رنکینگ انفرادی جهانی در ماده مدیسون

این رنکینگ هر هفته ،اتوماتیک مطابق تقویم UCI بروز رسانی می گردد.

بروز رسانی شده در سه‌شنبه, 24 بهمن 1402

جایگاه نام سن کشور نام تیم امتیاز
1 HAVIK Yoeri (BCC) 32
NED
BEAT CYCLING CLUB 2815
2 KLUGE Roger 37
GER
2635
2 REINHARDT Theo 33
GER
2635
4 +2 VAN SCHIP Jan Willem (ABC) 29
NED
ABLOC CT 2300
5 -1 SCARTEZZINI Michele 31
ITA
2240
6 -1 GHYS Robbe 26
BEL
2230
7 WOOD Oliver (TIN) 28
GBR
TEAM INSPIRED 2200
8 IMAMURA Shunsuke (BGT) 25
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 2180
9 THOMAS Benjamin 28
FRA
2050
10 KUBOKI Kazushige (BGT) 34
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 2040
11 SEXTON Tom 25
NZL
2020
12 STEWART Mark 28
GBR
1960
13 JACKSON George 23
NZL
1870
14 STEWART Campbell 25
NZL
1840
15 +3 MORA VEDRI Sebastian 35
ESP
1835
16 +1 BOUDAT Thomas 29
FRA
1830
17 -2 LEITÃO Iúri 25
POR
1820
18 -2 GATE Aaron Murray 33
NZL
1780
19 HANSEN Tobias 21
DEN
1725
20 +2 HOPPEZAK Vincent (BCC) 24
NED
BEAT CYCLING CLUB 1715
21 -1 RITZINGER Felix 27
AUT
1671
22 -1 TORRES BARCELO Albert 33
ESP
1660
23 +2 DE VYLDER Lindsay 28
BEL
1620
24 -1 LEUNG Chun Wing 29
HKG
1576
25 -1 VIVIANI Elia 34
ITA
1540
26 ALVES OLIVEIRA Ivo Manuel 27
POR
1500
27 VONEŠ Jan 23
CZE
1497
28 LEUNG Ka Yu 27
HKG
1431
29 RUGOVAC Denis 30
CZE
1430
30 LANGE Colby 24
USA
1427
31 VAN DEN BOSSCHE Fabio 23
BEL
1420
32 DINMUKHAMETOV Ramis (ATT) 23
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 1402
33 SCHMIDBAUER Maximilian 22
AUT
1365
34 KUSUMA Terry Yudha 24
INA
1326
35 +1 KOKAS Raphael 19
AUT
1309
36 -1 PSZCZOLARSKI Wojciech 32
POL
1306
37 VAN AERT Bernard Benyamin 26
INA
1251
38 KOJIMA Naoki (BGT) 23
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 1235
39 ZAKHAROV Artyom 32
KAZ
1202
40 LETH Lasse 31
DEN
1162
41 IMHOF Claudio 33
SUI
1155
42 ALVES OLIVEIRA Rui Filipe 27
POR
1150
43 NARCISO Diogo 22
POR
1140
44 +3 HESTERS Jules 25
BEL
1110
45 -1 WAFLER Tim 21
AUT
1091
46 +2 HEIJNEN Philip (ABC) 23
NED
ABLOC CT 1090
47 -2 RÜEGG Lukas 27
SUI
1072
48 -2 PROKOPYSZYN Filip 23
POL
1070
49 BIBIC Dylan 20
CAN
1005
50 VANDENBRANDEN Noah 21
BEL
990
51 +3 DENS Tuur 23
BEL
985
52 -1 SKIVILD Robin 22
DEN
980
53 -1 PETIT Clément 22
FRA
976
54 -1 ARANGO CARVAJAL Juan Esteban 37
COL
931
55 FRISLIE Graeme 22
AUS
920
56 HASHIMOTO Eiya (BGT) 30
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 912
57 GUILLEMETTE Mathias 21
CAN
909
58 AGNOLETTO Blake 21
AUS
890
59 MASCHKE Malte 20
GER
868
60 LAMON Francesco 29
ITA
810
61 WALSH Liam 22
AUS
810
62 BANASZEK Alan 26
POL
807
63 ŠTEC Radovan 19
CZE
797
64 HORNBLOW Keegan 22
NZL
795
65 BLEDDYN Oliver 21
AUS
790
66 MØRKØV Michael 38
DEN
780
67 CHU Tsun Wai (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 776
68 LOGINOV Vladyslav 28
ISR
770
69 GRONDIN Donavan 23
FRA
770
70 GALLI Niccolo' 21
ITA
770
71 TEUTENBERG Tim Torn 21
GER
758
72 SHAARI Muhammad Yusri 24
MAS
755
73 HOOVER Gavin 26
USA
735
74 TENE Rotem (ITT) 22
ISR
ISRAEL PREMIERTECH TRACK 735
75 KABASHNYI Valentyn 19
UKR
733
76 BOCHAROV Dmitriy (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 731
77 CHALEL Yacine (GDT) 28
ALG
GIANT DIJON TRACK TEAM 731
78 JANG Hun (UCT) 23
KOR
UIJEONGBU CYCLING TEAM 730
79 PINAZZI Mattia 22
ITA
718
80 WÜTHRICH Emanuel 20
SUI
717
81 +20 MASLAK Piotr 20
POL
717
82 -1 BOSCARO Davide 23
ITA
715
83 -1 MORIARTY James 22
AUS
705
84 +11 DONEGÀ Matteo 25
ITA
695
85 -2 SAJNOK Szymon 26
POL
691
86 +11 ABMA Elmar 19
NED
690
87 +7 MALCHAREK Moritz 26
GER
685
88 -4 BRIDGWATER Daniel 28
NZL
680
89 -4 TABELLION Valentin 24
FRA
680
90 -4 QUARANTA Samuel 21
ITA
675
91 -4 BENNASSAR ROSSELLO Francesc 21
ESP
664
92 -4 THIÉBAUD Valère 24
SUI
655
93 -4 MARTORELL HAGA Erik 25
ESP
650
94 +4 WALINIAK Konrad 19
POL
650
95 -5 MIRZA AL-HAMMADI Yousif 35
UAE
645
95 -5 ALMANSOORI Ahmed 33
UAE
645
97 -5 ROMERO VILLANUEVA Jaime 21
ESP
645
98 -5 YAKOVLEV Mykyta 22
UKR
644
99 -3 AUGENSTEIN Moritz 26
GER
640
100 -1 TSVETKOV Nikita 18
UZB
630
101 -1 VITZTHUM Simon 28
SUI
630
102 +20 TIDBALL William (TIN) 23
GBR
TEAM INSPIRED 625
103 -1 DA COSTA CAMARGO FILHO Armando Reis 41
BRA
625
104 -1 KEINAN Amit 20
ISR
624
105 -1 TCHAMBAZ Lotfi 38
ALG
620
106 -1 SHIN Dongin 29
KOR
620
107 -1 ROSLI Muhammad Nur Aiman 24
MAS
620
108 KOBLÍŽEK Matyáš 19
CZE
619
109 -2 KŘENEK Adam 22
CZE
605
110 +20 WEDER Justin 21
SUI
605
111 -2 MOW Ching Yin 28
HKG
601
112 -2 BONTHUYS Carl 27
RSA
600
112 -2 HOFMEYR Wynand 26
RSA
600
114 -2 KERGOZOU DE LA BOESSIERE Nicholas 27
NZL
600
115 -2 FRATCZAK Radoslaw 21
POL
596
116 -2 NAVAS MARCHAL Alvaro 19
ESP
590
117 -2 GIDDINGS Joshua (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 582
118 -2 ABOUELHASSAN Youssef 22
EGY
581
119 -2 PEÑA SALAS Ricardo 22
MEX
580
119 -2 NAVA ROMO Fernando Gabriel 20
MEX
580
121 -2 KARABUTOV Ilya (ATT) 19
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 580
122 -2 FYNBO Anders (SDP) 27
DEN
SPELLMAN DUBLIN PORT 570
123 -2 TSO Kai Kwong (HKS) 23
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 563
124 -1 WULFF Noah 18
DEN
560
125 -1 BOOS Benjamin 20
GER
555
126 -1 LEZICA Facundo Gabriel 31
ARG
553
127 -1 KOONTZ Grant 29
USA
550
128 -1 ŠIROKÝ Štěpán 20
CZE
545
129 -1 GAVIRIA RENDON Fernando 29
COL
540
130 -1 CONSONNI Simone 29
ITA
540
131 ASSAL Mohamed-Nadjib 24
ALG
530
132 STORM Theodor 18
DEN
530
133 DUPE Mathieu 19
FRA
525
134 JASTRAB Ryan 23
USA
520
135 EATHER Kurt 22
AUS
515
136 LIANG King Hung (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 515
137 MAJEWSKI Kacper 21
POL
510
138 PAWSON Edward 19
NZL
500
139 ARRIAGADA PIZARRO Cristian 21
CHI
495
140 BAKR Mahmoud 19
EGY
490
141 許 XU 仕儒 Shi Ru 20
TPE
490
142 DE LISI Nicolò 22
SUI
490
143 SAAD Ahmed 21
EGY
481
144 WATSON-PALMER Oliver 19
NZL
480
145 OETOMO Yosandy Darmawan 23
INA
480
146 OKAMOTO Katsuya (BGT) 21
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 480
147 KAWANO Shoki (BGT) 23
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 480
148 +11 MOORE Peter 22
USA
472
149 -1 VOGEL Alex 24
SUI
470
150 -1 MEGNOUCHE Hamza 22
ALG
450
151 -1 RAMOS Rubén Gabriel 31
ARG
450
152 -1 SEKHON Harshveer 25
IND
445
152 -1 KUMAR Niraj 19
IND
445
154 -1 LEAHY Conor 24
AUS
440
155 -1 NG Pak Hang (HKS) 24
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 440
156 -1 CAULFIELD-DREIER Stefan (SDP) 20
IRL
SPELLMAN DUBLIN PORT 440
157 -1 FOLEY Michael 24
CAN
439
158 -1 YOGEV Alon 24
ISR
436
159 -1 KOVAR Stefan 21
AUT
435
160 VILLAREAL David 27
ECU
430
161 WU Junjie 21
CHN
426
162 REIKDAL STACHERA Samuel Hauane 26
BRA
425
163 +16 EEFTING-BLOEM Roy 34
NED
425
164 -1 PEÑALOZA YANEZ Felipe 30
CHI
420
165 -1 MATTHEWS Daniyal 24
RSA
420
165 -1 LESTER Matthew 19
RSA
420
167 -1 MARTINS João 19
POR
415
168 -1 HAUGSTED Conrad 18
DEN
410
169 -1 ANGUELA YAGÜEZ Mario 19
ESP
410
170 +17 WILLEMSEN Justus 19
NED
401
171 -2 CAIXAS Rodrigo 23
POR
400
172 -2 DUQUE CANO Mateo 18
ARG
396
173 -2 YELYUBAYEV Ruslan (ATT) 21
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 395
174 -2 HOBBS Noah (TIN) 19
GBR
TEAM INSPIRED 392
175 -2 MARCOS VIDUEIRO Leandro 32
CUB
390
175 -2 PARRA PEREZ Alejandro 25
CUB
390
177 -2 ELHUSSEINI KHALIL Assem 23
EGY
390
178 -2 MATSUDA Shoi (BGT) 24
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 390
179 -2 YAMAMOTO Tetsuo (BGT) 23
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 390
180 -2 AITKEN Kyle 19
NZL
385
181 -1 POLLEFLIET Gianluca 21
BEL
380
182 -1 GLADYSH Roman 28
UKR
377
183 -1 ERNST Chris 24
CAN
368
184 -1 PEREIRA DALAMARIA Ricardo 25
BRA
365
185 -1 NOSKOV Dmitriy (ATT) 21
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 365
186 -1 DUFFY Joshua 23
AUS
360
187 -1 WRIGHT Fred 24
GBR
360
188 +21 PERRETT William 27
GBR
360
189 -1 RUIZ Ivan Gabriel 24
ARG
359
190 -1 VASYLIEV Maksym 33
UKR
356
191 -1 WOZNIAK Adam 21
POL
355
192 -1 NILSSON-JULIEN Oscar 21
FRA
350
193 +9 LOHSE Constantin 22
GER
350
194 -2 STRONG Corbin John 23
NZL
350
195 +29 MALMBERG Matias 23
DEN
350
196 -3 RATAJCZAK Dominik Jedrzej 19
POL
347
197 -3 SLAWEK Damian 26
POL
346
198 -3 QIU Zhentao 21
CHN
340
199 -3 JOCHUM Ben Felix 19
GER
340
200 -3 NOVOA Sebastian 31
ECU
330
201 -3 SEGURA GARCIA Jose 19
ESP
330
202 -3 KADLEC Milan 19
CZE
328
203 -3 CHREN Martin 24
SVK
327
204 -3 AL IBRAHIM Hassan 23
KSA
321
205 -2 CLEMENCIO Raphael 29
SUI
311
206 -2 EASTMOND Jamol 30
BAR
301
206 -2 SUTHERLAND Edwin 27
BAR
301
208 -2 MILLER Angus 21
AUS
300
208 -2 STRETTON Dalton 20
AUS
300
210 -2 TARLING Joshua 19
GBR
300
211 -1 ZIPPAN Nicolas 19
GER
300
212 -1 PEREIRA DALAMARIA Fabio 26
BRA
300
213 -1 FERRARI Agustin Roman 18
ARG
300
214 -1 SCHRÖDER Jasper 19
GER
300
215 -1 BIELER Dominik 22
SUI
295
216 +50 VÁVRA Petr 20
CZE
295
217 -2 PARRA ARIAS Jordan Arley 29
COL
290
218 -2 CLARK Boris 28
NZL
290
219 -2 DENS Stan 18
BEL
286
220 -2 PARK Sanghoon (UCT) 30
KOR
UIJEONGBU CYCLING TEAM 281
221 -2 MANDERFELD Tristan 28
USA
280
222 +34 DORENBOS Yanne 23
NED
280
223 -3 MOURIS Wessel 21
NED
280
224 -3 CARREAU Dorian 23
FRA
280
225 -3 ROVDER Pavol 22
SVK
277
226 -3 ROBIC Julien 20
FRA
275
227 -2 LI Ni 23
CHN
270
228 -2 TIVANI PEREZ German Nicolas 28
ARG
270
229 -2 HAYDON-SMITH Rohan 22
AUS
270
229 -2 EATHER Dylan 20
AUS
270
231 -2 張 CHANG 誌盛 Chih Sheng 21
TPE
270
232 -2 MATIAS João 32
POR
270
233 -2 EMINOV Edem (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 270
234 -2 SEMPERENA OYARZABAL Telmo 22
ESP
265
235 -2 NJOR Marckus 22
DEN
265
236 -2 DONALD Christopher (SDP) 21
IRL
SPELLMAN DUBLIN PORT 265
237 -2 BIRKEMOSE Arne 25
DEN
261
238 -2 AZANZA BURUSCO Ibai 19
ESP
260
239 -2 JUUL Sebastian 30
DEN
260
240 -2 KOBR Richard 18
CZE
255
241 -2 MONGE Cédric 21
FRA
250
242 -2 COLOSIO Lino 20
ITA
250
243 -2 劉 LIU 恩杰 En Chieh 29
TPE
250
243 -2 李 LEE 東霖 Dong Ling 22
TPE
250
245 -2 BUABDULLAH Ahmed 19
KSA
246
246 -2 ROJAS ROMERO Máximo Eliecer 40
VEN
246
246 -2 MARTINEZ MOROS Clever Jose 33
VEN
246
248 -2 COOK Tarun 19
AUS
246
248 -2 ZIMMERMANN Leo 19
AUS
246
250 -2 HU Haojun 22
CHN
245
251 -2 WEBSTER Zach 21
CAN
242
252 -2 WINKLER Oskar 23
DEN
240
253 -2 KARMAZHAKOV Sergey (ATT) 22
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 240
254 -2 KOBR Robert 18
CZE
240
255 -2 ALIYAS Abdul Azim 21
MAS
236
256 -2 SATO Ken 24
JPN
235
257 -2 BONILLO MARTIN Iker 20
ESP
235
258 +24 SALVADEO Alessio Luca 18
ITA
234
259 -2 SMITHSON Jed 18
GBR
230
260 -2 BERNARD Thibaut 20
BEL
230
261 +92 VERGOUW Julian 18
NED
230
262 -3 RUIZ CALLE Hugo Nestor Emiliano 27
PER
228
262 -3 RUIZ CALLE Robinson Steven 25
PER
228
264 -3 陳 CHEN 建良 Chien Liang 30
TPE
220
265 -3 CONSTANT Matteo 20
SUI
220
266 -3 GREEN Bradley (STR) 25
USA
STAR TRACK CYCLING 220
267 +52 VERZIJL Sten 22
NED
220
268 -4 FOMOVSKIY Aleksey (TTT) 23
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 220
269 -4 PRAYOGO Dealton Nur Arif 30
INA
215
270 -3 TIMOR Guy 20
ISR
215
271 -3 ANCHIERI ZUNINO Pablo Sebastián 34
URU
210
271 -3 PIANO CEJAS Lucas Alejandro 22
URU
210
273 -3 CRABBE Tom 18
BEL
210
274 -3 WALLIN Rasmus Bøgh 27
DEN
210
275 -3 ŠILHAVÝ Ondřej 18
CZE
210
276 +53 VAN DEN HAUTE Milan 18
BEL
206
277 -4 ANTONENKO Heorhii 18
UKR
205
278 +60 VAN GUCHT Yoran 19
BEL
202
279 -5 BERLIN SEMON Joseph 29
FRA
200
280 -5 ZOUGHAIB William 25
USA
200
281 -5 BROUGH Jack (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 200
282 -5 KESSLER Bruno 18
GER
200
283 -5 ROYAN Muhammad Andy 20
INA
200
284 -5 RODRIGUES SILVA Luan Carlos 20
BRA
200
285 +56 RAES Renzo 20
BEL
196
286 -6 PADILLA MIRANDA Julio 31
GUA
192
286 -6 TORRES Alder 33
GUA
192
288 +79 FORTIS Damien 21
SUI
191
289 -6 LAU Joseph (HKS) 20
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 183
290 -6 SOLYMOSI Márton 33
HUN
181
291 -6 TROMAN Vladislav (TTT) 19
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 181
292 -6 AUER Daniel 29
AUT
180
293 -6 KIM Euro (LXC) 24
KOR
LX CYCLING TEAM 180
294 -6 HOLM Albert 20
DEN
180
295 -6 POUVREAULT Gregory 20
FRA
180
296 -6 KONGSTAD Tobias 27
DEN
180
297 -6 BARROS CALVO Arturo 18
ESP
180
298 -6 RITZ Yahli 18
ISR
180
299 -6 YU Ze 23
CHN
176
300 -6 TAPPEINER Pascal 20
SUI
175
301 -6 VAN BYLEN Liam 18
BEL
175
301 -6 VANEECKHOUTTE Victor 18
BEL
175
303 -6 VAN BAARLE Dylan 31
NED
175
304 -6 LAO Long San 25
MAC
171
305 -6 DOLAK Kamil 19
POL
171
306 -6 RILEY Kieran 20
GBR
170
307 -6 MALKOV Kirill 21
***
170
307 -6 IVANOV Aleksandr 20
***
170
309 -6 KHOROSHAVIN Maxim 20
KAZ
170
310 -6 POKORNÝ Ondřej 19
CZE
166
311 -6 FIORIN Matteo 18
ITA
165
312 -6 BRIGGS Devon 19
NZL
165
313 -6 DIAS Daniel 22
POR
165
314 -6 YAMASHITA Toranosuke (BGT) 20
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 165
315 -6 GONZELI Otavio Augusto 21
BRA
165
316 -6 BÜCHLI Matthijs (BCC) 31
NED
BEAT CYCLING CLUB 164
317 -6 VENC Adam 19
CZE
163
317 -6 PADĚLEK Viktor 19
CZE
163
319 -6 RICKAERT Jonas 29
BEL
162
320 -6 SOUKUP Vojtěch 18
CZE
161
321 -6 SMIRNOV Ivan 24
***
160
321 -6 GONOV Lev 23
***
160
323 -6 ABSHIRE Lance 23
USA
160
323 -6 BREUER Daniel 33
USA
160
325 -5 BENNASSAR ROSSELLO Joan Marti 24
ESP
160
326 -5 BÉVORT Carl-Frederik 20
DEN
160
327 -5 TERRASA GUAL Marc 20
ESP
160
328 -5 LAU Wan Yau Vincent 27
HKG
160
329 -5 PARK Keonwoo (LXC) 32
KOR
LX CYCLING TEAM 160
330 -5 EVDOKIMOV Danil (TTT) 23
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 156
331 -5 MERENCIANO LOPEZ Alejandro 19
ESP
156
332 -5 FONSECA DA SILVA FREITAS Kacio 29
BRA
155
333 -5 GUTIERREZ PIANDA Cristian 21
ECU
155
334 -4 POMMELET Hugo 20
FRA
150
335 -4 HENDRICKS Ethan 20
USA
150
336 -4 WANG Gustav 20
DEN
150
337 -4 KIM Eunmin 21
KOR
150
337 -4 JEONG Jaeheon 19
KOR
150
339 -4 JOHANSEN Julius 24
DEN
150
340 -4 ARGOV Oron 19
ISR
150
341 -4 MÜLLER Tobias 19
GER
150
342 -3 VENKOV Ventsislav 23
BUL
145
343 -3 SHCHERBAN Yurii 20
UKR
144
344 -2 HANSEN Marcus Sander 23
DEN
141
345 -2 CULP Emmett 30
CAN
140
346 -2 TERMAN Liron 19
ISR
140
347 -2 NG Sum Lui 24
HKG
135
348 -2 ZIJLAARD Maikel 24
NED
135
349 +215 LUIJTEN Noel 21
NED
135
350 -3 DRIJVER Bertold 20
HUN
131
351 -3 簡 CHIEN 耘澤 Yun Tse 21
TPE
130
351 -3 林 LIN 鉉倫 Hsuan Lun 20
TPE
130
353 -3 ANNIBALLI Lorenzo 19
ITA
130
353 -3 PONGILUPPI Matteo 23
ITA
130
355 -3 GITTINGS Matt 31
GBR
130
356 -2 SALGUEIRO Carlos 24
POR
130
357 -2 LIU Qihua 22
MAC
130
358 -2 RØNHEDE Thorolf 22
DEN
130
359 -2 ECHEVERRIA AZPILICUETA Martzel 20
ESP
130
360 +241 WILSHAUS Serginho 22
NED
130
361 -3 BOUTOPOULOS Georgios 27
GRE
128
362 -3 JOHANSSON Gustav 24
SWE
125
363 -3 WANG Jinwei 19
CHN
125
363 -3 MEI Yuxin 19
CHN
125
365 -3 BOBOSHEROV Farrukh 18
UZB
125
366 -3 HORBOVYI Sviatoslav 20
UKR
125
367 -3 SØRENSEN Frederik 20
DEN
124
368 -3 BRITTON Rhys (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 122
369 -3 MARTIN INFANTE Noel 34
ESP
121
370 -2 ABDURAKHMANOV Davirjan 19
UZB
121
371 -2 PERKINS Thomas 25
CAN
120
372 -2 SYRITSA Gleb 23
***
120
372 -2 BUGAENKO Viktor 19
***
120
374 -2 DURUCZ Miklós 32
HUN
120
375 -2 NIELSEN Andreas Stokbro 26
DEN
120
376 -2 GADAY OROZCO Lucas Manuel 30
ARG
120
377 -2 HLADÍK Petr 18
CZE
120
378 -2 CHEN Yu 19
CHN
115
378 -2 LIU Yuhao 19
CHN
115
380 -2 FEDOROV Daniil 18
UZB
115
381 -2 ERGASHEV Sanjarbek 19
UZB
113
382 -2 SHONO Yuto 22
JPN
110
383 -2 CAO Marco 21
ITA
110
383 -2 PORTELLO Alessio 21
ITA
110
385 -2 SOMERVELL Tait 22
NZL
110
386 -2 PURYGIN Maxim 18
***
110
387 -2 JANIKULOV Samandar 19
UZB
108
387 -2 OTCHENKO Danil 18
UZB
108
389 -2 HANSEN Jonathan 18
DEN
105
390 -2 LARSEN Ruben Zilas 22
DEN
103
391 -2 TAKHIROV Diyor 18
UZB
103
392 -2 ZAINAL Zulhelmi 23
MAS
101
393 -2 BARRIVIERA Diego 20
ITA
100
393 -2 GRANDO Riccardo 20
ITA
100
395 -2 FORTIN Filippo 34
ITA
100
396 -2 LARSEN Niklas 26
DEN
100
397 -2 BRENNAN Matthew 18
GBR
100
398 -2 SIERRA Juan David 18
ITA
100
399 -2 JUN Jihwan 21
KOR
100
399 -2 JOO Sarang 20
KOR
100
401 -2 SHUVAL Nevo 25
ISR
100
402 -2 TSISHKOU Raman 29
***
100
402 -2 MAZUR Dzianis 23
***
100
404 -2 RUDYK Bartosz 25
POL
100
405 -2 PLÜSS Micha 19
SUI
100
406 -2 O’BRIEN Kelland 25
AUS
100
407 -2 SUMMERHILL Daniel 34
USA
100
407 -2 RHIM Brendan 28
USA
100
409 -2 PAPANOV Martin 24
BUL
100
409 -2 DIMITROV Petar 21
BUL
100
411 -2 DÍAZ Rodrigo 21
ARG
100
412 -2 VOLIKAKIS Christos (GDT) 35
GRE
GIANT DIJON TRACK TEAM 100
412 -2 KYRIAKIDIS Ioannis 25
GRE
100
414 -2 OBANDO ROSAS Brayan 22
ECU
100
415 -2 VIDAL MENDIA Urko 18
ESP
95
416 -2 MATHIESEN Phillip 20
DEN
95
417 -2 MAZEL Ondřej 19
CZE
91
418 -2 LARSEN Mathias Alexander E. 24
DEN
91
419 -2 URSELLA Lorenzo 20
ITA
90
419 -2 FLORIAN Riccardo 20
ITA
90
421 -2 HRYNIV Vitaliy 28
UKR
90
422 -2 ALUNNI Tommaso 18
ITA
90
423 -2 MADSEN Frederik 25
DEN
90
424 -2 ALMANSOORI Mohammed Yousef 29
UAE
90
424 -2 ALHAMMADI Abdulla 23
UAE
90
426 -2 HOLT Joe 26
GBR
90
426 -2 BOSTOCK Matthew 26
GBR
90
428 -2 KANG Sukho 30
KOR
90
428 -2 HONG Seungmin 19
KOR
90
430 -2 OSORIO HENAO Julian 21
COL
90
430 -2 SEPULVEDA PIEDRAHITA Camilo 20
COL
90
432 -2 FONG Hung Chiat, Maximillian 24
MAS
90
432 -2 KHOW Yong Kiat 20
MAS
90
434 -2 PERRY Kyle 37
USA
90
434 -2 BEEBE Aaron 33
USA
90
436 -2 POPOV Martin 24
BUL
90
437 -2 HAJEK Alexander 20
AUT
90
437 -2 MOYANO Tomas Eloy 20
ARG
90
439 -2 KENNY Jason 23
IRL
90
439 -2 LANDERS Sean 25
IRL
90
441 -2 KLOKAS Stefanos 27
GRE
90
442 -2 ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso 38
COL
90
443 -2 KOZAKOV Yaroslav 24
UKR
90
443 -2 USHAKOV Matvey 18
UKR
90
445 -2 LI Yiming 24
CHN
90
445 -2 YANG Yang 23
CHN
90
447 -2 TURAR Assylkhan 26
KAZ
90
447 -2 YUSSIFOV Igor 23
KAZ
90
449 -2 CAIZA PEREZ Erik Daniel 21
ECU
90
449 -2 PEREZ PAZMIÑO Juan 18
ECU
90
451 -2 LAFARGUE Quentin 33
FRA
90
451 -2 BURTNIK Evan 26
CAN
90
453 -2 VAN UDEN Casper 22
NED
90
454 -2 TOKUDA Suguru 29
JPN
82
455 -2 BERTELS Jasper 19
BEL
82
456 -2 FEDRIGO Leonardo 27
ITA
80
457 -2 BABOR Daniel 24
CZE
80
457 -2 BÁRTA Tomáš 24
CZE
80
459 -2 HIDAYATULLAH Syarif 19
INA
80
459 -2 NURAHMAT Muhammad Syelhan 18
INA
80
461 -2 MOHD JAFRI Muhammad Hafiq 18
MAS
80
461 -2 JOE LAU New 18
MAS
80
463 -2 BICKMORE Cade 25
USA
80
464 -2 PETROV Yordan 21
BUL
80
464 -2 LUMPAROV Georgi 27
BUL
80
466 -2 VELAZQUEZ Hugo Angel 31
ARG
80
466 -2 KROMOSER Christian 30
AUT
80
466 -2 RODRIGUEZ Marcos Leon 27
ARG
80
469 -2 MURNANE Conor 26
IRL
80
469 -2 BROWNE Michael 19
IRL
80
471 -2 STEFANAKIS Georgios 40
GRE
80
471 -2 ARVANITOU Nikiforos 20
GRE
80
473 -2 沈 SHEN 孟勲 Meng Hsun 45
TPE
80
473 -2 李 LI 宗霖 Chung Ling 36
TPE
80
475 -2 CASTILLO MIRANDA Kevin David 22
COL
80
476 -2 BAE Seungbeen 24
KOR
80
477 -2 SHCHERBAN Vladyslav 25
UKR
80
478 -2 ZHOU Hongfei 26
CHN
80
478 -2 JIA Weihui 26
CHN
80
480 -2 REVELO PAUCAR Franklin Joel 21
ECU
80
480 -2 PITA HIDROBO Alejandro 19
ECU
80
482 -2 JUSSAUME Tristan 22
CAN
80
482 -2 JACOB Philippe 20
CAN
80
484 -2 DAVIS Matthew 19
NZL
80
485 -2 KOT Julian 20
POL
80
486 -2 DECAR ZUÑIGA Jacob 22
CHI
75
487 -2 YAKOVLEV Daniil 18
UKR
75
488 -2 ITO Kyo 21
JPN
75
489 -2 ALABDULMUNIM Azzam 20
KSA
75
490 -2 TWELVES Callum 19
GBR
75
491 -2 DA ROSA Cristian Egidio 36
BRA
75
492 -2 KULSEN Ethan 18
RSA
75
493 -2 AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel 24
ESP
75
493 -2 AZPARREN IRURZUN Enekoitz 21
ESP
75
495 -2 ZUAZUBISKAR GALLASTEGI Illart (EUS) 33
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 75
496 -2 TOMKINSON Tyler 19
AUS
75
497 -2 DHENTAKA Dika Alif 22
INA
75
498 -2 ABD WAHAB Muhammad Haziq 19
MAS
75
498 -2 NAZUAN Muhammad Adam Hakimi 19
MAS
75
500 -2 COTTELL Jeromy 48
USA
75
500 -2 WINTER Alexander 27
USA
75
502 -2 DE SCHUYTENEER Steffen 18
BEL
75
503 -2 TRILLINI Sebastian Maximiliano 29
ARG
75
503 -2 GOMES Juan Manuel 32
ARG
75
505 -2 GUILLET Arthur 18
SUI
75
506 -2 SHERIDAN Fionn 28
IRL
75
506 -2 MURNANE Sean 24
IRL
75
508 -2 GKALIOURIS Dimitrios 45
GRE
75
508 -2 TSOPOUROGLOU Vasileios 30
GRE
75
510 -2 RAMIREZ DUQUE Santiago 25
COL
75
511 -2 LEE Jaeha 27
KOR
75
511 -2 BAE Hyoungjun 21
KOR
75
513 -2 TSARAN Rostisalv 25
UKR
75
514 -2 JIANG Zhihui 29
CHN
75
514 -2 NI Erpeng 23
CHN
75
516 -2 STRELCHENKO Kirill 20
KAZ
75
516 -2 VASSILYEV Dmitriy 20
KAZ
75
518 -2 VITERI PAREDES Javier 20
ECU
75
519 -2 DA ROSA PEREIRA Endrigo 29
BRA
75
519 -2 FREITAS DE OLIVEIRA Pedro Miguel 19
BRA
75
521 -2 ERMENAULT Corentin 27
FRA
75
521 -2 GAREL Adrien 27
FRA
75
521 -2 FITZMAURICE Cameron 25
CAN
75
521 -2 RICHARDSON Sean 22
CAN
75
525 -2 VAN NIEROP Glenn 29
NED
75
525 -2 KONIJN Alexander 24
NED
75
527 -2 GROUBE Carne 25
NZL
75
528 -2 KALINOWSKI Michal 21
POL
75
528 -2 CIESLIKIEWICZ Jakub 21
POL
75
530 -2 DEGUEURCE Joffrey (GDT) 26
FRA
GIANT DIJON TRACK TEAM 71
531 -2 SUN Wentao 23
CHN
70
532 -2 WADE Aaron 22
IRL
70
533 -2 OLIVOS BARRERA Luis Gonzalo Josue 21
PER
70
534 -2 MARSH Ben 18
GBR
70
535 -2 AMBROSE-PARISH James 25
GBR
70
535 -2 NEMILOSTIVIJS George 32
LAT
70
537 -2 PARK Jihwan (LXC) 21
KOR
LX CYCLING TEAM 70
538 -2 MENDEZ Marcos Omar 25
ARG
70
539 -2 BELUGIN Vadim 18
KAZ
70
539 -2 SILYKBEK Aslan 18
KAZ
70
541 -2 LEWANDOWSKI Radoslaw 21
POL
70
542 -2 REIBSCH Jonas 18
GER
70
542 -2 ARENZ Leon 18
GER
70
544 -2 SYAWAL Mochamad Bintang 22
INA
70
544 -2 JOLATA Fandi 20
INA
70
546 -2 HAIZEMAN Muhammad Amir Farhan 21
MAS
70
546 -2 AZHAR Muhammad Hariz Al Razi 19
MAS
70
548 -2 BATORY Craig 34
USA
70
549 -2 YAÑEZ Adrian 22
ARG
70
549 -2 SILVA Rodrigo 20
ARG
70
551 -2 SOKOL Antoni 18
POL
70
552 -2 CHAPARRO RUEDA Yeison Andres 32
COL
70
553 -2 SKERL Daniel 20
ITA
70
554 -2 KANTER Max 26
GER
70
555 -2 PANAS Roman 18
UKR
70
556 -2 ZHAO Pengcheng 23
CHN
70
557 -2 NISHIHARA Yutaro 24
JPN
70
558 -2 TOMAS TOMAS Llorenc 32
ESP
70
559 -2 MONTENEGRO FARINANGO Lenin 23
ECU
70
560 -2 VIEIRA CARDOSO Yan Henrique 21
BRA
70
560 -2 CASETTA João Paulo 32
BRA
70
562 -2 MAITRE Florian (WTT) 27
FRA
WO MEN TRACK TEAM 70
562 -2 MONMASSON Guillaume 23
FRA
70
562 -2 PARRISH Campbell 19
CAN
70
562 -2 OGRODNICZUK Ethan 22
CAN
70
566 -1 GILLINGHAM Jack 19
NZL
70
567 -1 PRAXMAJER Tadeusz 19
POL
70
567 -1 CENTKA Kacper 21
POL
70
569 -1 ARAI Keita 20
JPN
65
570 -1 DIK Calvin 23
GER
65
571 -1 SEMPERENA OYARZABAL Tasio 18
ESP
65
572 -1 KIM Jinwoong 21
KOR
65
572 -1 SHIN Byeonghoon 19
KOR
65
574 -1 BJERREGAARD Jens 18
DEN
65
575 -1 ZHUMAKAN Alisher (ATT) 26
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 65
576 -1 ŠILHAVÝ Daniel 18
CZE
65
577 -1 BUSCHEK Paul 21
AUT
65
578 -1 NOCEN Maciej 22
POL
65
579 -1 CARTER John 20
AUS
65
580 -1 NOVÁK Pavel 19
CZE
65
581 -1 AZHAR Afif Hazreen 20
MAS
65
581 -1 RAZALI Muhammad Noor Harris 21
MAS
65
583 -1 HILL Wesley 20
USA
65
583 -1 BOBER Timothy 32
USA
65
585 -1 CORNEJO Maximo 20
ARG
65
585 -1 BAEZ LOPEZ Gonzalo 21
ARG
65
587 -1 MÜLLER Jonas 19
SUI
65
588 -1 OCHOA CAMARGO Diego Antonio 30
COL
65
589 -1 DELLE VEDOVE Alessio 19
ITA
65
589 -1 OLIVO Bryan 20
ITA
65
591 -1 GROß Franz 22
GER
65
592 -1 TYTARENKO Maksym 20
UKR
65
592 -1 KLIMENOK Yaroslav 20
UKR
65
594 -1 GUO Liang 25
CHN
65
595 -1 SHINOMIYA Hiroto 22
JPN
65
595 -1 YAHAGI Yuya 21
JPN
65
597 -1 HARO Wilson 25
ECU
65
598 -1 CROCIQUIA RUSSO Francesco 36
BRA
65
598 -1 FREITAS TENORIO Fabio Jose 43
BRA
65
600 -1 LECAMUS LAMBERT Florentin 24
FRA
65
600 -1 MATTERN Carson 19
CAN
65
602 -1 PRONK Jens 22
NED
65
603 MURPHY Lucas 21
NZL
65
604 SENRAME Arthur 23
BEL
64
605 EINHORN Itamar 26
ISR
64
606 FOUGO Tiago (GDT) 24
GBR
GIANT DIJON TRACK TEAM 61
607 FOULON Dorian 25
FRA
61
608 CRISTA Daniel 32
ROU
60
608 HILYER James 27
USA
60
610 KOHOUT Jaromír 18
CZE
60
611 ABDUKHAKIMOV Timur 21
UZB
60
612 TAL PELEG Ido 20
ISR
60
613 WLODARCZYK Igor 18
POL
60
614 KO Siu Wai 36
HKG
60
615 PEDERSEN Rasmus 25
DEN
60
616 VENEMA Lance 18
NED
60
617 -1 FETZER Luke 18
USA
60
618 -1 JUÁREZ Daniel Omar 35
ARG
60
618 -1 ALARCON BARRERA Adolfo Exequiel 21
ARG
60
620 -1 WEISS Dominik 21
SUI
60
621 -1 RUIZ CAÑAS Alejandro 28
COL
60
622 -1 LIN Chuanyang 21
CHN
60
622 -1 ZHU Yanhong 22
CHN
60
624 -1 DIEZ LOPEZ Unai 19
ESP
60
625 -1 MADEIRA BRESOLIN Jaisson 19
BRA
60
625 -1 BATISTA MAZUREK Gustavo Vinicius 19
BRA
60
627 -1 FRONER Axel 22
CAN
60
628 -1 ROMIJN Lars 21
NED
60
628 -1 KOOL Daan 22
NED
60
630 -1 PATTERSON Zakk 20
NZL
60
631 -1 WIRTEK Tobiasz 19
POL
60
631 -1 BRODAWKA Adrian 19
POL
60
633 -1 PEREZ DIAZ Alberto 22
ESP
58
634 -1 BIRRELL Ross (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 58
634 -1 CHARLTON Josh (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 58
636 -1 URRETABIZKAIA AUZMENDI Unax 19
ESP
56
637 -1 GRANBERG Sander 19
NOR
55
637 -1 FELDMANN Karsten Larsen 20
NOR
55
639 -1 NAMIE Yusaku 19
JPN
55
640 -1 JACQUEMIN Théo 20
FRA
55
641 -1 VILLAR VINADE Jaume 19
ESP
55
641 -1 FITO PRATS Ricard 20
ESP
55
643 -1 TRONCOSO RODRÍGUEZ Pablo Andrés 28
URU
55
643 -1 ORTIZ VILLAGRA Facundo Nahuel 22
URU
55
645 -1 HUNDT August 18
DEN
55
646 -1 SICHKAREV Vyacheslav 18
KAZ
55
646 -1 ABUBAKAR Zhalgas 18
KAZ
55
648 -1 BABYUK Aleksandr 19
***
55
648 -1 DIKII Mark 20
***
55
650 -1 POPOV Vasil 19
BUL
55
651 -1 WISNIEWSKI Szymon 18
POL
55
651 -1 GADERA Jan 18
POL
55
653 -1 BOCHAROV Dmitriy 21
UZB
55
654 -1 STRONG Hayden 25
NZL
55
655 -1 PEDERSEN Casper 27
DEN
55
656 -1 KUDLINSKI Kamil 19
POL
55
657 -1 TOLOSA Sebastian Jose 35
ARG
55
657 -1 AZZEM Omar 31
ARG
55
659 -1 URAN ARROYAVE Carlos Alberto 43
COL
55
660 -1 YU Benneng 25
CHN
55
660 -1 SHEN Chunfan 21
CHN
55
662 -1 DELEVOYE Jordan 31
FRA
55
663 -1 VAN HEYNINGEN Michiel 20
NZL
55
664 -1 SOSZKA Jakub 22
POL
55
665 -1 TROMAN Vladislav 19
UZB
51
666 -1 ROTTER Michal 23
CZE
50
667 -1 MUKHIN Mikhail 18
***
50
668 -1 AMIR Shahar 20
ISR
50
668 -1 LEVI Pini 27
ISR
50
670 NEELE Maurits 19
NED
50
670 DINGEMANS Marijn 19
NED
50
672 -3 MILLET Clément 20
FRA
50
673 -3 DOHLER Jack 18
AUS
50
674 -3 VAN DYCK Jarne 22
BEL
50
675 -3 BOLDU Juan Martin 28
ARG
50
676 -3 ROJAS ORTIZ Yeisson Steven 19
COL
50
677 -3 CUI Long 23
CHN
50
677 -3 HUANG Junlei 21
CHN
50
679 -3 OLIVOS Gonzalo 21
USA
48
680 -3 MANO Yuttana 26
THA
45
680 -3 KAEONOI Thak 22
THA
45
682 -3 MATUZEVIČIUS Žygimantas 21
LTU
45
682 -3 VENCKUS Jomantas 19
LTU
45
684 -3 PEDERSEN Nicklas 30
DEN
45
685 -3 BENIUŠIS Justas 26
LTU
45
685 -3 ADOMAITIS Rokas 19
LTU
45
687 -3 KUZMENKO Nikolai 18
***
45
687 -3 PATRIN Yaroslav 18
***
45
689 -3 URI Yonatan 20
ISR
45
690 VAN DEN EIJNDEN Daan 19
NED
45
691 -4 CORONADO CASTAÑEDA Jonatan 20
COL
45
692 -4 CHEN Chengshi 22
CHN
45
692 -4 ZHANG Chi 19
CHN
45
694 -4 KOK Mun Wa 33
MAC
41
695 -4 RADOSZ Maksymilian 20
POL
41
696 -4 KARÁSEK David 18
CZE
41
697 -4 BERLING Michael 41
DEN
41
697 -4 NIELSEN Bjarke 43
DEN
41
699 -4 BARANAUSKAS Tadas 18
LTU
41
699 -4 SAKAVIČIUS Matas 18
LTU
41
701 MULDER Martijn 18
NED
41
702 -5 LEHMEIER Tom Luis 18
GER
41
703 -5 GONZALEZ ACOSTA Juan 20
COL
41
704 -5 SOULIOS Zisis 27
GRE
38
705 -5 BUCCIARELLI Nicholas 18
ITA
38
706 -5 BUTREKHIN Yurii 22
***
38
706 -5 TISHKIN Alexander 20
***
38
708 -5 ANDERSEN Mads 23
DEN
38
709 SCHEFFLER Fabrice 18
GER
38
710 -6 LEU Richard 18
GER
38
711 -6 ABREO CASTAÑO David 20
COL
38
712 -6 MARR Jonathan 21
SUI
35
713 -6 JØRGENSEN Mathias Møller 20
DEN
35
713 -6 THOMSEN Frederik 23
DEN
35
715 -6 PANTANO GOMEZ Jarlinson 35
COL
35
716 -6 EL KHANJI Nils 21
GER
32
716 -6 黃 HUANG 榆哲 Yu Jhe 18
TPE
32
718 -6 GUERRERO ARIAS Juan Esteban 24
COL
32
719 -6 HUNTSMAN Eddy 21
USA
1
720 -6 ZAPATA UNAS Alex Juan Pablo 23
COL
1
721 -6 MIN Kyeongho 27
KOR
1
722 -6 MALDONADO RAYAS Edibaldo 30
MEX
1
723 -6 MORENO AGUIRREZABALAGA Eder 20
ESP
1
724 -6 LOPEZ AROCA Carlos 19
ESP
1
جایگاه نام سن کشور تیم امتیاز
1 PIKULIK Wiktoria 25
POL
2330
2 COPPONI Clara 24
FRA
2140
3 BOTHA Bryony 26
NZL
2140
4 BERTEAU Victoire 23
FRA
2040
5 PIKULIK Daria 26
POL
2000
6 UCHINO Tsuyaka (RKD) 21
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1980
7 DIDERIKSEN Amalie 27
DEN
1880
8 EVANS Neah (TIN) 33
GBR
TEAM INSPIRED 1720
9 FIDANZA Martina 24
ITA
1640
10 RAAIJMAKERS Marit 24
NED
1640
11 KAJIHARA Yumi 26
JPN
1622
12 ANDRES Michelle 26
SUI
1616
13 SHARPE Alice 29
IRL
1608
14 BARKER Elinor (TIN) 29
GBR
TEAM INSPIRED 1600
15 BRAUßE Franziska 25
GER
1590
16 WILLIAMS Lily 29
USA
1570
17 VALENTE Jennifer 29
USA
1550
18 VAN DER DUIN Maike 22
NED
1540
19 TEUTENBERG Lea Lin 24
GER
1530
20 BAKER Georgia 29
AUS
1520
20 MANLY Alexandra 27
AUS
1520
22 YANG Qianyu 30
HKG
1475
23 LEE Sze Wing (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 1475
24 GILLESPIE Lara 22
IRL
1452
25 FORTIN Valentine 24
FRA
1450
26 KOZIEVA Nafosat (TTT) 25
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 1434
27 ŠEVČÍKOVÁ Petra 23
CZE
1403
28 +2 WOLLASTON Ally 22
NZL
1330
29 +2 SEITZ Aline 26
SUI
1321
30 +2 ARCHIBALD Katie 29
GBR
1320
31 +2 BORRAS Marion 26
FRA
1280
32 -4 KOPECKY Lotte 28
BEL
1250
32 -4 BOSSUYT Shari 23
BEL
1250
34 LETH Julie 31
DEN
1220
35 +1 DE CLERCQ Katrijn 21
BEL
1195
36 -1 LEECH Madelaine (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 1190
37 BONHOMME Ariane 28
CAN
1140
38 KOHOUTKOVÁ Kateřina 25
CZE
1123
39 BALSAMO Elisa 25
ITA
1120
40 GULICK Colleen 32
USA
1100
41 NA Ahreum 33
KOR
1100
42 GAXIOLA GONZALEZ Maria Antonieta 26
MEX
1067
43 MISYURINA Margarita (TTT) 20
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 1061
44 LEWIS Sophie (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 1040
45 KAKITA Maho (RKD) 19
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 1030
46 LEE Jumi 34
KOR
1000
47 KLINGE Ellen 23
DEN
992
48 WANKIEWICZ Olga 20
POL
968
49 DOS SANTOS RODRIGUES Wellyda Regisleyne 28
BRA
957
49 LEITE DE MELO Alice Tamirys 28
BRA
957
51 LARRARTE ARTEAGA Eukene 25
ESP
953
52 RODRIGUEZ CORDERO Laura 24
ESP
933
53 DRUMMOND Michaela 25
NZL
900
54 SALAZAR VAZQUEZ Lizbeth Yarely 27
MEX
887
55 MARR Sophie 19
AUS
886
56 ZABELINSKAYA Olga (TTT) 43
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 855
57 ZANARDI Silvia 23
ITA
820
58 ROJAS ZAPATA Lina Mabel 23
COL
820
59 PLOSAJ Nikol 27
POL
805
60 MORAN Chloe 25
AUS
796
61 LIU Jiali 29
CHN
792
62 SELVA Francesca 24
ITA
790
63 +2 HESTERS Hélène 18
BEL
785
64 -1 曾 ZENG 可妡 Ke Xin 36
TPE
773
64 -1 黃 HUANG 亭茵 Ting Ying 33
TPE
773
66 HENGEVELD Daniek 21
NED
760
67 DONNELLY Samantha 22
NZL
710
68 CONSONNI Chiara 24
ITA
700
69 HODGES Jessie 27
NZL
690
70 NĚMCOVÁ Barbora 19
CZE
666
71 COLLIER Devaney 25
CAN
630
72 REIßNER Lena Charlotte 23
GER
630
73 LIECHTI Jasmin 21
SUI
610
74 ANDERSON Alli 20
AUS
610
75 SOLOVYEVA Anzhela 23
KAZ
610
76 PLANTE Lily 22
CAN
600
77 VAN NIEKERK Danielle 25
RSA
600
77 SCHULTZ Charlissa 21
RSA
600
79 KNEBELEVA Ekaterina 27
UZB
596
80 VITILLO Matilde 22
ITA
590
81 JASTRAB Megan 21
USA
584
82 CASTAÑO QUINTERO Elizabeth 22
COL
580
83 TRACKA Maja 19
POL
575
84 SHEARMAN Emily 24
NZL
570
85 ESCALERA Isabella Maria 20
ESP
560
86 FOWLER Prudence 20
NZL
555
87 FURUYAMA Kie (RKD) 26
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 540
88 GROVE S'annara 30
RSA
540
88 DE BEER Ainslii 20
RSA
540
90 BÁRTOVÁ Gabriela 20
CZE
540
91 PACHSHENKO Svetlana 23
KAZ
535
92 OLSEN Amalie Winther 29
DEN
530
93 KAY Emily 28
IRL
520
94 BARTONÍKOVÁ Veronika 21
CZE
510
95 KARASIEWICZ Karolina 31
POL
510
96 LORKOWSKA Patrycja 25
POL
495
97 ANGUELA YAGUEZ Eva 21
ESP
490
98 CORTES UGARTE Scarlet 24
CHI
485
99 GUAZZINI Vittoria 23
ITA
480
100 SCHNEIDER Cybèle 27
SUI
480
101 MAJEWSKA Oliwia 23
POL
480
102 IKEDA Mizuki (RKD) 19
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 472
103 METTRAUX Lena 25
SUI
470
104 SZALINSKA Tamara 20
POL
470
105 BURLOVÁ Kristýna 21
CZE
460
106 ZHANG Hongjie 28
CHN
460
107 STEVENSON Elizabeth 22
USA
450
108 STEWART Lucinda 19
AUS
450
108 MARTIN-WALLACE Alex 23
AUS
450
110 FIORIN Sara 20
ITA
450
111 SIBLEY Ella 21
AUS
445
112 LEUNG Wing Yee 27
HKG
440
113 PERNOLLET Aurore 19
FRA
440
114 EBERHARDT Verena 29
AUT
437
114 SCHWEINBERGER Kathrin 27
AUT
437
116 FULLER Haylee 20
AUS
435
117 HERNANDEZ GOMEZ Lina Marcela 24
COL
430
118 MARTINEZ RETAMAL Victoria 23
CHI
420
119 MCMULLEN Rylee 28
NZL
420
120 AGUIRRE MANGUE Maribel Roxana 24
ARG
400
121 VAN DER MOLEN Yuli 20
NED
398
122 MARCKS Claudia 20
AUS
395
122 CARR Isla 21
AUS
395
124 MACDONALD Nicola 25
AUS
390
125 VAN DER WOLF Babette 19
NED
390
126 CHYLINSKA Zuzanna 19
POL
390
127 RYBKIEWICZ Laura 19
POL
385
128 GONZALEZ GARCIA Angie Sabrina 42
VEN
360
128 ABREU ALVARADO Veronica Sofia 21
VEN
360
130 LEU Lorena 19
SUI
360
131 +1 VANHOVE Marith 20
BEL
360
132 -1 LABASTUGUE Jade 20
FRA
350
133 GRIFFIN Mia 25
IRL
340
134 EICKHOF Juliet 22
NED
340
135 NELSON Lucy 23
GBR
340
136 CAO Yuan 26
CHN
332
137 BALMACEDA OLIVERA Ailen Magali 20
ARG
330
138 FERRERES NAVARRO Isabel 25
ESP
327
139 EBERLE Lana 20
GER
320
140 THREELS Yilla 19
NED
316
141 LEUNG Bo Yee 30
HKG
311
142 LISTER Grace (TIN) 19
GBR
TEAM INSPIRED 310
143 KARIMOVA Sofiya (TTT) 19
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 303
144 SILVA WYNANTS Paola Belén 23
URU
300
144 WYNANTS CASTRILLON Luciana 21
URU
300
146 MIZUTANI Ayana 18
JPN
300
147 +39 WITTEVRONGEL Lani 19
BEL
300
148 -1 ALZINI Martina 26
ITA
300
149 -1 MARCHAND Constance (SCF) 22
FRA
ALLTRICKS.COM - SPRINTEUR CLUB FÉMININ 300
150 -1 MEDVEĎOVÁ Tereza 27
SVK
290
151 -1 DE ZOETE Mylene 24
NED
290
152 -1 CRESTANELLO Lara 21
ITA
290
153 -1 TVEIT Nora 21
NOR
290
154 -1 KRUM Ida 19
DEN
290
155 -1 HOMER Gabriella 23
IRL
285
156 -1 HEŘMANOVSKÁ Hana 23
CZE
282
157 -1 O BRIEN Aoife 19
IRL
282
157 -1 CREIGHTON Erin Grace 19
IRL
282
159 -1 TUNG Phoebe (HKS) 21
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 275
160 -1 ALBERT BOSCH Ainara 20
ESP
275
161 -1 PRADERA BERNAL Jeydy 25
CUB
270
161 -1 QUEVEDO ALVAREZ Aylena De Las Mercedes 22
CUB
270
163 -1 CUMMING Emma 25
NZL
270
164 -1 LE NET Marie 23
FRA
270
165 -1 KLIMCHENKO Tetyana 29
UKR
259
166 -1 VELASCO FUENTES Victoria 21
MEX
256
166 -1 ACEVEDO MENDOZA Yareli 22
MEX
256
168 -1 COLLINS Autumn 26
IRL
250
169 -1 CHEREAU Clémence 18
FRA
250
170 -1 AUERBACH-LIND Laura 20
DEN
250
171 -1 KOROTIEIEVA Arina 19
UKR
246
172 -1 KOLYZHUK Anna 19
UKR
246
173 -1 CASETTA Ana Paula 27
BRA
240
173 -1 KUNKEL Amanda 22
BRA
240
175 -1 PERKINS Flora (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 240
176 -1 COLES-LYSTER Maggie (STR) 24
CAN
STAR TRACK CYCLING 232
177 -1 OSSIM Akpeiil 21
KAZ
230
178 -1 AFFATICATI Giulia 21
ITA
226
179 -1 SAGGIORO GASPAROTTO Gisele 44
BRA
225
179 -1 ALIPERTI ANGULO Camila 45
BRA
225
181 -1 GOLOTINA Evgeniya (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 225
182 -1 BASH DUBINSKI Ori 19
ISR
220
183 -1 RIZAEVA Asal 18
UZB
220
183 -1 YULDASHEVA Sevinch 18
UZB
220
185 -1 KAKHKHOROVA Madina (TTT) 21
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 220
186 -1 VELYCHKO Kateryna 22
UKR
219
187 CZAPLA Justyna 19
GER
210
188 PATERNOSTER Letizia 24
ITA
200
189 ZUBRIS Kimberly Ann 39
USA
200
190 LI Kseniya 18
UZB
200
191 RABAZYNSKA Eliza 18
POL
195
192 STETTLER Janice 19
SUI
190
193 VAN BELLE Lisa 19
NED
190
194 BASILICO Valentina 20
ITA
190
195 ELMURODOVA Mohinabonu 18
UZB
185
196 ISASI CRISTOBAL Ziortza (EUS) 28
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 182
197 FRAGNIÈRE Fantine 19
SUI
180
198 RAMIREZ Alexi 28
TTO
180
199 KIM Hyunji 30
KOR
180
199 KIM Yu Ri 36
KOR
180
201 DIJKSMAN Tessa 26
NED
175
202 BALEIŠYTE Olivija 25
LTU
170
203 SONG Minji 25
KOR
170
204 MURPHY Annalise 33
IRL
170
205 SHWEKY Noa 18
ISR
166
206 GARCIA MUÑOZ Lucia 19
ESP
165
207 RICHARDSON Kate (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 160
208 CHONG Jessica 38
USA
160
208 RUTECKI Julianna 21
USA
160
210 JÄHRIG Fabienne 20
GER
157
211 ROBERTS Jessica (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 150
212 FRASER Aderyn 19
CAN
150
212 VOTAVA Candice 28