سفر نایب رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به ایران

به گزارش پایگاه خبری Vo2 به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، «اسامه الشافر» نایب رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و رییس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا جهت دیدار با مسوولان کمیته ملی المپیک ایران امروز صبح به تهران آمد.

الشافر با حضور در کمیته ملی المپیک با محمود خسروی وفا و مناف هاشمی رییس و دبیرکل کمیته ملی المپیک و رسول اسدی رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری دیدار و گفتگو داشت. در این نشست پیرامون تعاملات کمیته ملی المپیک و فدراسیون دوچرخه‌سواری کشورمان با اتحادیه جهانی و کنفدراسیون دوچرخه‌سواری آسیا موضوعاتی مطرح شد.

اسامه الشفار رئیس کنفدراسیون دو چرخه سواری آسیا پس از این نشست در گفتگویی اظهار داشت: سپاسگزارم از کمیته ملی المپیک ایران برای میزبانی این نشست و تبریک ویژه ای دارم به آقای اسدی به خاطر موفقیت در انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری ایران. ما به طور کامل در کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا از این فدراسیون حمایت کامل داریم و تعاملات خوبی را با این فدراسیون خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در خصوص انتخابات این فدراسیون نیز با توجه به حضور نماینده فدراسیون جهانی در جلسه حمایت خود را از برگزاری این انتخابات داریم. قطعاً دوچرخه سواری ایران رو به پیشرفت و توسعه قرار دارد و ما به موفقیت این رشته امیدواری کامل داریم.

رییس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا نشست برگزار شده با رییس کمیته ملی المپیک، دبیرکل کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون دوچرخه سواری را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: من برای اولین بار است که به جلسه کمیته ملی المپیک ایران آمده‌ام و معتقدم ایران یکی از مهمترین همکاران ما در کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا محسوب می‌شود.

الشفار تصریح کرد: به عنوان یک عضو خانواده و برادر حمایت دوباره خودم را از دوچرخه سواری ایران اعلام می‌کنم. دوچرخه سواری ایران بهترین رکابزنان آسیا را در بخش پیست و جاده در اختیار دارد و شاهد موفقیت‌های آنها در مسابقات تاجیکستان بودم. دوچرخه سواران ایرانی همچنان شانس حضور در رقابت‌های المپیک را دارند و حضور در مسابقات جهانی گلاسکو می‌تواند به آنها کمک کند.

وی در پایان اظهار کرد: این باعث افتخار است که یک دوچرخه سوار ایرانی روی سکوی قهرمانی می‌ایستد و من شخصاً احساس می‌کنم یکی از هموطنانم توانسته صاحب مدال باارزش شود. این آخرین حضور من در ایران نخواهد بود و به طور حتم مجدداً به ایران سفر خواهم کرد.

درباره hamid

hamid
دکتر حمید سلیمانی

همینطور ببینید

مربی یوگا قهرمان دوچرخه‌ سواری زنان جهان را کشت!

به گزارش پایگاه خبری Vo2، همشهری آنلاین/ به نقل از دیلی‌میل، مدتی بود که زن جوانی به نام کیتلین آرمسترانگ، مربی حرفه‌ای یوگا در تگزاس، متوجه رابطه پنهانی نامزدش کالین، با زنی به نام آنا ویلسون شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *