رنکینگ انفرادی جهانی در ماده اسپرینت

این رنکینگ هر هفته ،اتوماتیک مطابق رنکینگ UCI بروز رسانی می گردد.

بروز رسانی شده در سه‌شنبه, 11 اردیبهشت 1403

جایگاه نام سن کشور نام تیم امتیاز
1 RUDYK Mateusz 28
POL
3160
2 LAVREYSEN Harrie 26
NED
2980
3 PAUL Nicholas 25
TTO
2900
4 OTA Kaiya (RKD) 24
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 2710
5 YAKOVLEV Mikhail 23
ISR
2665
6 RICHARDSON Matthew 24
AUS
2480
7 AWANG Mohd Azizulhasni (AZA) 35
MAS
TEAM AZIZUL 2220
8 CARLIN Jack 26
GBR
1984
9 LENDEL Vasilijus 28
LTU
1959
10 DÖRNBACH Maximilian 28
GER
1910
11 TRUMAN Joseph (TIN) 26
GBR
TEAM INSPIRED 1899
12 VIGIER Sébastien (USC) 26
FRA
CRETEIL KRONOS 1741
13 TJON EN FA Jaïr 30
SUR
1662
14 CORNISH Thomas 23
AUS
1626
15 QUINTERO CHAVARRO Kevin Santiago 25
COL
1587
16 HELAL Rayan (USC) 24
FRA
CRETEIL KRONOS 1507
17 SZALONTAY Sándor 33
HUN
1474
18 SAHROM Muhammad Shah Firdaus 28
MAS
1463
19 WAMMES Nick (NCI) 24
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1440
20 TERASAKI Kohei (RKD) 29
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1290
21 ZHOU Yu 24
CHN
1255
22 PREDOMO Mattia 19
ITA
1249
23 DODYK Ryan (NCI) 27
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1245
24 SAUNDERS Callum 28
NZL
1218
25 謝 HSIEH 念興 Nien Hsing 25
TPE
1174
26 HOOGLAND Jeffrey 30
NED
1150
27 MARTINEZ CHORRO Alejandro 25
ESP
1141
28 GLAETZER Matthew 31
AUS
1130
29 ČECHMAN Martin 25
CZE
1130
30 SPIES Jean 34
RSA
1082
31 DAVIES Byron 24
AUS
1076
32 ELLIOTT Ryan 19
AUS
1070
33 ORTEGA FONTALVO Cristian David 23
COL
1068
34 BRISTER James 24
AUS
1065
35 康 KANG 世峰 Shih Feng 26
TPE
1041
36 TURNBULL Hamish (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 1022
37 YAMASAKI Kento (RKD) 31
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 993
38 CHUGAY Andrey (ATT) 23
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 979
39 LIU Qi 23
CHN
975
40 BARBER Daniel 20
AUS
965
41 SARNECKI Rafal 33
POL
945
42 GALLAGHER Sam 22
AUS
900
43 HOFFMAN Leigh 23
AUS
880
44 VILAR Lucas Oscar 23
ARG
801
45 TOPINKA Dominik 30
CZE
790
46 TO Cheuk Hei 24
HKG
763
47 MORO Stefano 26
ITA
752
48 DAKIN Sam 27
NZL
750
49 NAKANO Shinji (RKD) 24
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 747
50 RORKE Tyler (NCI) 20
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 744
51 LAITONJAM Ronaldo 21
IND
736
52 DA SILVA Joao Vitor 26
BRA
736
53 PONOMARYOV Sergey (ATT) 25
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 720
54 MYBURGH Johannes 30
RSA
703
55 YAN Weiming 25
CHN
690
56 OBARA Yuta (RKD) 27
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 684
57 KANG Seojun 21
KOR
682
58 DERACHE Tom 24
FRA
653
59 BROWNE Kwesi 29
TTO
648
60 VAN LOON Tijmen (BCC) 22
NED
BEAT CYCLING CLUB 646
61 RAJKOWSKI Patryk 27
POL
610
62 DAY Dylan Keith Alby 23
NZL
607
63 BENIUŠIS Justas 26
LTU
588
64 HASSAN Hussein 21
EGY
581
65 YUNG Tsun Ho (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 577
66 JIMENEZ ELIZONDO Ekain (EUS) 22
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 575
67 MINUTA Stefano 19
ITA
570
68 محمدامین رحیم آبادی 19
IRI
WATER WAVES LAND MASHHAD 564
69 +15 ALEXANDER Quincy 30
TTO
564
70 -1 BOHUSLÁVEK Matěj 25
CZE
555
71 -1 JURCZYK Marc 27
GER
552
72 -1 HÖHNE Anton 23
GER
545
73 -1 ROMIJN Lars 21
NED
544
74 -1 NORRIS Hayden (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 536
75 -1 HILEY Marcus (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 536
76 -1 ESOW Esow 22
IND
532
77 -1 REZANOV Dmitriy (ATT) 23
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 521
78 -1 楊YANG 勝凱sheng Kai 31
TPE
514
79 -1 ANGSUTHASAWIT Jai 28
THA
511
80 +14 NAPOLITANO Daniele 20
ITA
508
81 -2 RAMIREZ MORALES Santiago 29
COL
506
82 -2 HEDGCOCK James (NCI) 22
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 505
83 -2 HART Nathan 30
AUS
505
84 -2 ALLAM Khaled 19
EGY
500
85 -2 LIEBEKNECHT Maxwell 19
AUS
500
86 -1 CHU Andrew 22
USA
495
87 +14 MALÁŠEK Jakub 19
CZE
489
88 -2 MOHD ZONIS Muhammad Fadhil 26
MAS
482
89 -2 BÖTTICHER Stefan 31
GER
480
90 -2 CLANCY Patrick 22
NZL
476
91 -2 MIKAMI Ryoya 21
JPN
474
92 -2 蔡 TSAI 佳勳 Chia Hsun 21
TPE
470
93 -2 CIPRIANO Flavio Vagner 33
BRA
462
94 -2 MENSAH Ezer 25
BEN
450
95 -2 SPIEGEL Luca 19
GER
450
96 -1 DANYLCHUK Bohdan 21
UKR
447
97 -1 LAURENCE Devante 19
TTO
447
98 -1 KOLLER Finn 19
USA
440
99 -1 TANG Geneway 22
USA
440
100 -1 VINSKAS Laurynas 20
LTU
437
101 -1 ROCHNA Daniel 24
POL
436
102 CARPENTER Finn 22
AUS
431
103 WEINRICH Willy Leonhard 20
GER
418
104 HYTYCH Matěj 19
CZE
407
105 RODRIGUEZ Juan Bautista 23
ARG
400
106 XUE Chenxi 22
CHN
400
107 CARON Oscar 20
FRA
398
108 黃 HUANG 敬倫 Ching Lun 19
TPE
395
109 ŠŤASTNÝ Jakub 23
CZE
389
110 MONKS Niall 23
GBR
388
111 GILLION Timmy 21
FRA
378
112 KOOL Daan 22
NED
376
113 PUERTA ZAPATA Fabian Hernando 32
COL
375
114 SYAWAL Mochamad Bintang 22
INA
366
115 DOMINGUEZ LOPEZ Alexis 24
PAR
365
116 SZABO Norbert 30
365
117 +30 WERNER Danny-Luca 19
GER
364
118 -1 ROWLEY Conor 25
IRL
362
119 -1 KALOGEROPOULOS Ioannis 29
GRE
354
120 -1 KURDIDI Kirill 19
KAZ
349
121 -1 VERDUGO OSUNA Edgar Ismael 29
MEX
344
122 -1 ALVORD III Jamie 33
USA
343
123 -1 LEDINGHAM-HORN Harry (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 342
124 -1 PRIORE Luca 21
FRA
340
125 -1 曾 TSENG 嘉頡 Chia Chieh 22
TPE
330
126 -1 LI Zhiwei 19
CHN
330
127 -1 BIELECKI Maciej 36
POL
327
128 -1 DENYSENKO Vladyslav 23
UKR
325
129 -1 李 LEE 韋辰 Wei Chen 19
TPE
325
130 -1 D'ABREAU Ryan 20
TTO
325
131 -1 BLACKWOOD Luke 19
NZL
321
132 -1 LANDERNEAU Melvin 26
FRA
320
133 -1 MACDONALD Ryan 24
CAN
320
134 -1 KIM Donghyun 20
KOR
312
135 -1 RUIZ TERAN Juan 23
MEX
308
136 -1 NAKAISHI Minato 19
JPN
305
137 -1 SCHRÖTER Nik 25
GER
300
138 -1 KIM Geunwoo 19
KOR
300
139 -1 MCCLENDON Zachariah 25
USA
297
140 -1 PALMER Daniel 26
JAM
296
141 -1 GROß Paul 20
GER
295
142 -1 POLLARD Ned 23
AUS
293
143 -1 DAVIES Tyler 22
CAN
292
144 -1 JUSENA Mohd Akmal Nazimi (AZA) 19
MAS
TEAM AZIZUL 291
145 -1 SPARROW Mitchell 26
RSA
290
146 -1 CARABY Kyle 21
TTO
286
147 -1 MARASAS Mateo Nicolas 25
ARG
285
148 WEBSTER Reuben 21
NZL
275
149 MOK Tsz Chun 19
HKG
275
150 BOONE Evan 23
USA
273
151 TROVAS John 22
AUS
273
152 MANN Jared 19
NZL
272
153 SAVVAKIS Stamatios 21
GRE
272
154 CAVANAGH Liam 19
NZL
271
155 GILL Benjamin 19
GBR
270
156 ROBERTS Nicholas 20
USA
268
157 +21 BURAWSKI Konrad 21
POL
267
158 -1 ABE Ayato 19
JPN
265
159 -1 AHMAD NAZERI Ahmad Safwan 22
MAS
260
160 -1 MORENO SANCHEZ Jose 30
ESP
257
161 -1 GELUK Stijn 27
NED
255
162 -1 CHAROVAS Miltiadis 19
GRE
252
163 -1 SANCHEZ GARMENDIA Esteban 20
ESP
251
164 -1 DE SCHRIJVER Runar 19
BEL
250
165 -1 PARK Jeone 26
KOR
244
166 -1 GRIFFIN Dmitri 23
IRL
244
167 -1 CARISIMO Carlos 22
AUS
240
168 -1 MADDERN Jade 27
AUS
237
169 -1 CRAIG Lyall 22
GBR
237
170 -1 LAURENZ Marcel 51
GER
236
171 -1 HACKMANN Henric 20
GER
235
172 -1 KOROBOV Yehor 21
UKR
232
173 -1 CSENGŐI Bálint 22
HUN
231
174 -1 林 LIN 威志 Wei Zhi 20
TPE
230
175 -1 ST LOUIS PIVIN Patrice 32
CAN
230
176 -1 LIVANOS Konstantinos 22
GRE
221
177 -1 李 LI 宗霖 Chung Ling 36
TPE
220
178 -1 MCNAUGHTON Harvey 24
GBR
219
179 +25 TUGNOLO Matteo 20
ITA
217
180 -1 JOLATA Fandi 20
INA
216
181 -1 BOTTASSO Leandro 37
ARG
215
182 -1 MINCHEV Miroslav 34
BUL
215
183 -1 YAMAZAKI Ayumu 18
JPN
213
184 -1 ABDUL-WAHAB Alexander 20
IRL
213
185 -1 SAENKHAMWONG Wachirawit 23
THA
212
186 -1 ELKATHCHOONGO David 20
IND
211
187 -1 LART Kaio 20
NZL
210
188 -1 ZHAN Zewei 25
CHN
210
189 -1 DHENTAKA Dika Alif 22
INA
209
190 -1 WRIGHT Abubakr Lamin 22
JAM
206
191 -1 LU Jiachen 23
CHN
205
192 -1 LOVASSY Patrik Rómeó 22
HUN
204
193 -1 RUSSELL Jaxson 19
NZL
201
194 -1 BOYD Zoe 22
JAM
200
195 -1 BEDNAREK Eliasz 19
POL
200
196 -1 OETOMO Yosandy Darmawan 23
INA
198
197 -1 XU Chao 29
CHN
196
198 -1 LINDEMOSE Lars 56
DEN
195
199 -1 BETIQUE Alejo 18
ARG
192
200 -1 GOLDING Demar 22
JAM
192
201 -1 RODRIGUEZ Juan 28
ESP
192
202 -1 ABDUKHAKIMOV Timur 21
UZB
188
203 -1 REID Malik 21
JAM
187
204 -1 ESTEBAN HERRAIZ Itmar 40
ESP
186
205 DJALALITDINOV Ruslan 18
UZB
185
206 BONE NAZARENO Francisco Miguel 23
ECU
181
207 PULIDO Zion 23
TTO
175
208 SCHIPPERT Paul 21
GER
174
209 DUDKO Mykhailo-Yaroslav 22
UKR
173
210 STANTON Dylan 19
AUS
172
211 MORITA Ichiro 22
JPN
172
212 +45 DOBRZYNSKI Tomasz 20
POL
172
213 -1 SULKOVSKYI Ostap 19
UKR
172
214 -1 HARTMAN Joshua 25
USA
171
215 -1 LEZICA Facundo Gabriel 31
ARG
170
216 -1 MURILLO MINOTA Ruben Dario 33
COL
170
217 -1 ERIKSSON Christoffer 23
SWE
170
218 -1 PRAYOGO Dealton Nur Arif 30
INA
166
219 -1 VAJBAR Jakub 19
CZE
166
220 -1 GUO Shuai 28
CHN
166
221 -1 ESHANKULOV Asadbek 18
UZB
166
222 -1 CHOI Woorim 22
KOR
165
223 -1 MCLEAN Haseem 36
TTO
162
224 -1 MELONEY Samuel 19
TTO
161
225 +97 MENG Kenneth 19
GER
161
226 -2 SZASZ Ferenc-David 20
ROU
161
227 -2 SAKUNTHANAPLUM Ponlawat 21
THA
160
228 -2 FÖRSTEMANN Robert 37
GER
160
229 -2 SHEVTSOV Andrei 20
***
160
230 -2 GOLOV Viktor 23
KAZ
160
231 -2 OCHOA HENAO Juan David 26
COL
155
232 -2 WANG Haizhou 25
CHN
155
233 -2 SAHROM Muhammad Ridwan (AZA) 22
MAS
TEAM AZIZUL 151
234 -2 DMITRIYENKO Yevgeniy 19
UZB
151
235 -2 VAN DEN BERG Roy 35
NED
150
236 -2 RITTER Joachim 52
DEN
150
237 -2 O TOOLE Callum 31
IRL
150
238 -2 VOUKELATOS Dimitrios 34
GRE
149
239 -2 SWART James 20
RSA
148
240 +180 WALTERS Dalton 25
USA
146
241 -3 RAMSAY Andrew 25
JAM
144
242 -3 LAU Joseph (HKS) 20
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 140
243 -3 VITALE Daniel 18
ITA
140
244 -3 BÁBEK Tomáš 36
CZE
140
245 -3 MUKHTAR Ramazan 18
KAZ
140
246 -3 BURDYGIN Gleb 21
***
140
247 -3 LEE Geonmin 20
KOR
140
248 -3 ŽALAR Eduard 48
SLO
138
249 -3 YANEZ Luis 27
VEN
137
250 -3 ITO Kyosuke 20
JPN
137
251 -3 DO NASCIMENTO GUSSOLLI Vinícius 23
BRA
137
252 -3 NUNEZ Frayank 32
VEN
135
253 -3 TSUNODA Akira 24
JPN
134
254 -3 KUSUMA Terry Yudha 24
INA
134
255 -3 BOOTH Bryant 20
NZL
134
256 -3 LEANDRO MADRIGAL Nayib 27
CRC
133
257 -3 JÄGER Julien 22
GER
133
258 -3 ZACCARIA Luke 30
AUS
132
259 -3 SHALESNYY Timur 20
KAZ
132
260 -2 ACKEE Michael 23
TTO
131
261 -2 COMIN Maicol 21
ITA
130
262 -2 CECI Francesco 34
ITA
130
263 -2 COAN Francesco 44
ITA
130
264 -2 GASPARRO Eric 34
IRL
130
265 -2 HASSANIN Ahmed 21
EGY
130
266 -2 VAN AERT Bernard Benyamin 26
INA
127
267 +388 MARCINIAK Marcin 19
POL
126
268 -3 FUENZALIDA GALAZ Joaquin 24
CHI
125
269 -3 DANCEL Michael 51
USA
125
270 -3 ALOUL Oliver 19
GBR
125
271 -3 LIVRIERI Simone 18
ITA
120
272 -3 OH Jeseok 26
KOR
120
273 -3 BUNKOV Maksim 18
***
120
274 -3 MULLER Peter 43
HUN
118
275 -3 SIKORA JUNIOR Fernando 29
BRA
116
276 -3 DEMIANOV Sergei 18
***
115
277 -3 SZTRAUCH Mateusz 22
POL
114
278 -3 KYRYCHENKO Danylo 18
UKR
113
279 +393 MERTENS Tjorven 18
BEL
112
280 -4 FUENZALIDA GALAZ Diego 22
CHI
112
281 -4 ALMEIDA FUDISAKI Matheus Henrique 19
BRA
112
282 -4 TSO Kai Kwong (HKS) 23
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 110
283 -4 DA SILVA DE PAULA Daniel Henrique 26
BRA
110
284 -4 BILOGUB Andrii 44
UKR
110
285 -4 FENLON Seán 27
IRL
110
286 -4 ARTHUR Luthais 26
GBR
109
287 -4 PRZYMUSINSKI Mateusz 19
POL
109
288 -4 LIU Qihua 22
MAC
108
289 -4 LUCAS PLA David 27
ESP
108
290 -4 TSERENTZOULIAS Christos 39
GRE
106
291 -4 BEISENBAYEV Rizvan 18
KAZ
105
291 -4 امیرعلی علیزاده قناد 18
IRI
105
293 -4 HA Junhong 19
KOR
105
294 -4 LAO Long San 25
MAC
102
295 -4 KIM Chengsu 25
KOR
102
296 -4 MENA MORALES Carlos Sebastian 37
BOL
101
297 -4 LOZANO ALBAN Allan Antonio 23
ECU
101
298 -4 GRENGBO Florian 23
FRA
101
299 -4 KOZUBENKO Aleksei 18
***
101
300 -4 POPE Aaron 24
GBR
101
301 -4 PIRANISHVILI Avtandil 22
GEO
101
302 -4 YIP Hoi Tung John 19
HKG
100
303 -4 FONG Hung Chiat, Maximillian 24
MAS
100
304 -4 MENEGALE Elia 24
ITA
100
305 -4 MOORE Charles 49
USA
100
306 -4 OUEDRAOGO Abdouul Imann 27
BUR
100
307 -4 ALABDULMUNIM Azzam 20
KSA
100
308 -4 NA Junggyu 25
KOR
100
308 -4 KIM Minjun 19
KOR
100
310 -4 DOBREV Denis 26
BUL
100
311 -4 COLSY Noé 20
FRA
100
312 -4 PETTERSEN Tim Edvard Mechtchanski Hyld 21
NOR
100
312 -4 DICH Jens 31
DEN
100
314 -4 SEGURA Xavier 21
ESA
100
315 -4 ANDREI Ionut-Andrei 24
ROU
100
316 -4 BARNES Harvey 24
IRL
100
317 -4 RIIHELÄ Wille-Oskari 29
FIN
100
318 -4 MARENZI Lorenzo 25
CRO
100
319 -4 DENYSENKO Vladyslav 23
UKR
100
320 -4 LENEMAN Loris 20
NED
99
321 -4 LOWE Ed (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 99
322 -4 SPILIOTOPOULOS Gerasimos 37
GRE
98
323 -4 GARCIA GOMEZ Gerard 31
ESP
98
324 -4 FUKUDA Kenta 23
JPN
96
325 -4 WAGNER Robin 30
CZE
96
326 -3 VOLIKAKIS Christos (GDT) 35
GRE
GIANT DIJON TRACK TEAM 96
327 -3 LONG Blake 21
AUS
93
328 -3 MAMULASHVILI Valeri 22
GEO
92
329 -3 BAE Junhyeong 19
KOR
92
330 -3 SALEM Abdelrahman 22
EGY
91
331 -3 HASBULLAH Umar 19
MAS
91
332 -3 KWOK Chun Yan 19
HKG
90
333 -3 PONGILUPPI Matteo 23
ITA
90
334 -3 YOUNG Erin 34
USA
90
335 -3 HAMZA Yacine 26
ALG
90
336 -3 SOTTI DA SILVA OLIVEIRA Eduardo 19
BRA
90
337 -3 KARTFJORD Sebastian 36
NOR
90
337 -3 SOMMER Bo 57
DEN
90
339 -3 MARTINEZ Wilber 22
ESA
90
340 -3 DOMINGUEZ SILVA Carlos 19
PAR
90
341 -3 POBERAJ Mark 19
SLO
90
342 -3 POPOV Vasil 19
BUL
90
343 -3 HERNANDEZ Bryan 19
CRC
90
344 -3 BABAITA Dan-Mihai 25
ROU
90
345 -3 MULLEN Eoin 30
IRL
90
346 -3 PUTKONEN Pauli 29
FIN
90
347 -3 سینا غلامی 21
IRI
WATER WAVES LAND MASHHAD 90
348 -3 JUNG Hojin 21
KOR
90
349 -3 BEĐIĆ Matija 28
CRO
90
350 -3 ARAMAYO VILLENA Jose Manuel 21
BOL
90
351 -2 MÅNSSON Jonas 20
SWE
90
352 -2 JONAUSKAS Svajūnas 28
LTU
90
353 -2 TOADER Alin 19
ROU
90
354 -2 FONTANILLE Thierry 21
FRA
85
355 -2 YAPA Wiriya 22
THA
84
356 -2 TERAN ARIAS Yorbert 22
VEN
84
357 +57 LEFEBER Mathias 25
BEL
83
358 -3 LIANG King Hung (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 82
359 -3 PORTELLO Alessio 21
ITA
82
360 -3 KRABBENBORG Mike 19
NED
80
361 -3 ASSAL Mohamed-Nadjib 24
ALG
80
362 -3 KIKSIS Ainars 51
LAT
80
363 -3 LINDTVEIT Aasmund Groven 28
NOR
80
363 -3 MOLINA VERGARA Mauricio 22
CHI
80
363 -3 JØRGENSEN Peter 28
DEN
80
366 -3 ALVERGUE Carlos 26
ESA
80
367 -3 ZIHERL Luka 21
SLO
80
368 -3 LUMPAROV Georgi 27
BUL
80
369 -3 VARGAS CORELLA Anthony 30
CRC
80
370 -3 SIMOLA Mika 38
FIN
80
371 -3 کسری باقرپور 24
IRI
80
372 -3 BOTCHORADZE Avtandil 19
GEO
80
373 -3 ČERIĆ Vilim 23
CRO
80
374 -3 LIU Haotong 23
CHN
80
375 -3 SARAVIA ALANES Carlos Mateo 24
BOL
80
376 -3 CANCHINGRE PRECIADO Kevin 24
ECU
80
377 -3 GRUER DE BRITO DANIEL HENRIQUE 35
BRA
80
378 -3 ROTHERHAM Matthew 29
GBR
80
379 -2 BIRGERSSON Fabian 21
SWE
80
380 -2 PANA Tudor-Valentin 21
ROU
80
381 -2 DABROWSKI Gracjan 19
POL
79
382 -2 NOVA MELLO BERLANDA Igor 23
BRA
79
383 -2 BROWNE Michael 19
IRL
79
384 -2 NTELAS Ioannis 41
GRE
79
385 -2 OH Eunseop 24
KOR
79
386 -2 PENAUD Sam 19
FRA
78
387 -2 BIANCHI Matteo 22
ITA
77
388 -2 LECAROS TORO Mariano 20
CHI
76
389 -2 GRANDO Riccardo 20
ITA
76
390 -1 KHORGUANI Giorgi 20
GEO
76
391 -1 MIZUSAWA Hideya 20
JPN
75
392 -1 ALNAJJAR Hussain Mohannad 29
UAE
75
393 -1 WYBROW Jack 21
GBR
75
394 -1 AZIZ Mohab 19
EGY
75
395 +97 VERHOEVEN Mathijs 26
BEL
75
396 -2 BIRKELAND Frode Svortevik 25
NOR
75
397 -2 SINGH Y Rojit 21
IND
75
398 -2 QUINTANILLA Miguel 33
ESA
75
399 -2 ACUÑA SANCHEZ Carlos 21
PAR
75
400 -2 MIŠKULIN Bine 19
SLO
75
401 -2 TSANKOV Ivelin 33
BUL
75
402 -2 RAMIREZ MATAMOROS Carlos 28
CRC
75
402 -2 CASTILLO TROMPINO Juan Andres 20
ARG
75
404 -2 RAJANIEMI Harri 53
FIN
75
405 -2 سید محمود رسولی 32
IRI
75
406 -2 GREINER Ivan 19
CRO
75
407 -2 DUDKO Myhail-Yaroslav 22
UKR
75
408 -2 MAKRANCZY Dominik Kevin 19
HUN
75
409 -2 ANDERSON Mavin 45
JAM
75
410 -2 SILES COHELLO Bernardo Joaquín 26
BOL
75
411 -2 AREBALO PAREDES Marco 18
ECU
75
412 -2 ÅKESSON Erik 25
SWE
75
413 -2 APOSTOL Mihai 21
ROU
75
414 -2 FRANKS Jeremy 30
GBR
74
415 -2 SMALL Isaac 18
GBR
74
416 -1 MUNDAY William 18
GBR
73
417 -1 عباس زارع زاده مهریزی 22
IRI
72
418 -1 LOPEZ GONZAGA Jafet Emmanuel 19
MEX
72
419 -1 VAN DEN ENDE Jasper 44
NED
72
420 +301 VAN DER REYSEN Bram 25
BEL
71
421 -2 PANAGARIS Panagiotis 19
GRE
71
422 -1 CHALEL Yacine (GDT) 28
ALG
GIANT DIJON TRACK TEAM 70
423 -1 FORREST Jerome 29
JAM
70
424 +155 SKORSKI Marek 54
POL
70
425 -2 MAYOUF Khalid 29
UAE
70
426 -2 JUNG Jaehee 27
KOR
70
427 -2 LUPO Luca 41
GBR
70
428 -2 CALEYRON Quentin 35
FRA
70
429 -2 ANDERSEN Svein Ove 41
NOR
70
429 -2 CACERES BARRIAS Patricio 33
CHI
70
431 -2 YADAV Luv Kumar 19
IND
70
432 -2 PORTILLO Christian 39
ESA
70
433 -2 RIVEROS DIARTE Francisco Daniel 29
PAR
70
434 -2 KIRBIŠ Primož 19
SLO
70
435 -2 HRISTOV Svetozar 31
BUL
70
436 -2 GLASGOW James 22
IRL
70
437 -2 SALMINEN Juuso 23
FIN
70
438 -2 ECHEVERRI CARDONA Carlos Daniel 22
COL
70
439 -2 RASHNOU Iman 22
IRI
70
440 -2 DZHUGELI Severian 25
GEO
70
441 -2 MCFARLANE Horace 43
JAM
70
442 -2 YORENTE VALENCIA Steven 18
ECU
70
443 -2 SABALIAUSKAS Marius 40
LTU
70
444 -2 HOJDA Alexandru 19
ROU
70
445 -2 CHIANG Jia Cheng 21
MAS
67
446 -2 BERNIE Luke 19
IRL
67
447 -2 USACH SANCHO Manel 27
ESP
67
448 -2 SERAFINAS Gedvinas 22
LTU
65
449 -2 ZAYED Yahia 20
EGY
65
450 -2 JEONG Minhyeok 18
KOR
65
451 -2 ARGOV Oron 19
ISR
65
452 -2 FARAG Mohamed 23
EGY
65
453 VAN LAERE Thibault 18
BEL
65
454 -3 FINNESAND Arild 49
NOR
65
455 -3 KEITHELLAKPAM Jemsh Singh 22
IND
65
456 -3 GONZALEZ RAMIREZ Enzo 19
PAR
65
457 -3 SKOK Andraž 19
SLO
65
458 -3 STANCHEV Nikolay 43
BUL
65
459 -3 KONECNY GENINI Lucas 23
ARG
65
460 -3 JARAMILLO CAMACHO Francisco 18
COL
65
461 -3 مهرداد ثابت نیا 34
IRI
65
462 -3 SITCHINAVA Nika 21
GEO
65
463 -3 ROZHONIUK Andrii 26
UKR
65
464 -3 DOUGLAS Duwayne 20
JAM
65
465 -3 LOAYZA MONTALVAN Jinsop 24
ECU
65
466 -3 DE LARMELINA Leandro 35
BRA
65
467 -3 JACOB Philippe 20
CAN
65
468 -2 FERRARI Agustin Roman 18
ARG
64
469 -2 DUBLE Arnaud 43
FRA
64
470 -2 HELSON Kyle 35
USA
62
471 -2 NIELSEN Bjarke 43
DEN
60
472 -2 KEINAN Amit 20
ISR
60
473 -2 NAKAJIMA Kosei 20
JPN
60
474 CHINTINNE Tom 18
BEL
60
475 -3 WINJE Sander 25
NOR
60
476 -3 KAUSHIK Ritesh 21
IND
60
477 -3 ALFONSO FLORENTIN Antonio 20
PAR
60
478 -3 KLOPČIČ Leon 19
SLO
60
479 -3 GECHEV Hristo 22
BUL
60
480 -3 VICTORIO VILLAROEL Franco Samuel 25
ARG
60
481 -3 MULCAHY Michael 35
IRL
60
482 -3 王WANG 郁翔yu Siang 23
TPE
60
483 -3 ARBOLEDA SALAZAR Juan Diego 22
COL
60
484 -3 KIM Minseok 20
KOR
60
485 -3 TEDIASHVILI Giorgi 24
GEO
60
486 -3 BORDIUH Mykola 19
UKR
60
487 -3 JIE Zaiyi 25
CHN
60
488 -3 BAILEY Rasheik 32
JAM
60
489 -3 ZAMRI Muhammad Nabil Wafiq 19
MAS
60
490 -3 SHINZAN Kyohei (BGT) 30
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 60
491 -3 KELLAR Azikiwe 47
TTO
60
492 -3 ALPATOV Miras 19
KAZ
60
493 -3 YUNAPANTA NUÑEZ Josue 18
ECU
60
494 -3 BRUGGER Alex 28
CAN
60
495 -2 VAN LEEUWEN Thijs 20
NED
60
496 -2 LASKOWSKI Radoslaw 19
POL
60
497 -2 KAL Celalettin 26
TUR
59
498 -2 KOURIS Nikiforos 49
GRE
59
499 -2 VLACHOS Spyridon 30
GRE
59
500 -2 RUIZ Ivan Gabriel 24
ARG
58
501 -2 DIEFENBACH Matthew 59
USA
56
502 HOLFELD Niklas 18
GER
55
503 -3 QUILDAN Atiba 29
GBR
55
504 -3 BERLING Michael 41
DEN
55
505 -3 YOGEV Alon 24
ISR
55
506 -3 TEIGLAND Geir Kristian 30
NOR
55
507 -3 REYAZ Amir 19
IND
55
508 -3 WORONIESKI Brian 20
PAR
55
509 -3 NAIDENOV Kaloyan 21
BUL
55
510 -3 JOLY Jorge 42
ARG
55
511 -3 ARAGIANNIS Georgios 18
GRE
55
512 -3 黃 HUANG 永傑 Yong Jie 20
TPE
55
513 -3 PUENTES GUTIERREZ Juan 22
COL
55
514 -3 NAM Gyeol 19
KOR
55
515 -3 SUVADZOGLU Giorgi 31
GEO
55
515 -3 JANOŠEK Jiří 26
CZE
55
517 -3 SANTOS FERNANDEZ-CABRERA Alberto 25
ESP
55
518 -3 GAO Kai 25
CHN
55
519 -3 VAKHOVSKIY Artyom 19
KAZ
55
520 -3 SARANGO Erick 27
ECU
55
521 -3 MEDRADO VITOR FELISBERTO 45
BRA
55
522 -3 COOPER Daniel 22
GBR
55
523 -3 BROADUS Daniel 29
CAN
55
524 -3 ZYGIELO Dawid 19
POL
55
525 -3 RARES CHIRA Vlad 18
ROU
53
526 -3 MINEIRO SANTOS Johnatan 42
BRA
53
527 -3 BARRIVIERA Diego 20
ITA
52
528 -3 LAI Wing Kin 21
HKG
52
529 -3 MAKINO Tak 36
USA
52
530 -3 MACHIDA Sou 20
JPN
50
531 -3 KHOW Yong Kiat 20
MAS
50
531 -3 THAMPANYA Wanchana 19
THA
50
533 -3 JOULE STOVOLD Miles 45
GBR
50
534 -3 JOHANSEN Andre 27
NOR
50
535 -3 M Prajith 19
IND
50
536 -3 PERRUCHOUD Franco 26
ARG
50
537 -3 KORDALSKI Kamil 18
POL
50
538 -3 STEWART Mark 40
IRL
50
539 -3 MEDINA GIRALDO Nicolas Andres 23
COL
50
540 -3 KIM Dongha 26
KOR
50
540 -3 YANG Jinsik 23
KOR
50
540 -3 OH Minjae 24
KOR
50
540 -3 YOON Jongseok 23
KOR
50
540 -3 JUNG Seonghoon 20
KOR
50
540 -3 PARK Jeongjin 19
KOR
50
540 -3 LEE Hyeonseong 19
KOR
50
540 -3 KWON Igeon 19
KOR
50
540 -3 KIM Seungsu 19
KOR
50
540 -3 KIM Kyeongjin 20
KOR
50
550 -3 DIASAMIDZE Zurab 31
GEO
50
551 -3 SANCHEZ DIAZ Hugo 18
ESP
50
552 -3 MOHD SABRI Muhammad Naim 20
MAS
50
553 -3 ARELLANO AZA David 25
ECU
50
554 -3 FIORI TOSTES Danilo Cesar 37
BRA
50
555 -3 LIPP Sebastian 21
NZL
50
556 -3 GÉLINAS Brandon 30
CAN
50
557 -3 KIDA Antoni 19
POL
50
558 -3 JERÓNIMO João 28
POR
49
559 -3 RADFORD Harry 18
GBR
49
560 -3 BUCCIARELLI Nicholas 18
ITA
48
561 -3 KONSTANTAKOS Vasileios 21
GRE
46
562 FLEMMING Pete Collin 18
GER
45
563 -4 LLOYD Steffan 25
GBR
45
564 -4 COFFEY Brionn 27
IRL
45
565 -4 TSIANTOS Theocharis 46
GRE
45
566 -4 HAUGE Jon Åsbjørn 36
NOR
45
567 -4 TAKMOGE Mangesh 20
IND
45
568 -4 KOZHUHAROV Todor 42
BUL
45
569 -4 PASCUAL Damian Antonio 43
ARG
45
570 -4 KELLY Fearghal 27
IRL
45
571 -4 李LEE 靖昌ching Chang 20
TPE
45
572 -4 TORRES CRUZ Juan Felipe 19
COL
45
573 -4 SIEGEL Alex 37
USA
45
574 -4 RAMOS CONSUEGRA David Ramon 19
ESP
45
575 -4 FEDOROV Oleksandr 22
UKR
45
576 -4 SAFUAN Alif Aiman 23
MAS
45
577 -4 CÓRDOVA ALVAREZ Stefano 18
ECU
45
578 -4 SANTOS DE AQUINO Mauro 35
BRA
45
579 -4 BROOKS Dustin 27
CAN
45
580 -4 SOSZKA Jakub 22
POL
45
581 -4 SALVADEO Alessio Luca 18
ITA
44
582 -4 DE BRITO Felipe Cristiano 43
BRA
42
583 -3 A Abhindu 21
IND
41
584 -3 POPOV Alexander 19
BUL
41
585 -3 RODRIGUEZ Alberto Daniel 57
ARG
41
586 -3 謝 HSIEH 宣德 Hsuan De 19
TPE
41
587 -3 JARAMILLO CAMACHO Miguel 19
COL
41
588 -3 JAMESON Corey 24
USA
41
589 -3 MIROSHNYCHENKO Mykola 22
UKR
41
590 -3 MOHD HAFIDZ Nadzrul Hafidzy 19
MAS
41
591 -3 SANTOS Tarcis 37
BRA
41
592 -3 WATTS Chris 31
NZL
41
593 -3 ABIDI Adam 19
CAN
41
593 -3 BRACKE Théo 21
FRA
41
595 -3 CIESLIKIEWICZ Jakub 21
POL
41
596 -3 OLIVOS Gonzalo 21
USA
40
597 -3 BUSS Ian 23
USA
40
598 -3 WADILIE Xavi 20
SUR
40
599 VOGT Jakob 18
GER
38
600 -4 ALMEIDA Franklin 45
BRA
38
601 -4 LEES Adam 18
AUS
38
602 -4 SS Adwaith Sankar 19
IND
38
603 -4 NIKOLOV Dragomir 46
BUL
38
604 -4 SKINTZIS Dimitrios 26
GRE
38
605 -4 RUEDA ESPINOSA Sergio 19
COL
38
606 -4 MCDONALD Joshua 45
USA
38
607 -4 PERONA OGALLAR Francisco Javier 31
ESP
38
608 -4 IDE Kotaro 19
JPN
38
609 -4 COUSINS Ewan 20
NZL
38
610 -4 VASAPOLLI Loïs Hoanui 22
FRA
38
611 -4 DOLAK Kamil 19
POL
38
612 -4 蕭 HSIAO 世鑫 Shih Hsin 33
TPE
36
613 HERRCHEN Janek 18
GER
35
614 -5 KATANO Tatsuki 21
JPN
35
615 -5 簡 CHIEN 耘澤 Yun Tse 21
TPE
35
615 -5 HAITBAYEV Sultanbay 20
TKM
35
615 -5 SHAH Syed 25
PAK
35
615 -5 林 LIN 鉉倫 Hsuan Lun 20
TPE
35
619 -5 BERNAL ROSSETTO Fabio 47
BRA
35
620 -5 DVYLAITIS Deividas 31
LTU
35
621 -5 LEANDRO Nayib 27
CRC
35
622 -5 PEPPERELL Russell 33
NZL
35
623 -5 CRISTA Daniel 32
ROU
35
624 -5 MEITEI Thangsabam Chinglensana Meitei 25
IND
35
625 -5 IVANOV Borislav 34
BUL
35
626 -5 TOOLAN Richard 32
IRL
35
627 -5 潘 PAN 建儒 Chien Ju 41
TPE
35
628 -5 ROA HERNANDEZ Juan Camilo 20
COL
35
629 -5 DAVIS Elliott 25
USA
35
630 -5 KOHNE Simon 31
GER
35
631 -5 MERINO GARCIA Jorge 47
ESP
35
632 -5 TSARAN Rostisalv 25
UKR
35
633 -5 ITO Shin 40
JPN
35
634 -5 LINDENBERG BRAGA DE THUIN Rafael 37
BRA
35
635 -5 SHEPHERD Daniel 28
NZL
35
636 -5 FAKINOS Pavlos Petros 19
GRE
34
637 -5 ALIZADEH Amir 20
IRI
32
638 -5 FUKUCHI Hikaru 21
JPN
32
639 -5 PEARSON Jack 19
GBR
32
640 -5 ZUAZUBISKAR GALLASTEGI Illart (EUS) 33
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 32
641 -5 GEORGIEV Ivan 23
BUL
32
642 -5 DEREK Bartosz 22
POL
32
643 -5 GLASGOW Kyle 19
IRL
32
644 -5 黃 HUANG 語宸 Yu Chen 19
TPE
32
645 -5 ARBELAEZ GONZALEZ Santiago 25
COL
32
646 -5 LIN Calvin 29
USA
32
647 -5 KUMAGAYA Kaito 19
JPN
32
648 -5 YOUNG Anthony 31
GBR
32
649 -5 VANTIEGHEM Maxence 19
FRA
32
650 -5 NISHIHARA Yutaro 24
JPN
29
651 -5 IVANOV Emil 27
BUL
29
652 -5 SHERIDAN Fionn 28
IRL
29
653 -5 BRETAS Sotirios-Marios 21
GRE
29
654 -5 NARANJO MURILLO Juan Esteban 23
COL
29
655 -5 BOLOTIN Alex 24
USA
29
656 -5 PIDKUIKO Andrii 25
UKR
29
657 -5 WARREN Nick 47
NZL
29
658 -5 MANSIO Guy 62
FRA
29
659 -5 NIWANTI Jaturong 29
THA
27
660 -4 BAKER Edward 20
GBR
26
661 -4 LABBE Lucas 23
FRA
26
662 -4 JANUŠKEVIČIUS Mantas 24
LTU
26
663 -4 YORDANOV Stefan 35
BUL
26
664 -4 ADAMCIO Joachim 18
POL
26
665 -4 KARLOS Georgios 39
GRE
26
666 -4 MANN Zephin 24
USA
26
667 -4 PANAS Roman 18
UKR
26
668 -4 TAMURA Kazuki 19
JPN
26
669 -4 HOSOKAWA Takumi 20
JPN
24
670 -4 SOULAINE Geoffroy 48
FRA
24
671 -4 KIM Changwook 23
KOR
24
672 -4 NIKOLOV Georgi 22
BUL
24
673 -4 SEKLEIZIOTIS Evangelos 23
GRE
24
674 -4 STANAGE Frederick 59
USA
24
675 -4 OHASHI Masato 22
JPN
24
676 -3 NAKANO Daiji 21
JPN
22
677 -3 BAKER Thomas 30
GBR
22
678 -3 POTEAU Alexandre 34
FRA
22
679 -3 MOLINARI Erick 27
BRA
22
680 -3 AUBERT Christophe 48
FRA
22
681 -3 PANIGYRAKIS Ioannis 26
GRE
22
682 -3 KATARDZHIEV Filip 22
BUL
22
683 -3 ARNOLDI Tyler 31
USA
22
684 -3 KLIMENOK Yaroslav 17
UKR
22
685 -3 ALLEN Duncan 21
AUS
21
686 -3 SHIMIZU Atsuki 21
JPN
20
687 -3 BENDLE Joseph 24
GBR
20
688 -3 GRAVERON Francois Alexandre 40
FRA
20
689 -3 LAZAROV Atanas 20
BUL
20
690 -3 PAPADOGEORGIS Georgios 23
GRE
20
691 -3 PELEGRIN Robert 69
USA
20
692 -3 TYTARENKO Maksym 20
UKR
20
693 -3 YOSHIOKA Yuta 21
JPN
20
694 -3 IKEDA Motoyuki 20
JPN
18
695 -3 FANTATO Leonardo 21
ITA
18
696 -3 VASILEV Valentin 19
BUL
18
697 -3 NINIS Andreas 46
GRE
18
698 -3 KOTANI Kanji 21
JPN
18
699 -3 CUTLER Daniel 19
GBR
18
700 -3 ALCOCK Thomas 19
GBR
17
701 -3 KATO Hiroki 20
JPN
16
702 -3 VAZ PINTO Fabio Roberto 44
BRA
16
703 -3 MARKASIOTIS Vlasios 27
GRE
16
704 -3 TEODOSIEV Georgi 19
BUL
16
705 -3 PANIGYRAKIS Petros 28
GRE
16
706 -3 MOROKUMA Kentaro 23
JPN
16
707 -3 MAYER Bo 19
GBR
16
708 -3 SUZUKI Tomoya 19
JPN
14
709 -3 CREES Daniel 23
GBR
14
710 -3 ARAKAKI Chikateru 23
JPN
14
711 -3 TOMIKURA Takumi 22
JPN
12
712 -3 AUGUSTO CORREIA Alexandre 19
BRA
12
713 -3 SHIN Juyoung 22
KOR
12
714 -3 JAHANA Yuya 19
JPN
12
715 -3 DAVIES Ewan 21
GBR
12
716 -3 KAMOSHITA Yoshitomo 19
JPN
10
717 -3 CACHIQUE LINARES Francis Aldair 25
PER
1
717 -3 RAMIREZ GOMEZ Vicente 22
CHI
1
717 -3 TORRES SUAREZ Alberto Andres 18
VEN
1
720 -3 SCHAFFER Alex 32
AUS
1
721 -3 TOTH Barnabas 34
HUN
1
721 -3 OBRIST Noah 19
SUI
1
721 -3 ŽALAR Val 18
SLO
1
724 -336 NYS Gerald 29
BEL
1
724 -3 LECLERC Enzo 18
FRA
1
726 -3 LOMAS Philip 22
GBR
1
726 -3 DAVIES Jacob 28
GBR
1
726 -3 WHITE Tom 21
GBR
1
726 -3 PHILLIPS Ryan 21
GBR
1
726 -3 SCHMIDT Luke 26
GBR
1
جایگاه نام سن کشور تیم امتیاز
1 FINUCANE Emma (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 3150
2 FRIEDRICH Lea Sophie 23
GER
2890
3 CAPEWELL Sophie (TIN) 25
GBR
TEAM INSPIRED 2592
4 ANDREWS Ellesse 24
NZL
2575
5 GROS Mathilde 24
FRA
2310
6 HINZE Emma 26
GER
2130
7 OHTA Riyu (BGT) 29
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 2037
8 BAYONA PINEDA Martha 28
COL
2007
9 GENEST Lauriane (NCI) 25
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 2005
10 VECE Miriam 26
ITA
1932
11 SATO Mina (RKD) 25
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1880
12 CLONAN Kristina 25
AUS
1770
13 KOUAME Taky Marie Divine (USC) 21
FRA
CRETEIL KRONOS 1680
14 DEGRENDELE Nicky 27
BEL
1623
15 MITCHELL Kelsey (NCI) 30
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 1587
16 VAN DE WOUW Hetty 25
NED
1500
17 YUAN Liying 18
CHN
1495
18 GRABOSCH Pauline Sophie 25
GER
1470
19 PRÖPSTER Alessa-Catriona 22
GER
1445
20 GAXIOLA GONZALEZ Luz Daniela 31
MEX
1416
21 MARCHANT Katy (TIN) 30
GBR
TEAM INSPIRED 1360
22 MCCAIG Alessia 20
AUS
1300
23 LENDEL Miglè 27
LTU
1225
24 JIANG Yulu 19
CHN
1175
25 UMEKAWA Fuko (RKD) 32
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1173
26 +5 JABORNÍKOVÁ Veronika 22
CZE
1167
27 -1 SIBIAK Nikola 23
POL
1148
28 -1 MOHD ASRI Nurul Izzah Izzati 20
MAS
1143
29 -1 WALSH Orla 34
IRL
1126
30 -1 PETRI Paulina 23
POL
1121
31 -1 BILETSKA Alla 20
UKR
1110
32 ROBINSON Kalinda 20
AUS
1090
33 MCGILL Molly 22
AUS
1090
34 ZHUANG Wei 27
CHN
991
35 MICHAUX Julie (USC) 21
FRA
CRETEIL KRONOS 980
36 +3 LOHVINIUK Oleksandra 22
UKR
906
37 -1 YEUNG Cho Yiu 23
HKG
902
38 -1 MARQUARDT Mandy 32
USA
901
39 -1 ROSIDI Anis Amira 25
MAS
877
40 MOHAMED Shahd 19
EGY
802
41 LEE Hyejin 31
KOR
785
42 VERDUGO OSUNA Yuli Paola 26
MEX
778
43 ORBAN Sarah (NCI) 28
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 776
44 VAN DER PEET Steffie 24
NED
743
45 THOMAS Lowri (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 736
46 BELL Lauren (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 714
47 KING Olivia 22
NZL
711
48 KARWACKA Marlena 26
POL
700
49 +13 SCHNEIDER Clara 19
GER
690
50 -1 TANNER Millicent (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 670
51 -1 PALMER Dahlia 31
JAM
649
52 -1 CASAS ROIGE Helena 35
ESP
646
53 -1 HARGRAVE Breanna 40
AUS
640
54 -1 MOIR Iona (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 632
55 -1 VERMA Divya 18
USA
630
56 -1 NG Sze Wing (HKS) 23
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 621
57 +11 SEREMAK Nikola 22
POL
620
58 -2 GUO Yufang 24
CHN
615
59 -2 HO Selina 24
AUS
615
60 -2 PAUL Triyasha 21
IND
610
61 -1 JABORNÍKOVÁ Anna 19
CZE
601
62 -3 王 WANG 慈均 Tzu Chun 26
TPE
599
63 -2 陳 CHEN 靖云 Ching Yun 24
TPE
594
64 -1 LAWRENCE Stephanie (STR) 21
USA
STAR TRACK CYCLING 586
65 -1 LUNA Valentina 20
ARG
583
66 -1 WATTS Sophie 26
AUS
570
67 -1 SAVARD Emy 20
CAN
570
68 -1 LUTE Mayuri Dhanraj 23
IND
561
69 GRIKPA Tombrapa Gladys 30
NGR
541
70 +8 MIKŠANÍKOVÁ Natálie 19
CZE
531
71 -1 GOLUBKOVA Yuliya (ATT) 20
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 528
72 -1 NICOLAES Julie 19
BEL
510
73 -1 LOS Urszula 29
POL
500
74 -1 LESTARI Wiji 23
INA
486
75 -1 CHEN Feifei 26
CHN
485
76 -1 VERA Natalia Andrea 24
ARG
481
77 -1 PETCH Rebecca 25
NZL
481
78 -1 KOUAME Affoué Sarah 21
CIV
480
79 WILMOT Lizanne 38
CAN
467
80 YONG Ann Yii 20
MAS
465
81 DALGER Tachana 23
SUR
460
82 NUR INDAH Ratu Afifah 22
INA
456
83 METOEVI Charlotte 19
BEN
450
84 GAVIRIA RENDON Juliana 32
COL
435
85 FLANIGAN Annika 18
USA
435
86 KIM Haeun 22
KOR
432
87 KUME Uta 24
JPN
425
88 +15 KALEE Kimberly 21
NED
424
89 -1 DUROGBADE Adejoke 30
NGR
421
90 -1 JITMAT Yaowaret 22
THA
420
91 -1 HUISMAN Ruby 25
NED
401
92 -1 SALAZAR VALLES Jessica 28
MEX
400
93 -1 EMMANUELLA Rukundo 19
BDI
390
94 -1 WANG Lijuan 20
CHN
390
95 -1 CHO Sunyoung 30
KOR
383
96 -1 HANKINS Kayla 21
USA
382
97 -1 SAKAI Aki 22
JPN
380
98 -1 BOYLE Jackie (NCI) 26
CAN
NATIONAL CYCLING INSTITUTE MILTON 375
99 -1 AZIZAN Nurul Aliana Syafika 20
MAS
368
100 -1 TUNG Phoebe (HKS) 21
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 362
101 -1 MOLINA RODRIGUEZ Paula 25
CHI
359
102 -1 SANDY Phoebe 19
TTO
357
103 +12 PETERKOVÁ Sára Kateřina 19
CZE
354
104 -2 OBARA Noa 21
JPN
350
105 -1 CHING Yin Shan (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 342
106 -1 CLARK Tomasin 27
AUS
341
107 -1 DE VRIES Sophie 19
NZL
339
108 STEVENS Emma 19
AUS
333
109 PARK Jihae 28
KOR
330
110 RABET Parmis 26
CAN
330
111 FULTON Shaane 23
NZL
326
112 ANDERSON Mya 21
NZL
325
113 -6 JENAER Valerie 28
BEL
324
114 -1 HINDMARCH Amber 19
RSA
324
115 -1 HAINZL Sandra 21
GER
322
116 BARBOSA ALVES DO NASCIMENTO Carolina 25
BRA
307
117 BENNETT Eliza 21
AUS
306
118 APHIMOT Natthaporn 20
THA
306
119 +18 KELIUKH Karolina 18
UKR
306
120 -1 POULOVÁ Michaela 19
CZE
305
121 -1 LYSAGHT Indiana 26
AUS
301
122 -1 PARRIS-SMITH Rhianna (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 300
123 -1 RECIO CARVAJAL Abigail 23
CRC
295
124 -1 BLINCO Deneaka 20
AUS
293
125 -1 MCKEE Mckenna 20
USA
292
126 -1 WIELOWSKA Nikola 21
POL
291
127 -1 SALAZAR SANCHEZ Marianis 20
COL
290
128 -1 STONE Ellie 22
GBR
290
129 -1 KOESTER Ivy 23
USA
285
130 -1 SCHELBERG Emily 38
USA
281
131 -1 ZHANG Linyin 26
CHN
280
132 -1 HWANG Hyeonseo 20
KOR
275
133 -1 BAO Shanju 26
CHN