حسین عسگری ؛ نتیجه گرفتن در المپیک غیر ممکن نیست

به گزارش پایگاه خبری VO2، حسین عسگری رکابزن با سابقه ایران که در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی و ۲۰۰۸ پکن حضور داشت، در این مورد گفت: نتیجه گرفتن در المپیک غیر ممکن نیست و باید برای افرادی که آینده‌دار هستند و می توان از آن‌ها نتیجه گرفت، برنامه داشته باشند و در مسابقات بزرگ شرکت کنند.

در حال حاضر یک کار مثبتی که انجام شده، این است که دارند با رکابزنان ۱۵ تا ۱۸ سال کار می‌کنند و جوانان ما سال آینده نتیجه بهتری می‌گیرند اما برخی رکابزنان زیر ۲۳ سال و حتی بالای ۲۳ سال که استعداد دارند، به حال خود رها شده‌اند.

او ادامه داد: برنامه داشتن برای جوانان خوب است اما آن‌ها چند سال دیگر جواب می‌دهند و این در حالی است که المپیک سال آینده برگزار می‌شود و باید در حال حاضر برای کسانی که خوب هستند، برنامه داشته باشند.

عسگری در پاسخ به این پرسش که زمانی که قرار بود در المپیک پکن شرکت کند، چه مراحل آماده سازی را پشت سر گذاشت؟ گفت: ما با باشگاه در مسابقات مختلف شرکت کردیم و دائم در مسابقه بودیم.

من در تور چین هایلک که یکی از تورهای مطرح آسیا است، اول شدم.

الان باشگاه‌ها نیستند و فدراسیون باید اسپانسر پیدا کند و برای آن پنج، شش نفر مد نظر، برنامه داشته باشد تا انگیزه داشته باشند.

در حال حاضر در تهران دوچرخه سوار وجود ندارد و تنها پیشکسوتان تمرین می‌کنند چون رکابزنان جوان امیدی به آینده ندارند و مانند گذشته نیست که ورزشکاران اگر امید و آینده‌ای نباشد، همه چیز را تحمل کنند.

درباره hamid

hamid
دکتر حمید سلیمانی

همینطور ببینید

مربی یوگا قهرمان دوچرخه‌ سواری زنان جهان را کشت!

به گزارش پایگاه خبری Vo2، همشهری آنلاین/ به نقل از دیلی‌میل، مدتی بود که زن جوانی به نام کیتلین آرمسترانگ، مربی حرفه‌ای یوگا در تگزاس، متوجه رابطه پنهانی نامزدش کالین، با زنی به نام آنا ویلسون شده بود.

One comment

  1. hamid

    جدیدترین اخبار دوچرخه سواری ایران و آسیا در VO2

    https://www.shahriariha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *