19
MAS
64
460 KOT Julian 20
POL
63
461 FORTIS Damien 21
SUI
61
462 DIAZ DE ANDRES Ibon 20
ESP
61
463 MILLER Michael 54
USA
60
464 DONALD Christopher (SDP) 21
IRL
SPELLMAN DUBLIN PORT 60
465 JARC Aljaž 24
SLO
60
466 KNOTTEN Iver Johan 25
NOR
60
466 BRETTI VILLALOBOS Daniel 21
CHI
60
468 CRABBE Tom 18
BEL
60
469 DIMITROV Galin 37
BUL
60
470 TRILLINI Sebastian Maximiliano 29
ARG
60
471 JANLUANG Jetsada 29
THA
60
471 LATKOWSKI Dawid 18
POL
60
473 PANIGYRAKIS Ioannis 26
GRE
60
474 OCHOA CAMARGO Diego Antonio 30
COL
60
475 SADIPOUR Payam 30
IRI
60
476 DZHUGELI Severian 25
GEO
60
477 LARSEN Ruben Zilas 22
DEN
60
478 DIK Calvin 23
GER
60
479 KORNIIENKO Ruslan 23
UKR
60
480 KARL Adam 24
HUN
60
481 STRELCHENKO Kirill 20
KAZ
60
482 HAMZAH Mior Muhammad Hazwan 22
MAS
60
483 KUBOKI Kazushige (BGT) 34
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 60
484 BRUINTJIES Jason 20
RSA
60
485 CONSTANT Matteo 20
SUI
60
486 AMIR Shahar 20
ISR
60
487 VIVAS VILLARREAL Adonis 19
ECU
60
488 WIGGINS Ben 18
GBR
60
489 LE NY Jean Louis 25
FRA
60
490 KONIJN Alexander 24
NED
60
491 VENCKUS Justinas 19
LTU
60
492 TALLARICO Enzo Ariel 20
ARG
60
493 EASTMOND Jamol 30
BAR
57
494 PATRIN Yaroslav 18
***
57
495 ZUAZUBISKAR GALLASTEGI Illart (EUS) 33
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 56
496 NOSKOV Dmitriy (ATT) 21
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 56
497 WIRTEK Tobiasz 19
POL
56
498 BÉVORT Carl-Frederik 20
DEN
55
499 PARRA ARIAS Jordan Arley 29
COL
55
500 LENEHAN Sean 21
IRL
55
501 HOWARD Dominic 24
BAR
55
502 YARASH Uladzislau 18
***
55
503 ŠPOLJAR Jaka 20
SLO
55
504 AHUMADA RIQUELME Joao 29
CHI
55
505 RICKAERT Jonas 29
BEL
55
506 DYANKOV Nikolay 23
BUL
55
507 RUIZ Tomas 20
ARG
55
508 CORONADO CASTAÑEDA Jonatan 20
COL
55
509 GREGG Zach 30
USA
55
510 SUVADZOGLU Giorgi 31
GEO
55
511 CATTANI Michael 20
ITA
55
512 WULFF Noah 18
DEN
55
513 TSARAN Rostisalv 25
UKR
55
514 LOVASSY Patrik Rómeó 22
HUN
55
515 ALIYAS Abdul Azim 21
MAS
55
516 TOMIO Daichi 26
JPN
55
517 HANS Benino 21
RSA
55
518 URI Yonatan 20
ISR
55
519 PITA BOLAÑOS Alexander 20
ECU
55
519 MARRIAGE Zachary 20
AUS
55
521 ALZEYOUDI Sameh 28
UAE
55
522 DENIS Thomas 26
FRA
55
523 VIETTO GASTALDI Santiago Ivan 21
ARG
55
524 JURÍK Martin 19
SVK
54
525 PEREZ DIAZ Alberto 22
ESP
51
526 VALIEV Abdullo 19
UZB
51
527 O LOUGHLIN Patrick 19
IRL
50
528 BURNETTE Maurice 23
TTO
50
529 STACHOWIAK Adam 34
POL
50
530 MURN Boštjan 22
SLO
50
531 BONILLO MARTIN Iker 20
ESP
50
532 LITLERE Sverre 20
NOR
50
532 TRILLAT HERRERA Jose 20
CHI
50
534 POPOV Vasil 19
BUL
50
535 VELAZQUEZ Hugo Angel 31
ARG
50
536 VANÍČEK Šimon 19
CZE
50
537 STEMPNAKOWSKI Mateusz 20
POL
50
538 GARCIA ALVAREZ Nicolas David 30
COL
50
539 DOMONOSKE David 26
USA
50
540 DIASAMIDZE Zurab 31
GEO
50
541 PINAZZI Mattia 22
ITA
50
542 MUNK-OLSEN Oscar 20
DEN
50
543 TEMMEN Jan-Marc 21
GER
50
544 BENNASSAR ROSSELLO Joan Marti 24
ESP
50
545 KORZININ Yuriy 20
UKR
50
546 AIDARKHAN Sayat 18
KAZ
50
547 ZAINAL Zulhelmi 23
MAS
50
548 MATTHEWS Daniyal 24
RSA
50
549 RUSSENBERGER Wanja 20
SUI
50
550 OBANDO ROSAS Brayan 22
ECU
50
550 EAVES William 19
AUS
50
552 BOS Patrick 36
NED
50
553 IVANOVAS Olegas 21
LTU
50
554 VIDELA Daniel 21
ARG
50
555 BARRIVIERA Diego 20
ITA
48
556 VIRABYAN Vahe 19
ARM
48
557 KARABUTOV Ilya (ATT) 19
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 48
558 HUNDT August 18
DEN
45
559 ALEXANDER Adam 38
TTO
45
560 MUKHIN Mikhail 18
***
45
561 GLIVAR Gal 21
SLO
45
562 AVILA CASTILLO Jose 27
CHI
45
563 DYANKOV Denis 25
BUL
45
564 ROMERO Cristian Nahuel 32
ARG
45
565 HOYOS CANO Juan Diego 27
COL
45
566 BOWIE John 34
USA
45
567 DELLE VEDOVE Alessio 19
ITA
45
568 SERRANO CASTILLO Sergio 18
ESP
45
569 PIDKUYKO Andriy 25
UKR
45
570 EDY SUHAIDEE Muhammad Danieal Haikkal 25
MAS
45
571 KAMOLOV Avazbek 18
UZB
45
572 TORO CAICEDO Cristian Alexander 25
ECU
45
572 TREZISE Declan 21
AUS
45
574 ROBERTS William 25
GBR
45
575 PIJOURLET Louis 28
FRA
45
576 VAN DER WAL Rik 20
NED
45
577 YAÑEZ Adrian 22
ARG
45
578 BAKER Nicholas 34
USA
44
579 SYRITSA Gleb 23
***
41
580 ALEXANDER Stephen 39
TTO
41
581 HRIBAR Jernej 21
SLO
41
582 MARQUEZ MARQUEZ Mandel 31
CHI
41
583 HRISTOV Svetozar 31
BUL
41
584 BUCHANAN Franco 31
ARG
41
585 CYWINSKI Mateusz 20
POL
41
586 MARIN VEGA Jhohan 19
COL
41
587 OLIVO Bryan 20
ITA
41
588 MATHIESEN Phillip 20
DEN
41
589 BEZYANOV Daniil 18
KAZ
41
590 MOHAMMAD ROJI Muhammad Luqman Daniel 21
MAS
41
591 TROMAN Vladislav (TTT) 19
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 41
592 GOETHAM Alex 21
RSA
41
593 PLÜSS Micha 19
SUI
41
594 ULCUANGO SANCHEZ Gabriel 18
ECU
41
595 SMITHSON Jed 18
GBR
41
596 FOULON Dorian 25
FRA
41
597 LEERKES Bram 21
NED
41
598 ALARCON BARRERA Adolfo Exequiel 21
ARG
41
599 CARTER Grant 19
USA
40
600 KOVAR Stefan 21
AUT
40
601 KUZMENKO Nikolai 18
***
40
602 VENC Adam 19
CZE
39
603 ROTTER Michal 23
CZE
39
604 VAN SCHIP Jan Willem (ABC) 29
NED
ABLOC CT 38
605 BUCCIARELLI Nicholas 18
ITA
38
606 GONOV Lev 23
***
38
607 TOMŠIČ Dan Andrej 20
SLO
38
608 ECHEVERRIA AZPILICUETA Martzel 20
ESP
38
609 ROSEMBLATT DE LA PAZ Guillermo 29
CHI
38
610 DENS Stan 18
BEL
38
611 SILVA Rodrigo 23
ARG
38
612 MONTOYA FABRA Jairo Orlando 21
COL
38
613 HILDRETH Chris 34
USA
38
614 MENGHINI Alessio 19
ITA
38
615 LOHSE Constantin 22
GER
38
616 GOMIZ PEREZ Alejandro 26
ESP
38
617 KHOROSHAVIN Maxim 20
KAZ
38
618 LAKASEK Irwandie 28
MAS
38
619 FOMOVSKIY Aleksey (TTT) 23
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 38
620 MOSES Jamie 20
RSA
38
621 MARR Jonathan 21
SUI
38
622 LEAHY Conor 24
AUS
38
622 REVELO PAUCAR Franklin Joel 21
ECU
38
624 MAITRE Florian (WTT) 27
FRA
WO MEN TRACK TEAM 38
625 RAMOS Walter Exequiel 19
ARG
38
626 JACQUEMIN Théo 20
FRA
36
627 MALINNIKOV Maksym 21
UKR
36
628 BRODAWKA Adrian 19
POL
36
629 GILL Michael 25
GBR
35
630 ANDERSEN Mads 23
DEN
35
631 BYRNE Ryan 25
IRL
35
631 SALVADEO Alessio Luca 18
ITA
35
633 BLACK Michael 44
USA
35
634 WISNIEWSKI Szymon 18
POL
35
635 AZPARREN IRURZUN Enekoitz 21
ESP
35
636 SKOK Anže 23
SLO
35
637 WALDELAND Harry 52
NOR
35
637 MENDOZA BRAVO Camilo 31
CHI
35
639 VAN CRAEN Maximiliaan 22
BEL
35
640 BOLDU Juan Martin 28
ARG
35
641 WROBLEWSKI Pawel 19
POL
35
641 SKWAREK Bartosz 19
POL
35
641 SOKOL Antoni 18
POL
35
644 RUIZ CAÑAS Alejandro 28
COL
35
645 HAGGARD Max 27
USA
35
646 SKERL Daniel 20
ITA
35
647 MÜLLER Tobias 19
GER
35
648 KREIS Andrey 22
KAZ
35
649 SALEH Mohd Harrif 35
MAS
35
650 LOUW Joshua 25
RSA
35
651 VOUILLOZ Mathis 19
SUI
35
652 PROCTOR-PARKER Dylan 19
AUS
35
652 NAVAS PAREDES Kevin 18
ECU
35
654 BIRRELL Ross (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 35
655 GAREL Adrien 27
FRA
35
656 LUIJTEN Noel 21
NED
35
657 PEREZ Juan Pablo 19
ARG
35
658 GROß Franz 22
GER
33
659 EVDOKIMOV Danil (TTT) 23
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 33
660 JUSSAUME Tristan 22
CAN
32
661 LETH Lasse 31
DEN
32
662 HILYER James 27
USA
32
663 TISHKIN Alexander 20
***
32
664 GRANDO Riccardo 20
ITA
32
665 ANDREASSEN Odd Gaute 50
NOR
32
665 REINOSO VERGARA Isai 20
CHI
32
667 ACOSTA Cesar 33
ARG
32
668 ROMERO FORERO Luis Fernando 19
COL
32
669 ZOUGHAIB William 25
USA
32
670 ALVAREZ MARTINEZ Mario 18
ESP
32
671 MD HAZRI Muhammad Hariz 20
MAS
32
672 ABRAHAMS Marco 33
RSA
32
673 CHANDI CHAFUELAN Edwin 20
ECU
32
674 VAN NIEROP Glenn 29
NED
32
675 CONTRERAS Matias Exequiel 20
ARG
32
676 EMINOV Edem (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 30
677 BABYUK Aleksandr 19
***
30
678 LARSEN Mathias Alexander E. 24
DEN
29
679 MAČEK Matic 21
SLO
29
680 GYSLAND Sander 19
NOR
29
681 NYS Gerald 29
BEL
29
682 GOMES Juan Manuel 32
ARG
29
683 HERNANDEZ SEPULVEDA Jhoban 20
COL
29
684 HERSAM Donald 29
USA
29
685 ROTTMANN Jonathan Malte 19
GER
29
686 SILYKBEK Aslan 18
KAZ
29
687 MOHD HISHAM Muhammad Iskandariah Medina 19
MAS
29
688 HEWARD Alex 39
RSA
29
689 BIELER Dominik 22
SUI
29
690 VELASQUEZ INTRIAGO Edison 21
ECU
29
690 EATHER Dylan 20
AUS
29
692 LECAMUS LAMBERT Florentin 24
FRA
29
693 DIJKSMAN Jesper 22
NED
29
694 ROSSELLO Valentin 20
ARG
29
695 MURPHY Jack Bernard 24
IRL
28
696 MADSEN Frederik 25
DEN
26
697 LAFARGUE Quentin 33
FRA
26
698 HOLLA Sander 20
NOR
26
699 HOVER Jonah 18
USA
26
700 NG Pak Hang (HKS) 24
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 26
701 PETTERSEN Tim Edvard Mechtchanski Hyld 21
NOR
26
702 TISON Frederick 30
BEL
26
703 CASTRO CARBAJAL Kevin 24
ARG
26
704 FLOREZ MARTINEZ Anderson 18
COL
26
705 BOMMEL Henning 40
GER
26
706 MERENCIANO VERDEGUER Aaron 19
ESP
26
707 SOLOVEY Roman 19
KAZ
26
708 HAIZEMAN Muhammad Amir Farhan 21
MAS
26
709 VOGEL Alex 24
SUI
26
710 PITA HIDROBO Alejandro 19
ECU
26
710 STRETTON Dalton 20
AUS
26
712 DELEVOYE Jordan 31
FRA
26
713 VERBRUGGEN Luuk 20
NED
26
714 DIAZ Braian Alejandro 20
ARG
26
715 BERTELS Lennert 20
BEL
24
716 WANG Gustav 20
DEN
24
717 SANAK Bartlomiej 33
POL
24
718 PAWLAK Tobiasz 28
POL
24
719 KMIELIAUSKAS Rokas 23
LTU
24
720 STIEN Sander Nistad 19
NOR
24
721 BORDESE Jorge Guido 44
ARG
24
722 COLON BUELVAS Johan Antonio 28
COL
24
723 CARROLL Austin 36
USA
24
724 LUKICHEV Robert 19
KAZ
24
725 SHATHIRAN Muhammad Irfan 31
MAS
24
726 Thalmann Armin 19
SUI
24
727 LOAYZA MONTALVAN Jinsop 24
ECU
24
728 SHOREMAN Tim 23
GBR
24
729 SALVADORI Axel 19
FRA
24
730 WILSHAUS Serginho 22
NED
24
731 BAEZ LOPEZ Gonzalo 21
ARG
24
732 KONGSTAD Tobias 27
DEN
22
733 SMIRNOV Ivan 24
***
22
734 CARDILLO James 37
USA
22
735 LINDTVEIT Aasmund Groven 28
NOR
22
736 BERZONI Gustavo 41
ARG
22
737 MENA JAIMES Juan Pablo 24
COL
22
738 LENGLING Kyle K 31
USA
22
739 ABDUL KAREEM Muhammad Aniq Akmal 23
MAS
22
740 ARELLANO AZA David 25
ECU
22
741 DEN BRABER Tim 25
NED
22
742 DURAN Joaquín Moisés 20
ARG
22
743 NOVAK Carol-Eduard 47
ROU
20
743 ROBIN Dimas 20
FRA
20
745 BOSCARO Davide 23
ITA
20
746 JOSEPH EUGENE Jean Claude 71
FRA
20
747 DVORACEK Exequiel 33
ARG
20
748 SEMPERENA OYARZABAL Tasio 18
ESP
20
749 CHALCO VALLEJO Marco 18
ECU
20
750 VOS Brent 19
NED
20
751 PERNUZZI Matias 20
ARG
20
752 DUQUE CANO Mateo 18
ARG
18
753 NJOR Marckus 22
DEN
18
754 HERVOUET Arsène 19
FRA
18
755 BALMACEDA Gastón 37
ARG
18
756 TAYLOR Billy (STR) 22
USA
STAR TRACK CYCLING 18
756 HUGHES Jonathon Walden 40
USA
18
758 SARANGO Erick 27
ECU
18
759 FLETCHER Archie 18
GBR
18
760 VIDELA Santiago Ariel 19
ARG
18
761 MEUNIER Arthur 21
FRA
16
762 PEREIRA DALAMARIA Fabio 26
BRA
16
763 GADERA Jan 18
POL
16
764 AHUMADA Marcos 27
ARG
16
765 BRENNAN Matthew 18
GBR
16
766 GENETTE Edouard 19
FRA
14
767 KIDA Antoni 19
POL
14
768 DURANDO Gabriel Mariano 28
ARG
14
769 BOLLAND David 27
GBR
14
769 MORRIS Anthony 19
GBR
14
771 RADOSZ Maksymilian 20
POL
13
772 GEORGE Sébastien 33
FRA
12
773 BANASZEK Adrian 30
POL
12
774 ABU Isaias 28
ARG
12
775 SHCHERBAN Yurii 20
UKR
1
776 MALDONADO RAYAS Edibaldo 30
MEX
1
776 SANTAS ASENSIO Eduardo 34
ESP
1
776 EINHORN Itamar 26
ISR
1
776 FOUGO Tiago (GDT) 24
GBR
GIANT DIJON TRACK TEAM 1
776 MARTORELL HAGA Erik 25
ESP
1
776 MARTINS João 19
POR
1
776 MIXÃO Duarte 21
POR
1
776 MOREIRA Alexandre 20
POR
1
776 RUIZ PINO Rodrigo 19
ESP
1
776 FOMOVSKIY Aleksey 23
UZB
1
776 BOCHAROV Dmitriy 21
UZB
1
787 BERSENEV Nikita 23
***
1
788 OCHSENHOFER Peter 36
AUT
1
788 MARTINS Vincent 38
FRA
1
788 PEREIRA DALAMARIA Ricardo 25
BRA
1
791 GROSU Eduard-Michael 31
ROU
1
791 WLODARCZYK Igor 18
POL
1
791 KUREK Wiktor 18
POL
1
791 ZIELINSKI Kamil 18
POL
1
795 GRANADOS PASTOR Raul 24
ESP
1
795 IZQUIERDO CONESA Pedro 21
ESP
1
795 AMENGUAL MIRALLES Sergi 20
ESP
1
795 BENNASSAR ROSSELLO Francesc 21
ESP
1
799 MACRAE Alexander 24
GBR
1
799 HARRINGTON Thomas 22
GBR
1
799 KILSBY Frank 29
GBR
1
799 JOHNSON Christopher 31
GBR
1
799 JOHNSON Jack 31
GBR
1
799 HOOPER Byron 38
GBR
1
799 MOIR Calum 18
GBR
1
799 DAVISON Liam 21
GBR
1
799 HARDY Nathan 19
GBR
1
799 HICKS Dylan (TIN) 19
GBR
TEAM INSPIRED 1
799 LAWRENCE Isaac 19
GBR
1
799 MEREDITH Fred 19
GBR
1
799 PATTINSON Tomos 18
GBR
1
799 CODD Harry 18
GBR
1
799 ADBY Thomas 18
GBR
1
814 CLERE Emilien 41
FRA
1
814 ZAHEM Maël 18
FRA
1
814 DELARUE Max 20
FRA
1
814 VELNA Yann 18
FRA
1
814 BESNIER Erwan (WTT) 21
FRA
WO MEN TRACK TEAM 1
814 HOUCOU Emmanuel 20
FRA
1
814 PERLEAUX Dorian (WTT) 20
FRA
WO MEN TRACK TEAM 1
814 BEAUCART Jean Philippe 20
FRA
1
814 RIBEIRO DA CRUZ Mathias 23
FRA
1
جایگاه نام سن کشور تیم امتیاز
1 RAAIJMAKERS Marit 24
NED
1500
2 EVANS Neah (TIN) 33
GBR
TEAM INSPIRED 1400
3 KOPECKY Lotte 28
BEL
1300
4 TEUTENBERG Lea Lin 24
GER
1210
5 STENBERG Anita Yvonne 31
NOR
1180
6 KARASIEWICZ Karolina 31
POL
1110
7 BAKER Georgia 29
AUS
1100
8 ZANARDI Silvia 23
ITA
1070
9 WILLIAMS Lily 29
USA
990
10 LIU Jiali 29
CHN
950
11 UCHINO Tsuyaka (RKD) 21
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 875
12 ACEVEDO MENDOZA Yareli 22
MEX
860
13 ZABELINSKAYA Olga (TTT) 43
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 840
14 ŠEVČÍKOVÁ Petra 23
CZE
790
15 MACHAČOVÁ Jarmila 37
CZE
788
16 ZAYED AHMED Ebtissam 27
EGY
761
17 KOZIEVA Nafosat (TTT) 25
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 756
18 LE NET Marie 23
FRA
752
19 EBERHARDT Verena 29
AUT
713
20 MORAN Chloe 25
AUS
700
21 BONHOMME Ariane 28
CAN
690
22 CAMPOS Daniela 21
POR
682
23 BERTEAU Victoire 23
FRA
680
24 GROVE S'annara 30
RSA
640
25 CASTAÑO QUINTERO Elizabeth 22
COL
630
26 MARTINS Maria 24
POR
575
27 JONKER Kerry 27
RSA
563
28 IKEDA Mizuki (RKD) 19
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 560
29 CAUCHOIS ONE Fanny Malissa 22
LAO
556
30 LEUNG Bo Yee 30
HKG
553
31 NĚMCOVÁ Barbora 19
CZE
544
32 MCMULLEN Rylee 28
NZL
540
33 BOSSUYT Shari 23
BEL
540
34 FORTIN Valentine 24
FRA
536
35 WITTEVRONGEL Lani 19
BEL
535
36 SHEARMAN Emily 24
NZL
530
37 DE BEER Ainslii 20
RSA
530
38 STEVENSON Elizabeth 22
USA
520
39 RICHARDSON Kate (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 515
40 METTRAUX Lena 25
SUI
514
41 LORKOWSKA Patrycja 25
POL
509
42 DRUMMOND Michaela 25
NZL
500
43 ISASI CRISTOBAL Ziortza (EUS) 28
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 499
44 DONNELLY Samantha 22
NZL
495
45 MARTIN-WALLACE Alex 23
AUS
495
46 ANDRES Michelle 26
SUI
481
47 VILLALON SANCHEZ Paula 27
CHI
480
48 KOHOUTKOVÁ Kateřina 25
CZE
473
49 SOLOVYEVA Anzhela 23
KAZ
465
50 LEE Eunhee 30
KOR
450
51 NYO Ci Hui 19
MAS
441
52 GILLESPIE Lara 22
IRL
426
53 MILAKI Argyro 31
GRE
423
54 JOSEPH Amber 24
BAR
420
55 ABOUBALASH Nada 22
EGY
420
56 OLSEN Amalie Winther 29
DEN
420
57 LEECH Madelaine (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 420
58 BÁRTOVÁ Gabriela 20
CZE
411
59 YASHCHENKO Tetiana 22
UKR
410
60 RAMIREZ Alexi 28
TTO
390
61 EDWARDS Sophie 23
AUS
390
62 DUROGBADE Adejoke 30
NGR
390
63 BORRAS Marion 26
FRA
380
64 LEWIS Sophie (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 375
65 DE CLERCQ Katrijn 21
BEL
371
66 PLOSAJ Nikol 27
POL
370
67 BALEIŠYTE Olivija 25
LTU
367
68 GARZÓN Abril Guadalupe 19
ARG
365
69 AGUILAR GARCIA Dayana Lizbeth 23
ECU
360
70 HODGES Jessie 27
NZL
360
71 COXSON Treasure Melubari 22
NGR
360
72 CARR Isla 21
AUS
350
73 SCHNEIDER Cybèle 27
SUI
347
74 SYKES Amelia 19
NZL
346
75 CUMMING Emma 25
NZL
335
76 LISTER Grace (TIN) 19
GBR
TEAM INSPIRED 331
77 WYNANTS CASTRILLON Luciana 21
URU
330
78 FOWLER Prudence 20
NZL
330
79 KOUAME Affoué Sarah 21
CIV
330
80 SELVA Francesca 24
ITA
325
81 VAN NIEKERK Danielle 25
RSA
325
82 BARTONÍKOVÁ Veronika 21
CZE
325
83 VANHOVE Marith 20
BEL
321
84 JUDD Belle 19
NZL
308
85 BAČÍKOVÁ Alžbeta 33
SVK
308
86 EICKHOF Juliet 22
NED
307
87 PUIATTI Martina 20
ITA
307
88 SUTTON Sophie 19
AUS
305
89 ANDERSON Alli 20
AUS
301
90 AU Hoi Ian 23
MAC
300
91 METOEVI Charlotte 19
BEN
300
92 GRIFFIN Mia 25
IRL
300
93 VALENTE Jennifer 29
USA
300
94 KOROTIEIEVA Arina 19
UKR
297
95 VELYCHKO Kateryna 22
UKR
288
96 FIDANZA Martina 24
ITA
280
97 SZALINSKA Tamara 20
POL
278
98 BURLOVÁ Kristýna 21
CZE
276
99 MISYURINA Margarita (TTT) 20
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 276
100 PIKULIK Wiktoria 25
POL
272
101 SINGH Swasti 22
IND
270
102 GARCÍA Katiuska 23
VEN
270
103 ZUBRIS Kimberly Ann 39
USA
270
104 KUSKOVA Yanina (TTT) 22
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 270
105 MARCHAND Constance (SCF) 22
FRA
ALLTRICKS.COM - SPRINTEUR CLUB FÉMININ 268
106 SHARPE Alice 29
IRL
266
107 ARCHIBALD Katie 29
GBR
265
108 TRACKA Maja 19
POL
261
109 LABASTUGUE Jade 20
FRA
260
110 JÄHRIG Fabienne 20
GER
256
111 FERRERES NAVARRO Isabel 25
ESP
255
112 BASILICO Valentina 20
ITA
250
113 VAN DER MOLEN Yuli 20
NED
249
114 SEMBAWA Daniah 34
KSA
240
115 HESTERS Hélène 18
BEL
237
116 RIZAEVA Asal 18
UZB
230
117 MAJEWSKA Oliwia 23
POL
227
118 KERCSÓ-MAGOS Zsuzsanna 32
HUN
226
119 MACDONALD Sophie 23
CAN
220
120 CHONG Jessica 38
USA
220
121 HEŘMANOVSKÁ Hana 23
CZE
214
122 RUTECKI Julianna 21
USA
210
123 ABDULLAEVA Shakhnoza (TTT) 22
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 205
124 GSCHWENTNER Leila 20
AUT
202
125 MEENAKSHI Meenakshi 21
IND
200
126 WANKIEWICZ Olga 20
POL
196
127 LALLEMANT Lara 19
FRA
196
128 FRASER Aderyn 19
CAN
195
129 COLES-LYSTER Maggie (STR) 24
CAN
STAR TRACK CYCLING 195
130 SÜßEMILCH Laura 26
GER
192
131 DE ZOETE Mylene 24
NED
185
132 LIECHTI Jasmin 21
SUI
185
133 KHAN Danielle 28
GBR
185
134 ELMURODOVA Mohinabonu 18
UZB
185
135 SINGH Himanshi 19
IND
180
136 COLLINS Autumn 26
IRL
180
137 VAN DER WOLF Babette 19
NED
180
138 VAN DER DUIN Maike 22
NED
180
139 SULTANOVA Rinata 25
KAZ
180
140 NELSON Lucy 23
GBR
172
141 BRAUßE Franziska 25
GER
172
142 GAUGAIN Heidi 19
FRA
170
143 KAKHKHOROVA Madina (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 170
144 HOLL Jenny 24
GBR
165
145 RODRIGUEZ CORDERO Laura 24
ESP
165
146 KLINGE Ellen 23
DEN
163
147 STETTLER Janice 19
SUI
162
148 DIDERIKSEN Amalie 27
DEN
160
149 PIKULIK Daria 26
POL
160
150 LARRARTE ARTEAGA Eukene 25
ESP
160
151 PERNOLLET Aurore 19
FRA
160
152 ROJAS ZAPATA Lina Mabel 23
COL
160
153 SEITZ Aline 26
SUI
160
154 DOPJANS Hanna 21
GER
157
155 KOLYZHUK Anna 19
UKR
156
156 FIORIN Sara 20
ITA
156
157 YULDASHEVA Sevinch 18
UZB
155
158 ROBERTS Jessica (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 155
159 PERRY Lauren 27
AUS
154
160 SHYMANSKA Iryna 21
UKR
154
161 GAXIOLA GONZALEZ Maria Antonieta 26
MEX
151
162 FELEMBAN Muruj 25
KSA
150
163 JENČUŠOVÁ Nora 21
SVK
150
164 RABAZYNSKA Eliza 18
POL
150
165 KNEBELEVA Ekaterina 27
UZB
149
166 LEU Lorena 19
SUI
146
167 VAN DAM Sarah 22
CAN
144
168 VOTAVA Candice 28
USA
141
169 SERENA Giorgia 19
ITA
140
170 KING Eluned (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 140
171 KOLYZHUK Anna 19
UKR
140
172 LI Kseniya 18
UZB
140
173 BORDEN Chelsea 32
USA
140
174 REIßNER Lena Charlotte 23
GER
140
175 KARIMOVA Sofiya (TTT) 19
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 138
176 ROXO Beatriz 20
POR
136
177 SPERANZA Lucy 18
USA
135
178 RYBKIEWICZ Laura 19
POL
132
179 CHYLINSKA Zuzanna 19
POL
130
180 TVEIT Nora 21
NOR
130
181 BOTHA Bryony 26
NZL
125
182 BRANDWAGT Maaike 25
NED
125
183 EBERLE Lana 20
GER
124
184 GOLOTINA Evgeniya (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 123
185 GARAU ROCA Marina 21
ESP
121
186 KLIMCHENKO Tetyana 29
UKR
120
187 PERKINS Flora (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 120
188 CHEREAU Clémence 18
FRA
120
189 VOGL Anja 22
AUT
118
190 MANGAS ECHEVESTE Naya 20
ESP
116
191 ANGUELA YAGUEZ Eva 21
ESP
115
192 BASH DUBINSKI Ori 19
ISR
114
193 HOLOD Yelyzaveta 20
UKR
110
194 GULICK Colleen 32
USA
110
195 AFFATICATI Giulia 21
ITA
107
196 ESCALERA Isabella Maria 20
ESP
100
197 DESGAGNES Adele 21
CAN
100
198 HERMANOVÁ Adéla 18
CZE
100
199 JOVANOVIĆ Bojana 22
SRB
100
200 AGUIRRE MANGUE Ludmila Angela 19
ARG
100
200 BADILLA SOLIS Valeria 28
CRC
100
202 CATINEANU Catalina-Andreea 20
ROU
100
203 STEN Ida 29
FIN
100
204 MENESES GONZALEZ Jessenia Alejandra 28
COL
100
205 GHOLIPOUR Pantea 20
IRI
100