صبوری کنید تا عملیات بارگذاری کامل شود
مسابقات
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
آمار
فصل 2022
فصل 2023
اخبار مقالات
متخصصان و مربیان
باشگاه ها
رخ به رخ
درباره ما
ثبت نام | ورود
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
X
پایان ثبت نام
کاپ رامسر
مسابقات کاپ کلاس 2
در بخش جاده
در رشته استقامت جاده
در رده آزاد آقایان
38
تعداد شرکت کنندگان
رامسر
مکان برگزاری
km
مسافت
1400-03-06
تاریخ برگزاری
برای مشاهده توضیحات ، ویدئو ، لوکیشن ها ، قوانین و پروفایل مسابقه کلیک کنید
جایگاه
نام رایدر
vo2p
سن
تیم
تایم
فاصله
1
بهنام آرین
0
34
هیئت همدان
01:02:00.000
0
2
میثم رضائی لایه
0
34
بایک سنتر (الف)
01:03:45.000
0
3
سیدمیلادمحمد سیدقالیچی
0
38
آزاد
01:03:50.000
0
4
محسن رحمانی بیرق
0
35
هیئت تهران
00:01:05.000
0
5
محمد اسماعیل چایچی رقیمی
0
30
تیم ملی ایران
01:05:05.000
0
6
مرتضی محمدی
0
30
هیئت قزوین
01:06:25.000
0
7
هادی حسینی
0
34
هیئت زنجان
01:07:10.000
0
8
مهدی آقاکاشی
0
22
هیئت قزوین
01:07:35.000
0
9
محمدرضا ادهمی
0
27
گل گهر سیرجان
01:07:45.000
0
10
مهدی آرمون
0
35
هورسان رامسر
00:01:08.000
0
11
سینا زمردیان
0
هیئت بابل
01:09:20.000
0
12
نیما جمشیدی اردكانی
0
26
پدافند هوایی رعد
01:10:00.000
0
13
امیرحسین فهیم
0
22
آزاد
0
14
پوریا یعقوبی
0
19
تیم ملی ایران
0
15
حسین حسینی اصلی خسمخی
0
23
هیئت گیلان
0
16
آرین قلعه نویی
0
23
هیئت قزوین
0
17
کیارش نادری
0
21
آزاد
0
18
علیرضا عسکریان
0
22
نیروی هوایی (باشگاه عقاب)
0
19
ابوالفضل معافی
0
19
صرافی کایا ارس
0
20
حمیدرضا گوهر رستمی
0
46
هیئت مازندران
0
21
محمد بهزادی پیشکناری
0
44
هیئت تنکابن
0
22
حمید کلهری
0
31
هیئت تنکابن
0
23
اميرحسین خلیلی
0
24
هیئت رستم کلا
0
24
میلاد بخشی زاد
0
21
شهرک مبل
0
25
حسین مداح
0
33
کاپیتان شیراز
00:01:19.000
0
26
علی ولی زاده
0
38
هیئت امیرکلا
01:19:20.000
0
27
محمدعدنان شاهباز
0
19
بایک سنتر (الف)
00:01:20.000
0
28
مرتضی خالصی
0
38
هیئت خراسان رضوی
0
29
سیدعلیرضا موسوی
0
20
هیئت قزوین
0
30
شعبانپور
0
هیئت بابل
0
31
عظیم ذوالفقاری
0
هیئت شیراز
0
32
مهدی پورمهدی اردبیلی
0
38
هیئت تنکابن
0
33
امید قهرانی
0
هیئت ساری
0
34
محمد شاهپوری
0
هیئت تنکابن
0
DSQ
مرتضی رضوانی گیل کلائی
0
34
آرویچ شرق مازندران (مقاومت)
01:04:30.000
0
DNF
بردیا فرهنگ
0
19
هیئت تنکابن
0
DNF
علیرضا حامد سنگری
0
51
آزاد
0
DNF
امین زمانی کلدره
0
39
هیئت عباس آباد
0
دانلود نتایج تیمی
دانلود نتایج فردی
لیست استارت
فرم دورشمار
جدول امتیازدهی
در این قسمت می توانید عکسهای خودتان را برای این مسابقه ارسال کنید تا در گالری قرار بگیرد
نام و نام خانوادگی شما جهت ثبت روی عکس های ارسالی
نحوه امتیاز دهی رنکینگ کشوری
×
خانه
فهرست
مسابقات
اخبار مقالات
رنکینگ
مربیان متخصصان
ورود / ثبت نام
سوالات متداول