اولرایش: در یک روز بیش از 700 نخ سیگار کشیدم!

به گزارش پایگاه خبری Vo2 ،یان اولرایش دوچرخه‌سوار سابق کشور آلمان در مستند خود به نام «یان اولرایش- یک شکارچی» اعتراف عجیبی را مطرح کرد و درباره دوران ورزشی خود از نکته عجیبی پرده‌برداری کرد. او در این مستند گفت: اینکه این مدت چگونه این میزان دوام آوردم یک راز است و پایان دوران حرفه‌ای دوچرخه‌سواری من با مسیری خطرناک همراه شد. در سال ۲۰۱۸ درگیر افسردگی شدیدی بودم و واقعا افسرده بودم. من به عنوان یک دوچرخه‌سوار رنج می‌کشیدم و این رنج من را به مسیری اشتباه برد!

او در ادامه گفت: من خودم را در پایین‌ترین دوران زندگی خودم احساس کردم. یک جسم بودم که روحم را به سختی تحمل می‌کردم و می‌دانستم قدم بعدی مرگ است. مشکل اصلی از قبل آغاز شده بود؛ جایی که در سال ۲۰۱۶ یک بار در یک مصاحبه هم به آن اشاره کردم و گفتم از یک اسب اصیل، تبدیل به اسب مزرعه شدم. من در اوج بودم و ناگهان اشتباهاتم من را به قعر جهنم برد و تلاشم باید برای این بود که حداقل به سطح میانه برگردم.

این مرد آلمانی با حسی تلخ از اعتیاد به مشروب می‌گوید: ۹ سال بودم هیچ مشروبی ننوشیده بودم، اما با یک لیوان اراده‌ و کنترلم را از دست دادم. از یک لیوان شروع شد و دیدم به یک بطری رسیدم.

وی افزود: هر کسی جای من بود خودکشی می‌کرد، اما بدن من مقاومت کرد. من یک ورزشکار با بدن آماده بودم. همین بدن به من قهرمانی‌های زیادی داد و از طرفی دیگر اشتباهات و احساسم همان‌ها را از من گرفت. من می‌توانستم روزها مشروب بنوشم و درگیر با کوکائین شوم اما بدنم به من اخطار داد که حواسم باشد.

اولرایش در پایان با تاکید بر دوران جهنمی زندگی‌اش خاطر نشان کرد: من در یک جهنم واقعی زندگی کردم که موفقیت‌های زیاد اما چالش‌هایی سورئال را در آن تجربه کردم. روزی می‌خواستم رکورد دوچرخه سواری جهان را بزنم اما دیدم دارم رکورد سیگار را می‌زنم. در یک روز ۷۰۰ نخ سیگار کشیدم اما باز هم گذراندن این دوران تا جایی از آن همراهی بدنم بود و ادامه‌اش یک راز از زندگی من!

درباره hamid

hamid
دکتر حمید سلیمانی

همینطور ببینید

مربی یوگا قهرمان دوچرخه‌ سواری زنان جهان را کشت!

به گزارش پایگاه خبری Vo2، همشهری آنلاین/ به نقل از دیلی‌میل، مدتی بود که زن جوانی به نام کیتلین آرمسترانگ، مربی حرفه‌ای یوگا در تگزاس، متوجه رابطه پنهانی نامزدش کالین، با زنی به نام آنا ویلسون شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *