رنکینگ انفرادی جهانی دوچرخه سواری در ماده تعقیبی

این رنکینگ هر هفته ،اتوماتیک مطابق رنکینگ UCI بروز رسانی می گردد.

بروز رسانی شده در سه‌شنبه, 25 اردیبهشت 1403

جایگاه نام سن کشور نام تیم امتیاز
1 BIGHAM Daniel 32
GBR
1440
2 BUCK-GRAMCKO Tobias 22
GER
1405
3 MILAN Jonathan 23
ITA
1400
4 ERNST Chris 24
CAN
1150
5 +3 VANDENBRANDEN Noah 21
BEL
1030
6 -1 GANNA Filippo 27
ITA
1000
7 -1 KUBOKI Kazushige (BGT) 34
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 980
8 -1 SEXTON Tom 25
NZL
950
9 ERMENAULT Corentin 27
FRA
920
10 IMHOF Claudio 33
SUI
910
11 TCHAMBAZ Lotfi 38
ALG
891
12 MORO Manlio 21
ITA
885
13 MAJEWSKI Kacper 21
POL
840
14 FOLEY Michael 24
CAN
837
15 BAKR Mahmoud 19
EGY
790
16 GALLI Niccolo' 21
ITA
760
17 MATSUDA Shoi (BGT) 24
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 757
18 ALVES OLIVEIRA Ivo Manuel 27
POR
750
19 LEAHY Conor 24
AUS
750
20 ZHANG Haiao 23
CHN
745
21 KORNILOVS Vitalijs 44
LAT
703
22 MORIARTY James 22
AUS
690
23 BLEDDYN Oliver 21
AUS
680
24 NOSKOV Dmitriy (ATT) 21
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 650
25 NG Pak Hang (HKS) 24
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 630
26 SAAD Begad 19
EGY
625
27 張 CHANG 誌盛 Chih Sheng 21
TPE
590
28 JOHNSON Anders 25
USA
580
29 GROß Felix 25
GER
550
30 RHIM Brendan 28
USA
530
31 TANFIELD Charlie (TIN) 27
GBR
TEAM INSPIRED 520
32 HEINRICH Nicolas 22
GER
490
33 ZAPATA UNAS Alex Juan Pablo 23
COL
485
34 HORNBLOW Keegan 22
NZL
480
35 HOFMEYR Wynand 26
RSA
480
36 +1 SINGH Vishavjeet 21
IND
460
37 +1 CARTER John 20
AUS
455
38 +1 AITKEN Kyle 19
NZL
450
39 -3 BERNARD Thibaut 20
BEL
450
40 KABASHNYI Valentyn 19
UKR
444
41 MEGENS Brian 33
NED
436
42 PARK Sanghoon (UCT) 30
KOR
UIJEONGBU CYCLING TEAM 420
43 MATTHEWS Daniyal 24
RSA
420
44 MILLER Angus 21
AUS
398
45 +1 FOMOVSKIY Aleksey (TTT) 23
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 390
46 +1 ARBOLEDA RUIZ Anderson 22
COL
390
47 +1 KERGOZOU DE LA BOESSIERE Nicholas 27
NZL
390
48 +1 MENSAH Ezer 25
BEN
390
49 -4 DEMAN Brem 21
BEL
361
50 RUIZ TERAN Sebastian 19
MEX
360
51 OETOMO Yosandy Darmawan 23
INA
360
52 ALIYAS Abdul Azim 21
MAS
346
53 COLOSIO Lino 20
ITA
342
54 GREWAL Devraj 21
AUS
341
55 DUPE Mathieu 19
FRA
331
56 QUINTANA VIDAL Hector 21
CHI
330
57 TOMKINSON Tyler 19
AUS
330
58 WOZNIAK Adam 21
POL
330
59 WOODS Tariq 21
TTO
328
60 RUDYK Bartosz 25
POL
318
61 WATSON-PALMER Oliver 19
NZL
318
62 BENNASSAR ROSSELLO Joan Marti 24
ESP
317
63 PAWSON Edward 19
NZL
310
64 HAYDON-SMITH Rohan 22
AUS
301
65 ADOMAITIS Rokas 19
LTU
301
66 ROJAS RIVAS Diego 18
CHI
300
67 KNOTTEN Iver Johan 25
NOR
300
68 KAM Chin Pok 20
MAC
292
69 BÖGLI Noah 27
SUI
282
70 SANABRIA Cesar 24
VEN
270
71 EATHER Kurt 22
AUS
270
72 STORM Theodor 18
DEN
270
73 WALINIAK Konrad 19
POL
270
74 MATTERN Carson 19
CAN
261
75 CHARLTON Josh (TIN) 20
GBR
TEAM INSPIRED 255
76 ARANGO CARVAJAL Juan Esteban 37
COL
249
77 CAIXAS Rodrigo 23
POR
249
78 TORRES Edwin Yair 26
VEN
246
79 ZIMMERMANN Leo 19
AUS
242
80 KUMAR Manjeet 27
IND
240
81 GOUGH Hunter 21
NZL
236
82 PHONARJTHAN Patompob 26
THA
230
83 DRIJVER Bertold 20
HUN
226
84 +19 DENS Tuur 23
BEL
225
85 -1 ANTONENKO Heorhii 18
UKR
224
86 -1 THIÉBAUD Valère 24
SUI
211
87 -1 MALDONADO RAYAS Edibaldo 30
MEX
210
88 -1 OLIVO Bryan 20
ITA
210
89 -1 MIKUTIS Aivaras 21
LTU
202
90 -1 ALMUTAIWEI Mohammad 20
UAE
200
91 -1 HONG Seungmin 19
KOR
200
92 -1 ABSHIRE Lance 23
USA
200
93 -1 DEGUEURCE Joffrey (GDT) 26
FRA
GIANT DIJON TRACK TEAM 198
94 -1 TRONCOSO RODRÍGUEZ Pablo Andrés 28
URU
192
95 -1 SAVUKOSKI Severi 20
FIN
190
96 -1 LIANG King Hung (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 188
97 -1 CHALEL Yacine (GDT) 28
ALG
GIANT DIJON TRACK TEAM 185
98 -1 VITZTHUM Simon 28
SUI
180
99 -1 NG Sum Lui 24
HKG
180
100 -1 COOK Tarun 19
AUS
174
101 -1 JOCHUM Ben Felix 19
GER
170
102 -1 CRISTA Daniel 32
ROU
165
103 -1 ALKULAIF Alhur 19
KSA
160
104 ANDRADE Tayne 24
USA
160
105 +1 TARLING Joshua 19
GBR
160
106 +1 MOURIS Wessel 21
NED
160
107 +1 FONG Hung Chiat, Maximillian 24
MAS
156
108 +1 SASSANE El Khacib 29
ALG
150
109 +1 LEUNG Chun Wing 29
HKG
150
110 +1 KAPELA Marek 19
POL
150
111 +1 GREGORCIC Natan 19
SLO
145
112 +1 ŠTEC Radovan 19
CZE
145
113 +1 MARTORELL HAGA Erik 25
ESP
144
114 +1 TAPPEINER Pascal 20
SUI
142
115 +1 KESSLER Bruno 18
GER
140
116 +1 BREWER Alex 25
USA
140
117 +1 KO Siu Wai 36
HKG
140
118 +1 ZIPPAN Nicolas 19
GER
136
119 -14 BERTELS Lennert 20
BEL
131
120 NAVAS MARCHAL Alvaro 19
ESP
131
121 MALIBARI Ghassan 19
KSA
130
122 CULP Emmett 30
CAN
130
123 GIBSON Anton (STR) 20
USA
STAR TRACK CYCLING 130
124 VENCKUS Jomantas 19
LTU
130
125 FOULON Dorian 25
FRA
125
126 MERENCIANO LOPEZ Alejandro 19
ESP
124
127 ALNAQBI Waleed 29
UAE
120
128 KWOK Chun Yan 19
HKG
120
129 GARDNER Stuart 38
GBR
120
130 CHU Tsun Wai (HKS) 22
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 120
131 WÜTHRICH Emanuel 20
SUI
120
132 CARREAU Dorian 23
FRA
115
133 STELMACH Karol 18
POL
115
134 RADOSZ Maksymilian 20
POL
115
135 MONGE Cédric 21
FRA
113
136 AL KHATER Fadhel 33
QAT
110
137 BUHLMANN Luca 18
SUI
110
138 BAKER Nicholas 34
USA
110
139 MOW Ching Yin 28
HKG
110
140 WISNIEWSKI Szymon 18
POL
106
141 CLEMENCIO Raphael 29
SUI
106
142 DINMUKHAMETOV Ramis (ATT) 23
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 101
143 SAAD Ahmed 21
EGY
100
144 CARDENAS RUIZ Josafat 20
CHI
100
145 KUMAR Dinesh 23
IND
100
146 ALVERGUE Carlos 26
ESA
100
147 DOMINGUEZ SILVA Carlos 19
PAR
100
148 GENOV Nikolay 26
BUL
100
149 RODRIGUEZ ARIAS Jordan 23
CRC
100
149 BUCHANAN Franco 31
ARG
100
151 KOBLÍŽEK Matyáš 19
CZE
100
152 MC DUNPHY Conn 26
IRL
100
153 TZORTZAKIS Polychronis 34
GRE
100
154 بهنام آرین 33
IRI
100
154 RUIZ CALLE Hugo Nestor Emiliano 27
PER
100
156 JABRAYILOV Samir 29
AZE
100
157 PIRANISHVILI Avtandil 22
GEO
100
158 VIVIANI Elia 34
ITA
100
159 MARENZI Lorenzo 25
CRO
100
160 HRYNIV Vitaliy 28
UKR
100
161 ZHUMAKAN Alisher (ATT) 26
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 100
162 RAMSAY Andrew 25
JAM
100
163 VILCA CATA Marcelo Fabian 18
BOL
100
164 VAN WYK Joshua 25
RSA
100
165 YOGEV Alon 24
ISR
100
166 NOVOA Sebastian 31
ECU
100
167 ALMANSOORI Mohammed Yousef 29
UAE
100
168 FYNBO Anders (SDP) 27
DEN
SPELLMAN DUBLIN PORT 100
169 THOMAS Benjamin 28
FRA
100
170 CAHYADI Aiman 30
INA
100
170 ERIKSSON Christoffer 23
SWE
100
172 BRAVO Lisandro Mateo 19
ARG
100
173 INTHAPIW Phuridet 20
THA
100
174 TSO Kai Kwong (HKS) 23
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 90
175 BUGAENKO Viktor 19
***
90
176 ABOUELHASSAN Youssef 22
EGY
90
177 DE VYLDER Lindsay 28
BEL
90
178 -1 ARRIAGADA PIZARRO Cristian 21
CHI
90
178 -1 FISKÅ Øystein Seth 42
NOR
90
180 -1 VENANZI Luciano 21
ESA
90
181 -1 RIVEROS DIARTE Francisco Daniel 29
PAR
90
182 -1 SKOK Andraž 19
SLO
90
183 -1 PETROV Yordan 21
BUL
90
184 -1 ETCHEVERRY Arian 23
ARG
90
184 -1 JIMENEZ DELGADO Jefry 34
CRC
90
186 -1 PLESEA Valentin 30
ROU
90
186 -1 NOVAK Edvard 19
ROU
90
188 -1 KŘENEK Adam 22
CZE
90
189 -1 JANLUANG Jetsada 29
THA
90
190 -1 LANDERS Sean 25
IRL
90
191 -1 LARSEN Trond 33
FIN
90
191 -1 DRAKOS Nikolaos Michail 21
GRE
90
193 -1 簡 CHIEN 耘澤 Yun Tse 21
TPE
90
194 -1 BARBOZA NADER Juan Manuel 23
COL
90
195 -1 COILA MORALES Maximiliano 21
PER
90
195 -1 MOHAMMADABADI Davood 21
IRI
90
197 -1 SEGGEBRUCH Spencer 32
USA
90
198 -1 NURIYEV Nofal 20
AZE
90
199 -1 MAMULASHVILI Valeri 22
GEO
90
200 -1 REINHARDT Theo 33
GER
90
201 -1 GREINER Ivan 19
CRO
90
202 -1 BENNASSAR ROSSELLO Francesc 21
ESP
90
202 -1 NEMILOSTIVIJS George 32
LAT
90
204 -1 GLADYSH Roman 28
UKR
90
205 -1 MCFARLANE Bradley 19
JAM
90
206 -1 ROSLI Muhammad Nur Aiman 24
MAS
90
207 -1 CAMPBELL Akil 27
TTO
90
208 -1 SILES COHELLO Bernardo Joaquín 26
BOL
90
209 -1 DIKE Joshua 19
RSA
90
210 -1 KEINAN Amit 20
ISR
90
211 -1 NAVAS PAREDES Kevin 18
ECU
90
212 -1 ALMANSOORI Ahmed 33
UAE
90
213 -1 GILL Michael 25
GBR
90
214 -1 MILLENNIUM Ian 22
DEN
90
215 -1 BIBIC Dylan 20
CAN
90
216 -1 ÅKESSON Erik 25
SWE
90
217 -1 TREPTE Liam 21
TTO
90
218 -1 CEDEIRA Matias Nahuel 22
ARG
90
219 -1 BAUCH Kevin Alexander 20
THA
90
220 -1 LEZICA Facundo Gabriel 31
ARG
82
221 -1 LEUNG Ka Yu 27
HKG
82
222 -1 DEMENTYEV Yehor 36
UKR
82
223 -1 FAHIM Abdalrhman 20
EGY
80
224 VAN DEN BOSSCHE Fabio 23
BEL
80
225 -2 PONCE MEJIAS Christopher 24
CHI
80
225 -2 WEISETH Sondre Aarsbog 20
NOR
80
227 -2 KUMAR Niraj 19
IND
80
228 -2 MARTINEZ Wilber 22
ESA
80
229 -2 ACUÑA SANCHEZ Carlos 21
PAR
80
230 -2 PAVLIČ Marko 30
SLO
80
231 -2 PAPANOV Martin 24
BUL
80
232 -2 FERNANDEZ Emiliano 26
ARG
80
232 -2 SOLANO MURILLO Luis 19
CRC
80
234 -2 VONEŠ Jan 23
CZE
80
235 -2 CHALOEMSRIMUEANG Putipong 23
THA
80
236 -2 LENEHAN Sean 21
IRL
80
237 -2 ERJOMAA Timo 46
FIN
80
237 -2 ARVANITOU Nikiforos 20
GRE
80
239 -2 邱 CHIU 正昕 Cheng Hsin 20
TPE
80
240 -2 ESPINEL BAEZ Erin Fabian 23
COL
80
241 -2 RUIZ CALLE Robinson Steven 25
PER
80
241 -2 AGHAKASHI Mahdi 21
IRI
80
243 -2 ISMAYILOV Yusif 20
AZE
80
244 -2 KHORGUANI Giorgi 20
GEO
80
245 -2 ROHDE Leon 28
GER
80
246 -2 BRATIĆ Ivan 30
CRO
80
247 -2 BELOHVOSCIKS Kristians 21
LAT
80
248 -2 KOZAKOV Yaroslav 24
UKR
80
248 -2 SHCHERBAN Yurii 20
UKR
80
250 -2 SUN Wentao 23
CHN
80
251 -2 KARMAZHAKOV Sergey (ATT) 22
KAZ
ASTANA TRACK TEAM 80
252 -2 MCFARLANE Horace 43
JAM
80
253 -2 ADACHI Koshin 21
JPN
80
254 -2 MONTENEGRO SAAVEDRA Rubén Heraldo 20
BOL
80
255 -2 BONTHUYS Carl 27
RSA
80
256 -2 AMIR Shahar 20
ISR
80
257 -2 PUENTESTAR VASQUEZ Stalin 26
ECU
80
258 -2 ALSABBAGH Mohammad 25
UAE
80
259 -2 ROBERTS William 25
GBR
80
260 -2 JUUL Sebastian 30
DEN
80
261 -2 TABELLION Valentin 24
FRA
80
262 -2 BEILO Cesar 38
NED
80
263 -2 PRAYOGO Dealton Nur Arif 30
INA
80
263 -2 MÅNSSON Jonas 20
SWE
80
265 -2 DE COMARMOND Enrique 22
TTO
80
266 -2 ROSSELLO Valentin 20
ARG
80
267 -2 RATAJCZAK Dominik Jedrzej 19
POL
80
268 VAN DEN HAUTE Milan 18
BEL
75
269 -3 LINDTVEIT Aasmund Groven 28
NOR
75
269 -3 ALVAREZ Alejandro 29
CHI
75
271 -3 MENDOZA Josué 21
ESA
75
272 -3 ŽUMER Matic 26
SLO
75
273 -3 POPOV Martin 24
BUL
75
274 -3 MENDEZ Marcos Omar 25
ARG
75
275 -3 MARCU Adi-Narcis 22
ROU
75
276 -3 KUDLINSKI Kamil 19
POL
75
276 -3 SANGCHAI Narongdat 33
THA
75
278 -3 KENNY Jason 23
IRL
75
279 -3 GIANNOUTSOS Miltiadis 26
GRE
75
279 -3 TOIVANEN Kalle 19
FIN
75
281 -3 蘇 SU 宇銘 Yu Ming 23
TPE
75
282 -3 GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve 29
COL
75
283 -3 حسین عسکری 48
IRI
75
283 -3 GONZALES GONZALES Charle 20
PER
75
283 -3 PACHECO PAYEHUANCA Jeremy 19
PER
75
286 -3 MOORE Viggo 19
USA
75
287 -3 MIRZAKHANOV Kamran 19
AZE
75
288 -3 DZHUGELI Severian 25
GEO
75
289 -3 ČERIĆ Vilim 23
CRO
75
290 -3 TERUEL ROVIRA Eloy 41
ESP
75
290 -3 JIRGENSONS Karlis 18
LAT
75
292 -3 YAKOVLEV Mykyta 22
UKR
75
293 -3 CHENG Tingzhuang 24
CHN
75
294 -3 LUCHSHENKO Sergey 29
KAZ
75
295 -3 HIBBERT Issa 27
JAM
75
296 -3 NOOR ROSEIDI Ariff Danial 23
MAS
75
297 -3 ITO Kyo 21
JPN
75
298 -3 RAMJIT Sheldon 41
TTO
75
299 -3 PORTUGUEZ COTARI Franz Vicmar 21
BOL
75
300 -3 MAREE David 34
RSA
75
301 -3 VOGEL Alex 24
SUI
75
302 -3 ALONI Jonathan 21
ISR
75
303 -3 OBANDO ROSAS Brayan 22
ECU
75
303 -3 WALSH Liam 22
AUS
75
305 -3 ALMASHGHOUNI Omar 24
UAE
75
306 -3 JOHNSTON Lewis 19
NZL
75
307 -3 JØRGENSEN Mathias Møller 20
DEN
75
308 -3 GUILLEMETTE Mathias 21
CAN
75
309 -2 HANEGRAAF Stijn 21
NED
75
310 -2 SETIAWAN Odie Purnomo 27
INA
75
311 -2 ERRIPA PICAZO Nehuen Lautaro 19
ARG
75
312 -2 KUNKUMPAI Kantaphon 21
THA
75
313 -2 AUER Daniel 29
AUT
72
314 -2 SANTAS ASENSIO Eduardo 34
ESP
71
315 -2 許 XU 仕儒 Shi Ru 20
TPE
70
316 -2 JOHANSEN Andre 27
NOR
70
316 -2 DIAZ SAN MARTIN Bastian 21
CHI
70
318 -2 KENGALAGUTTI Venkappa Shivappa 22
IND
70
319 -2 SEGURA Xavier 21
ESA
70
320 -2 ALFONSO FLORENTIN Antonio 20
PAR
70
321 -2 ŠTAJNAR Mihael 23
SLO
70
322 -2 LUMPAROV Georgi 27
BUL
70
323 -2 RAMOS Rubén Gabriel 31
ARG
70
324 -2 ROGOZ-LORINCZ Erick 22
ROU
70
325 -2 PADĚLEK Viktor 19
CZE
70
326 -2 LATKOWSKI Dawid 18
POL
70
327 -2 KEOGH Cian 24
IRL
70
328 -2 MOUTSIOS Martinos 22
GRE
70
329 -2 CHAPARRO LOPEZ Didier Alonso 36
COL
70
330 -2 GHAVAMI Ramyar 21
IRI
70
331 -2 KOONTZ Grant 29
USA
70
332 -2 MAMMADOV Mahmud 23
AZE
70
333 -2 SITCHINAVA Nika 21
GEO
70
334 -2 LAMON Francesco 29
ITA
70
335 -2 BEĐIĆ Matija 28
CRO
70
336 -2 ALVAREZ MARTINEZ Mario 18
ESP
70
337 -2 TSARAN Rostisalv 25
UKR
70
338 -2 LUO Yilun 26
CHN
70
339 -2 SOLOVEY Roman 19
KAZ
70
340 -2 HENRY Mark 53
JAM
70
341 -2 OMAR Mohammad Faiz Fakhri 21
MAS
70
342 -2 YAMAMOTO Tetsuo (BGT) 23
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 70
343 -2 GOETHAM Alex 21
RSA
70
344 -2 DUFFY Joshua 23
AUS
70
344 -2 MONTEROS ROMERO Luis 20
ECU
70
346 -2 mohamad talal soudir 27
UAE
70
347 -2 RUSH Christian 22
NZL
70
348 -2 WARD Tom 29
GBR
70
349 -2 HAMON Nicolas 23
FRA
70
349 -2 FRASER-MARAUN Daniel 26
CAN
70
351 -2 DEN BRABER Tim 25
NED
70
352 -2 WIDHIJANTO Roy Aldrie 42
INA
70
353 -2 LAHORA BRIZUELA Juan Pablo 19
ARG
70
354 -2 KEO-NGAM-AROON Kanokphan 19
THA
70
355 -2 HASSANIN Ahmed 21
EGY
65
356 -2 TEIGLAND Geir Kristian 30
NOR
65
356 -2 ARRIAGADA PIZARRO Matias 28
CHI
65
358 -2 GODARA Radha Kishan 20
IND
65
359 -2 PORTILLO Christian 39
ESA
65
360 -2 PODLESNIK Grega 19
SLO
65
361 -2 VENKOV Ventsislav 23
BUL
65
362 -2 SANCHEZ ORDOÑEZ Santiago Jose 23
ARG
65
363 -2 TOROK Janos 19
ROU
65
364 -2 VANÍČEK Šimon 19
CZE
65
365 -2 LANE Timothy 19
IRL
65
366 -2 TAMMISTO Juhani 43
FIN
65
366 -2 BOUTOPOULOS Georgios 27
GRE
65
368 -2 NATEGHI Nima 20
IRI
65
368 -2 CASTRO PEÑAFIEL Jose 23
PER
65
370 -2 GREGG Zach 30
USA
65
371 -2 NEVZAT Mahmud 35
AZE
65
372 -2 TEDIASHVILI Giorgi 24
GEO
65
373 -2 BOOS Benjamin 20
GER
65
374 -2 KIŠAN Goran 41
CRO
65
375 -2 DIAZ DE ANDRES Ibon 20
ESP
65
376 -2 VASYLIEV Maksym 33
UKR
65
377 -2 ZHU Weiwei 30
CHN
65
378 -2 KREIS Andrey 22
KAZ
65
379 -2 BAILEY Rasheik 32
JAM
65
380 -2 MOHAMMAD ROJI Muhammad Luqman Daniel 21
MAS
65
381 -2 UMEZAWA Kanta 19
JPN
65
382 -2 NELSON Troy 32
TTO
65
383 -2 LOUW Joshua 25
RSA
65
384 -2 VITERI PAREDES Javier 20
ECU
65
384 -2 AGNOLETTO Blake 21
AUS
65
386 -2 ALZEYOUDI Sameh 28
UAE
65
387 -2 DAVIS Matthew 19
NZL
65
388 -2 SHOREMAN Tim 23
GBR
65
389 -2 JUSSAUME Tristan 22
CAN
65
389 -2 RIBEIRO DA CRUZ Mathias 23
FRA
65
391 -2 VAN GESTEL Luuk 23
NED
65
392 -2 MORENO VARGAS Alexander Martin 20
ARG
65
393 -2 JANTHON Parit 22
THA
65
394 -2 MASLAK Piotr 20
POL
60
395 POLLEFLIET Gianluca 21
BEL
60
396 -3 HAUGE Jon Åsbjørn 36
NOR
60
396 -3 LIRA EGUIGUREN Juan Cristobal 38
CHI
60
398 -3 SINGH Manjeet 30
IND
60
399 -3 ČERNE Gregor Matija 25
SLO
60
400 -3 DYANKOV Nikolay 23
BUL
60
401 -3 COBARRUBIA LUCERO Leonardo Franco 25
ARG
60
402 -3 NOVAK Carol-Eduard 47
ROU
60
403 -3 VÁVRA Petr 20
CZE
60
404 -3 CYWINSKI Mateusz 20
POL
60
405 -3 LEHIKOINEN Jukka 61
FIN
60
405 -3 VAROTSOS Ioannis 21
GRE
60
407 -3 RUEDA TORRES Nestor Javier 25
COL
60
408 -3 GALLO VICTORIO Yoel 19
PER
60
409 -3 ABDULLAYEV Yusif 23
AZE
60
410 -3 BOTCHORADZE Avtandil 19
GEO
60
411 -3 SCHRÖDER Jasper 19
GER
60
412 -3 MASANA SOLE Albert 33
ESP
60
413 -3 SHCHERBAN Vladyslav 25
UKR
60
414 -3 ZHANG Jinyan 18
CHN
60
415 -3 ABUBAKAR Zhalgas 18
KAZ
60
416 -3 MAZLIN Muhammad Syawal 19
MAS
60
417 -3 ONAKA Riku 20
JPN
60
418 -3 SARDINHA Romario Sardinha 35
RSA
60
419 -3 DE LISI Nicolò 22
SUI
60
420 -3 FRISLIE Graeme 22
AUS
60
420 -3 MORA REVELO Alejandro 19
ECU
60
422 -3 ALDHANHANI Reyadh 38
UAE
60
423 -3 PERRETT William 27
GBR
60
424 -3 DENIS Thomas 26
FRA
60
424 -3 PARRISH Campbell 19
CAN
60
426 -3 CORNEJO Maximo 20
ARG
60
427 -3 PAHUAN Tanayut 20
THA
60
428 -3 SKWAREK Bartosz 19
POL
55
429 VERVENNE Jonathan 20
BEL
55
430 -4 VERGARA GARCIA Nicolas 25
CHI
55
431 -4 SINGH Ratan 24
IND
55
432 -4 MIŠKULIN Bine 19
SLO
55
433 -4 DIMITROV Petar 21
BUL
55
434 -4 ALMADA Maximiliano Gabriel 32
ARG
55
435 -4 BABAITA Dan-Mihai 25
ROU
55
436 -4 MAZEL Ondřej 19
CZE
55
437 -4 BARTKOWSKI Kacper 22
POL
55
438 -4 SAKELLARIDIS MANGOURAS Neofytos 34
GRE
55
438 -4 TUOMINEN Samuli 31
FIN
55
440 -4 MAYORGA BELTRAN Carlos 20
COL
55
441 -4 GREEN Bradley (STR) 25
USA
STAR TRACK CYCLING 55
442 -4 MUSTAFAYEV Ruslan 36
AZE
55
443 -4 SUVADZOGLU Giorgi 31
GEO
55
444 -4 GROß Franz 22
GER
55
445 -4 GOMIZ PEREZ Alejandro 26
ESP
55
446 -4 SMETANIUK Oleksandr 22
UKR
55
447 -4 YU Ze 23
CHN
55
448 -4 VASSILYEV Dmitriy 20
KAZ
55
449 -4 MD HAZRI Muhammad Hariz 20
MAS
55
450 -4 IMAMURA Shunsuke (BGT) 25
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 55
451 -4 OBRIST Noah 19
SUI
55
452 -4 HARO Wilson 25
ECU
55
453 -4 HUNTER Harrison 27
GBR
55
454 -4 BURTNIK Evan 26
CAN
55
455 -4 PEREZ Juan Pablo 19
ARG
55
456 -4 SAKUNTHANAPLUM Ponlawat 21
THA
55
457 -4 LAU Joseph (HKS) 20
HKG
HKSI PRO CYCLING TEAM 52
458 HESTERS Jules 25
BEL
50
459 -5 REYES JOFRE Sebastian 27
CHI
50
460 -5 KAPIL Kapil 19
IND
50
461 -5 IVANOV Borislav 34
BUL
50
462 -5 AYALA BENTANCOR Roberto Gabriel 27
ARG
50
463 -5 HOJDA Alexandru 19
ROU
50
464 -5 HYRKÄS Matias 26
FIN
50
464 -5 KOUTOUNIS Aristeidis 20
GRE
50
466 -5 FLOREZ FLOREZ Frank Sebastian 23
COL
50
467 -5 SIMS Patton (STR) 23
USA
STAR TRACK CYCLING 50
468 -5 ASADOV Ruslan 36
AZE
50
469 -5 DIASAMIDZE Zurab 31
GEO
50
470 -5 ECHTERMANN Leon 26
GER
50
471 -5 ESCOBAR ROURE Sergi 49
ESP
50
472 -5 ZOZULIA Andrii 19
UKR
50
473 -5 WANG Jianhua 23
CHN
50
474 -5 BELUGIN Vadim 18
KAZ
50
475 -5 MOHD HISHAM Muhammad Iskandariah Medina 19
MAS
50
476 -5 MIYAKE Taisei 19
JPN
50
477 -5 WEDER Justin 21
SUI
50
478 -5 PITA HIDROBO Alejandro 19
ECU
50
479 -5 WIGGINS Ben 18
GBR
50
480 -5 MONMASSON Guillaume 23
FRA
50
481 -5 LAKDI Chaiwat 21
THA
50
482 -5 WADE Aaron 22
IRL
48
483 -5 AHUMADA RIQUELME Joao 29
CHI
45
484 -5 S S Anantha Narayanan 21
IND
45
485 -5 POPOV Vasil 19
BUL
45
486 -5 VALENZUELA Diego 41
ARG
45
487 -5 PAVELIU Mihai-Sebastian 27
ROU
45
488 -5 KORDAS Markos Dimitrios 19
GRE
45
489 -5 JAIMES TARAZONA Dayan 20
COL
45
490 -5 MULLIS Luke 25
USA
45
491 -5 DIK Calvin 23
GER
45
492 -5 KORNIIENKO Ruslan 23
UKR
45
493 -5 GUO Liang 25
CHN
45
494 -5 SHINKARUK Konstantin 19
KAZ
45
495 -5 SHATHIRAN Muhammad Irfan 31
MAS
45
496 -5 OKAMOTO Katsuya (BGT) 21
JPN
TEAM BRIDGESTONE CYCLING 45
497 -5 FORTIS Damien 21
SUI
45
498 -5 MONTENEGRO Jorge 35
ECU
45
498 -5 EAVES William 19
AUS
45
500 -5 GARRY Sebastian 24
GBR
45
501 -5 RICHARDSON Sean 22
CAN
45
502 -5 GULED Uday 19
IND
41
503 -5 HRISTOV Svetozar 31
BUL
41
504 -5 JUÁREZ Daniel Omar 35
ARG
41
505 -5 PANA Tudor-Valentin 21
ROU
41
506 -5 PAPANGELIS Nikolaos 24
GRE
41
507 -5 CORONADO CASTAÑEDA Jonatan 20
COL
41
508 -5 HAGGARD Max 27
USA
41
509 -5 LOHSE Constantin 22
GER
41
510 -5 RUS GARCIA Francisco 31
ESP
41
511 -5 KORZININ Yuriy 20
UKR
41
512 -5 IZAWA Masaya 22
JPN
41
513 -5 PLÜSS Micha 19
SUI
41
514 -5 PEREZ PAZMIÑO Juan 18
ECU
41
515 -5 MEREDITH Fred 19
GBR
41
516 -5 GREGORY Daniel 21
CAN
41
516 -5 POMMELET Hugo 20
FRA
41
518 -5 SHARYAN Khachik 19
ARM
40
519 RAES Renzo 20
BEL
38
520 -6 GECHEV Hristo 22
BUL
38
521 -6 MARKASIOTIS Vlasios 27
GRE
38
522 -6 CRUZ ALDANA Pablo 18
COL
38
523 -6 SZWARC Martin 47
USA
38
524 -6 MALCHAREK Moritz 26
GER
38
525 -6 MARTINEZ TALON Saul 22
ESP
38
526 -6 KRAVCHUK Mykola 23
UKR
38
527 -6 MARR Jonathan 21
SUI
38
528 -6 SARANGO Erick 27
ECU
38
529 -6 OGRODNICZUK Ethan 22
CAN
38
530 -6 BODNAR Maciej 29
POL
35
531 TISON Frederick 30
BEL
35
532 -7 PETKOV Simeon 19
BUL
35
533 -7 AGOSTINI Mauro 34
ARG
35
534 -7 BRETAS Sotirios-Marios 21
GRE
35
535 -7 GRADY James 40
USA
35
536 -7 POHLENZ Marian 26
GER
35
537 -7 SYDOR Serhii 21
UKR
35
538 -7 ARELLANO AZA David 25
ECU
35
539 -7 LAFARGUE Quentin 33
FRA
35
539 -7 COTE Nicolas 27
CAN
35
541 -7 ZIELINSKI Kamil 18
POL
32
542 -7 DEOSDAT OMEDES Tomas 19
ESP
32
543 VAN CRAEN Maximiliaan 22
BEL
32
544 -8 PALASHEV Borislav 21
BUL
32
545 -8 SEKLEIZIOTIS Evangelos 23
GRE
32
546 -8 BONILLA Christopher 23
USA
32
547 -8 MASCHKE Malte 20
GER
32
548 -8 BORYSLAVSKYI Bohdan 20
UKR
32
549 -8 STRETTON Dalton 20
AUS
32
549 -8 CÓRDOVA ALVAREZ Stefano 18
ECU
32
551 -8 FITZMAURICE Cameron 25
CAN
32
551 -8 SEGUI Lucas 22
FRA
32
553 -8 KUREK Wiktor 18
POL
29
554 -8 RUIZ PINO Rodrigo 19
ESP
29
555 BLOEMEN Tristan 29
BEL
29
556 -9 PETKOV Georgi 30
BUL
29
557 -9 KATSIMPOURAS Dimitrios 20
GRE
29
558 -9 COULTER Thomas 63
USA
29
559 -9 REIßMANN Johannes 19
GER
29
560 -9 KACHUR Dmytro 22
UKR
29
561 -9 BONSER Kye 24
AUS
29
562 -9 BOUDAT Thomas 29
FRA
29
562 -9 JACOB Philippe 20
CAN
29
564 DENS Stan 18
BEL
26
565 -10 DYANKOV Denis 25
BUL
26
566 -10 CHIONIS Panagiotis 31
GRE
26
567 -10 CHERNOMORTSEV Danylo 18
UKR
26
568 -10 HOUCOU Emmanuel 20
FRA
26
569 -10 CHAPEAU Florian 21
FRA
24
570 -10 YORDANOV Stefan 35
BUL
24
571 -10 GKALIOURIS Dimitrios 45
GRE
24
572 -10 WALTER Hannes 33
GER
24
573 -10 BLIKHARSKYI Mykhailo 24
UKR
24
574 -10 TAYLOR Lucas 24
CAN
24
574 -10 SALVADORI Axel 19
FRA
24
576 -10 PINÃO Telmo 44
POR
22
577 -10 POPOV Alexander 19
BUL
22
578 -10 MÜLLER Tobias 19
GER
22
579 -10 PIDKUYKO Andriy 25
UKR
22
580 -10 BESNIER Erwan (WTT) 21
FRA
WO MEN TRACK TEAM 22
580 -10 OLEJNICZAK David 19
CAN
22
582 -10 KOLEV Yoan 24
BUL
20
583 -10 VOLYNETS Matvii 18
UKR
20
584 -10 ABIDI Adam 19
CAN
20
584 -10 PERLEAUX Dorian (WTT) 20
FRA
WO MEN TRACK TEAM 20
586 -10 NIKOLOV Dragomir 46
BUL
18
587 -10 COLOMBE Maxence 19
FRA
18
588 -10 VASILEV Valentin 19
BUL
16
589 -10 TYTARENKO Maksym 20
UKR
16
590 -10 DRANSART Maxime 25
FRA
16
591 -10 KLIMENOK Yaroslav 17
UKR
14
592 -10 MARIE Octave 21
FRA
14
593 -10 LECLERCQ Clément 21
FRA
12
594 -10 PANAS Roman 18
UKR
10
595 -10 STOLARZ Florian 20
FRA
10
596 -10 QIU Zhentao 21
CHN
1
597 -10 GUIRAO PIQUE Guillem 27
ESP
1
597 -10 DIEZ LOPEZ Unai 19
ESP
1
599 -10 BONDAR Yuriy 18
UKR
1
جایگاه نام سن کشور تیم امتیاز
1 BRAUßE Franziska 25
GER
1600
2 BOTHA Bryony 26
NZL
1400
3 BONHOMME Ariane 28
CAN
1080
4 WANKIEWICZ Olga 20
POL
1061
5 DONNELLY Samantha 22
NZL
1050
6 DYGERT Chloe 26
USA
1000
7 WEI Suwan 20
CHN
960
8 EVANS Neah (TIN) 33
GBR
TEAM INSPIRED 850
9 BORRAS Marion 26
FRA
840
10 MURPHY Kelly 34
IRL
770
11 ALZINI Martina 26
ITA
760
12 JONKER Kerry 27
RSA
740
13 PLOUFFE Maeve 24
AUS
700
14 MEENAKSHI Meenakshi 21
IND
680
15 KLEIN Lisa 27
GER
650
16 MAJENDIE Fiona 26
CAN
630
17 SCHULTZ Charlissa 21
RSA
620
18 COLES-LYSTER Maggie (STR) 24
CAN
STAR TRACK CYCLING 600
19 LEUNG Bo Yee 30
HKG
600
20 KAKITA Maho (RKD) 19
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 570
21 MARCKS Claudia 20
AUS
570
22 ALZATE GOMEZ Andrea 27
COL
560
23 LEE Jumi 34
KOR
540
24 SHEARMAN Emily 24
NZL
540
25 KNIGHT Josie (TIN) 26
GBR
TEAM INSPIRED 540
26 INGRAM Bethany 25
USA
530
27 ROBERTS Jessica (TIN) 24
GBR
TEAM INSPIRED 515
28 LIECHTI Jasmin 21
SUI
515
29 MACDONALD Nicola 25
AUS
495
30 COXSON Treasure Melubari 22
NGR
480
31 KRÖGER Mieke 30
GER
480
32 MARTINEZ RETAMAL Victoria 23
CHI
470
33 ANDERSON Alli 20
AUS
455
34 KUSKOVA Yanina (TTT) 22
UZB
TASHKENT TRACK TEAM 450
35 METOEVI Charlotte 19
BEN
450
36 MORRIS Anna 28
GBR
450
37 CARR Isla 21
AUS
440
38 FORTIN Valentine 24
FRA
430
39 ROJAS ZAPATA Lina Mabel 23
COL
420
40 KOUAME Affoué Sarah 21
CIV
420
41 GUAZZINI Vittoria 23
ITA
420
42 KUZMINA Marina 23
KAZ
420
43 +3 VANHOVE Marith 20
BEL
410
44 -1 AU Hoi Ian 23
MAC
406
45 -1 FERRERES NAVARRO Isabel 25
ESP
406
46 -1 曾 ZENG 可妡 Ke Xin 36
TPE
400
47 EMMANUELLA Rukundo 19
BDI
390
48 FULLER Haylee 20
AUS
390
49 ESCALERA Isabella Maria 20
ESP
378
50 LORKOWSKA Patrycja 25
POL
373
51 NYO Ci Hui 19
MAS
370
52 BURI Fabienne 24
SUI
370
53 DELIA PRIATNA Ayustina 26
INA
360
54 NAVARRO VEGA Camila 22
CHI
360
55 SIBLEY Ella 21
AUS
355
56 VAN DAM Sarah 22
CAN
350
57 DAZA SANTANA Maria Andreina 22
VEN
330
58 JUDD Belle 19
NZL
326
59 SÜßEMILCH Laura 26
GER
320
60 YANG Qianyu 30
HKG
301
61 CAPDEVILA Abril 19
ARG
300
62 GREVE Alberte 18
DEN
300
63 KOROTIEIEVA Arina 19
UKR
275
64 RICHARDSON Kate (TIN) 21
GBR
TEAM INSPIRED 275
65 DLUGAS Anna 19
POL
275
66 FRANTZ Celestine 33
AUS
270
67 SEMBAWA Daniah 34
KSA
260
68 GSCHWENTNER Leila 20
AUT
260
69 CZAPLA Justyna 19
GER
230
70 GAUGAIN Heidi 19
FRA
221
71 HARTMANN Elena 33
SUI
210
72 ZAYED AHMED Ebtissam 27
EGY
200
73 WANG Xiaoyue 22
CHN
197
74 SHYMANSKA Iryna 21
UKR
195
75 FURUYAMA Kie (RKD) 26
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 192
76 CREIGHTON Erin Grace 19
IRL
192
77 KARASIEWICZ Karolina 31
POL
180
78 LALLEMANT Lara 19
FRA
179
79 COLLINELLI Sofia 22
ITA
170
80 LABASTUGUE Jade 20
FRA
170
81 CHYLINSKA Zuzanna 19
POL
170
82 SIGMUND Marla 20
GER
165
83 ALDRAIWEESH Monirah 27
KSA
160
84 TRACKA Maja 19
POL
160
85 BERTOLINI Matilde 21
ITA
155
86 HALL Marianna 31
POL
150
87 VELYCHKO Kateryna 22
UKR
150
88 LIEHNER Annika 21
SUI
140
89 HUANG Zhilin 26
CHN
133
90 DOLEZ Lou 20
FRA
121
91 O BRIEN Aoife 19
IRL
116
92 SCHNEIDER Cybèle 27
SUI
115
93 CONTARIN Elena 20
ITA
103
94 ALBERT BOSCH Ainara 20
ESP
100
95 VILLALON SANCHEZ Aranza 28
CHI
100
95 MOI Sonja 45
NOR
100
97 DANOLE Pooja 19
IND
100
98 GALEANO CENTURION Araceli Jazmin 26
PAR
100
99 JOVANOVIĆ Bojana 22
SRB
100
100 KOSTADINOVA Iveta 32
BUL
100
101 AGUIRRE MANGUE Maribel Roxana 24
ARG
100
101 SANCHEZ VARGAS Maria Fernanda 35
CRC
100
103 KOHOUTKOVÁ Kateřina 25
CZE
100
104 MURPHY Annalise 33
IRL
100
105 PENSAARI Pia 40
FIN
100
105 MILAKI Argyro 31
GRE
100
107 LONDOÑO DAVID Juliana 18
COL
100
108 سمیه یزدانی 33
IRI
100
108 HUAMANI QUISPE Alejandra 24
PER
100
110 STEVENSON Elizabeth 22
USA
100
111 PATERNOSTER Letizia 24
ITA
100
112 SULTANOVA Rinata 25
KAZ
100
113 UCHINO Tsuyaka (RKD) 21
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 100
114 PAUL-PAYNE Kanika 34
TTO
100
115 SARABIA RICALDEZ Micaela 23
BOL
100
116 GROVE S'annara 30
RSA
100
117 EDWARDS Sophie 23
AUS
100
118 SYKES Amelia 19
NZL
100
119 HEMMSEN Karoline 35
DEN
100
120 +1 RAAIJMAKERS Marit 24
NED
100
121 +1 SETIAWAN Liontin Evangelina 24
INA
100
122 +1 HUSSAIN Zahra 22
UAE
90
123 DE CLERCQ Katrijn 21
BEL
90
124 VILLALON SANCHEZ Paula 27
CHI
90
125 SIMANOVIĆ Tamara 21
SRB
90
126 TONKOVA Ivana 20
BUL
90
127 EBERHARDT Verena 29
AUT
90
127 FRANCONE Jennifer 22
ARG
90
129 ŠEVČÍKOVÁ Petra 23
CZE
90
130 HOMER Gabriella 23
IRL
90
131 STEN Ida 29
FIN
90
131 KOKKALI Vasiliki 18
GRE
90
133 賴 LAI 佳琦 Chia Chi 22
TPE
90
134 HERNANDEZ GOMEZ Lina Marcela 24
COL
90
135 ریحانه خاتونی داریان 30
IRI
90
135 QUISPE FIGUEROA Kaori 20
PER
90
137 MORSHEAD Danielle 27
USA
90
138 BUSSI Vittoria 36
ITA
90
139 CALVO BARBERO Tania 31
ESP
90
140 ZHOU Menghan 19
CHN
90
141 NORMAN Noormastura 20
MAS
90
142 SAAVEDRA ZURITA Brenda 23
BOL
90
143 VAN NIEKERK Danielle 25
RSA
90
144 WALKER Samantha 19
NZL
90
145 BARNWELL Ella (TIN) 22
GBR
TEAM INSPIRED 90
146 LUND Victoria 19
DEN
90
147 ELSHERBINI Rehab 24
EGY
90
148 VAN BELLE Lisa 19
NED
90
149 MULYA SOVA Dewika 20
INA
90
150 ABOUBALASH Nada 22
EGY
90
151 KRZESLAK Natalia 21
POL
90
152 HOLM Mikka 20
DEN
82
153 HESTERS Hélène 18
BEL
80
154 -1 DEVI Khoirom Rejiya 21
IND
80
155 -1 GROZDANOVA Mihaela 40
BUL
80
156 -1 RUIZ Anabel 40
ARG
80
156 -1 VOGL Anja 22
AUT
80
158 -1 BÁRTOVÁ Gabriela 20
CZE
80
159 -1 KOKOLIOU Eleni 22
GRE
80
159 -1 SAVOLAINEN Paula 22
FIN
80
161 -1 莊 CHUANG 子雲 Tzu Yun 42
TPE
80
162 -1 فاطمه فیضی 30
IRI
80
162 -1 COILA MORALES Bethzabe Victoria 19
PER
80
164 -1 TEUTENBERG Lea Lin 24
GER
80
165 -1 SEMENOVA Iryna 33
UKR
80
166 -1 SONG Chao 21
CHN
80
167 -1 KAZAKOVA Violetta 19
KAZ
80
168 -1 SAIFULNIZAM Khairunnisa Aleeya 19
MAS
80
169 -1 IKEDA Mizuki (RKD) 19
JPN
TEAM RAKUTEN K DREAMS 80
170 -1 ALMANZA CHORE Kenia Karina 32
BOL
80
171 -1 SEITZ Aline 26
SUI
80
172 -1 HALL Frankie 28
GBR
80
173 -1 KLINGE Ellen 23
DEN
80
174 -1 WEST Ruby 24
CAN
80
175 -1 DIJKSMAN Tessa 26
NED
80
176 -1 SAPUTRI Ananda Diva 21
INA
80
177 -1 ABDELHAFEEZ Alaa 19
EGY
80
178 -1 SZCZESNA Martyna 18
POL
75
179 -1 MOHAMED Aya 23
EGY
75
180 -1 PUIATTI Martina 20
ITA
75
181 JOORIS Febe 19
BEL
75
182 -2 DIAZ ESPINOZA Leonor 24
CHI
75
183 -2 SINGH Swasti 22
IND
75
184 -2 HAJEK Caroline 23
AUT
75
184 -2 ACOSTA Maria Yanina 39
ARG
75
186 -2 HEŘMANOVSKÁ Hana 23
CZE
75
187 -2 NEENAN Jennifer 25
IRL
75
188 -2 FARFARA Konstantina 18
GRE
75
189 -2 SAAVEDRA MARTINEZ Anette Oriana 20
COL
75
190 -2 GALVEZ HUAMANI Madeley 20
PER
75
190 -2 پریسا مجنونی 30
IRI
75
192 -2 BATES Hayley 27
USA
75
193 -2 ZANARDI Silvia 23
ITA
75
194 -2 RODRIGUEZ CORDERO Laura 24
ESP
75
195 -2 YUAN Haidi 21
CHN
75
196 -2 OSSIM Akpeiil 21
KAZ
75
197 -2 PAN Phi Kun 20
MAS
75
198 -2 PARSONS Ashleigh 23
RSA
75
199 -2 ANDRES Michelle 26
SUI
75
200 -2 PADDON Charlotte 27
NZL
75
201 -2 SVANHOLMER Tusnelda 22
DEN
75
202 -2 ATTWELL Erin J 24
CAN
75
203 -1 BOSKAMP Lente 21
NED
75
204 -1 PUTRI Farrenty 20
INA
75
205 -1 EL MEDDAH Yasmine 26
ALG
70
206 -1 PERNOLLET Aurore 19
FRA
70
207 -1 AFFATICATI Giulia 21
ITA
70
208 THEYS Hanna 24
BEL
70
209 -2 BOBADILLA HENRIQUEZ Marta 39
CHI
70
210 -2 JAT Monika 23
IND
70
211 -2 GONZALEZ Dayana 28
ARG
70
212 -2 RUNTOVÁ Hanka 19
CZE
70
213 -2 MAY Caoimhe 20
IRL
70
214 -2 ARKOUDI VAFEA Angeliki 38
GRE
70
215 -2 GUTIERREZ RENDON Isabel 22
COL
70
216 -2 FLORES CAMARGO Dayanna Levi 18
PER
70
216 -2 MAZARI Azadeh 40
IRI
70
218 -2 BORDEN Chelsea 32
USA
70
219 -2 REIßNER Lena Charlotte 23
GER
70
220 -2 ISASI CRISTOBAL Ziortza (EUS) 28
ESP
EUSTRAK-EUSKADI 70
221 -2 IVANIUK Maryna 33
UKR
70
222 -2 LV Han 20
CHN
70
223 -2 SOLOVYEVA Anzhela 23
KAZ
70
224 -2 MIZY Fatin Nursyakira 19
MAS
70
225 -2 ITSUMIDA Nao 26
JPN
70
226 -2 DE BEER Ainslii 20
RSA
70
227 -2 MARR Sophie 19
AUS
70
228 -2 MEAKIN Emily 35
GBR
70
229 -2 FILMER Caileigh 27
CAN
70
230 -2 ABDELFTAH Enas 24
EGY
70
231 -2 VAN DER MOLEN Yuli 20
NED
70
232 -2 MOSTAFA Salma 22
EGY
70
233 -2 ALEISA Fatima 35
KSA
65
234 -2 CHEREAU Clémence 18
FRA
65
235 WITTEVRONGEL Lani 19
BEL
65
236 -3 SCOTT ROMAN Mariela 43
CHI
65
237 -3 SINGH Himanshi 19
IND
65
238 -3 MUÑOZ Agustina Victoria 26
ARG
65
239 -3 BARTONÍKOVÁ Veronika 21
CZE
65
240 -3 NÍ GHALLCHÓIR Clodagh 22
IRL
65
241 -3 PANAGIOTAKOPOULOU Aikaterini 18
GRE
65
242 -3 FAGUA RAQUIRA Ana Milena 31
COL
65
243 -3 EMAMI Elaheh 19
IRI
65
244 -3 JAMES Morgan 24
USA
65
245 -3 JÄHRIG Fabienne 20
GER
65
246 -3 GARAU ROCA Marina 21
ESP
65
247 -3 LEVCHENKO Bohdana 19
UKR
65
248 -3 SHENG Yan 26
CHN
65
249 -3 KOLESNIKOVA Viktoriya 19
KAZ
65
250 -3 AHMAD Anis Natasya 19
MAS
65
251 -3 OZEKI Kanade 19
JPN
65
252 -3 ENGELBRECHT Linel 22
RSA
65
253 -3 COLLIER Devaney 25
CAN
65
253 -3 MARCHAND Constance (SCF) 22
FRA
ALLTRICKS.COM - SPRINTEUR CLUB FÉMININ 65
255 -3 ELAMIR Alaa 20
EGY
65
256 -3 MYSLYVETS Anastasiia 19
UKR
60
257 -3 LEGHA Pooja 19
IND
60
258 -3 GUTIERREZ Micaela Beatriz 22
ARG
60
259 -3 BATES Jennifer 36
IRL
60
260 -3 TZOULAKI Athina 18
GRE
60
261 -3 CASAS CUAN Danna 18
COL
60
262 -3 AXELL Marissa 45
USA
60
263 -3 VITILLO Matilde 22
ITA
60
264 -3 DOPJANS Hanna 21
GER
60
265 -3 MORALES PEREZ Almudena 19
ESP
60
266 -3 BELIAK Daryna 23
UKR
60
267 -3 LU Siying 27
CHN
60
268 -3 MANDRAKOVA Yelena 20
KAZ
60
269 -3 KAWAMOTO Riko 21
JPN
60
270 -3 METTRAUX Lena 25
SUI
60
271 -3 LANKFORD Sophie 28
GBR
60
272 -3 HINAULT Maryanne 23
FRA
60
272 -3 LYLYK Kiara 19
CAN
60
274 -3 O BRIEN Caoimhe 21
IRL
58
275 MAES Sara 21
BEL
55
276 -4 KHESE Sanskruti 19
IND
55
277 -4 LOPEZ VERGARA Marianela Abril 19
ARG
55
278 -4 MCPARLAND Helen 28
IRL
55
279 -4 HOLT Sue Lin 43
USA
55
280 -4 EBERLE Lana 20
GER
55
281 -4 TAULER LORENZO Nuria