صبوری کنید تا عملیات بارگذاری کامل شود
مسابقات
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
آمار
فصل 2022
فصل 2023
اخبار مقالات
متخصصان و مربیان
باشگاه ها
رخ به رخ
درباره ما
ثبت نام | ورود
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
X
پایان ثبت نام
لیگ برتر جوانان م 3
مسابقات سوپرلیگ
در بخش جاده
در رشته تایم تریل انفرادی
در رده جوانان آقایان
24
تعداد شرکت کنندگان
تهران
مکان برگزاری
10km
مسافت
1402-07-20
تاریخ برگزاری
برای مشاهده توضیحات ، ویدئو ، لوکیشن ها ، قوانین و پروفایل مسابقه کلیک کنید
جایگاه
نام رایدر
vo2p
سن
تیم
تایم
فاصله
1
پوریا یعقوبی
30
19
تیم ملی ایران
00:13:45.744
0
2
ائلمان عابدی
18
19
دانشگاه آزاد اسلامی (عدالت اکبری)
00:14:00.139
0
3
سیدمحمدنبی میرباقری فیروزآبادی
12
17
هیئت آذربایجان شرقی
00:14:07.000
0
4
علیرضا عبداللهی
9
19
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
00:14:14.000
0
5
آرتین صدیقی
6
17
هیئت تنکابن
00:14:24.000
0
6
معراج صالح پور
-
19
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
00:14:25.000
0
7
امیرحسین وطن پرست
-
18
صنعت مس رفسنجان
00:14:43.000
0
8
عطا احدیان
-
18
هیئت مازندران
00:14:46.000
0
10
محمدعدنان شاهباز
-
19
بایک سنتر (الف)
00:15:13.000
0
11
پوریا پسندی بزاز
-
17
هیئت خراسان رضوی
00:15:18.000
0
12
سید محمد آروین جواهری
-
17
هیئت البرز (ب)
00:15:29.000
0
13
سپهر خانی
-
19
امیدنیا مشهد
00:15:39.000
0
14
صدرا اکبرزاده قالیبافی
-
19
آزاد
00:15:40.000
0
15
سیدمعین رامشکی
-
18
آزاد
00:15:55.000
0
16
شروین عرب فریدی
-
16
صنعت مس رفسنجان
00:16:05.000
0
17
امیرمحمد محمدی
0
18
شهرک مبل
00:16:11.000
0
18
علی خلیلی قره بویا
-
17
شهید باکری شهرداری ارومیه
00:16:19.000
0
19
حامد کربلایی ناخدا
-
هیئت خوزستان
00:16:27.000
0
DNS
امیرمهدی شریف سلیمی
-
17
هیئت مازندران
0
DNS
امیرحسین ابرار اصل
-
17
ذاکرانی
0
DNS
متین یعقوبی
-
18
نساجی جلفا کاران ارس
0
DNS
سبحان شرفی صدرآبادی
-
18
پیشگامان کویر یزد
0
DNS
امیرحسین سالم قلعه
-
هیئت آذربایجان شرقی
0
DNS
امیرمحمد احمدوند
0
19
هیئت همدان
0
دانلود نتایج تیمی
دانلود نتایج فردی
لیست استارت
فرم دورشمار
جدول امتیازدهی
در این قسمت می توانید عکسهای خودتان را برای این مسابقه ارسال کنید تا در گالری قرار بگیرد
نام و نام خانوادگی شما جهت ثبت روی عکس های ارسالی
نحوه امتیاز دهی رنکینگ کشوری
×
خانه
فهرست
مسابقات
اخبار مقالات
رنکینگ
مربیان متخصصان
ورود / ثبت نام
سوالات متداول