اسدی: فدراسیون را با انبوهی از مشکلات تحویل گرفتم

به گزارش پایگاه خبری Vo2 ، رئیس فدراسیون دوچرخه‌ سواری در مراسم اختتامیه لیگ‌های این رشته، گفت: تداوم اعزام‌های کیفی تصمیم سختی است، اما به ناچار باید این استراتژی ادامه پیدا کند.

رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه‌ سواری در مراسم اختتامیه لیگ‌های دوچرخه سواری گفت: در سالی که گذشت، جامعه شاهد اتفاقات تلخ و شیرینی بود. مهرماه سال ۱۴۰۰ به عنوان سرپرست این فدراسیون مشغول به کار شدم.
وی ادامه داد: من فدراسیون را با انبوهی از بدهی‌های داخلی و خارجی، دوپینگ سازمان یافته، انتخابات لغو شده و اساسنامه تأیید نشده تحویل گرفتم.

وی بیان کرد: با همکاری دوستان توانستیم اساسنامه فدراسیون را به تأیید فدراسیون جهانی رسانده و در نهایت انتخابات را برگزار کنیم. از پرونده دوپینگ سازمان یافته هم عبور کردیم و همین طور فدراسیون را از لحاظ مالی در شرایط قابل قبولی قرار دادیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: تیم‌های ملی ما در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا شرکت کردند و تیم جوانان علاوه بر مسابقات رسمی، با هدف پشتوانه سازی در تورنمنت‌های مختلف به میدان رفت.

اسدی در ادامه به نتایج دو نماینده کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو هم اشاره کرد و گفت: فرانک پرتوآذر در این بازی‌ها تاریخ سازی کرد و علی لبیب ۲۱ ساله دو مقام چهارمی را با اختلاف کم به دست آمد. ما تیم کیفی به بازی‌های آسیایی اعزام کردیم و لبیب شگفتی ساز بازی‌ها بود.

وی در تشریح دیگر برنامه‌های این فدراسیون تصریح کرد: ۱۲۳ روز مسابقه برگزار کردیم و هشت ورزشکار و چهار مربی به کمپ کره‌جنوبی اعزام کردیم. تعداد موارد دوپینگ را نیز از هفت مورد در سال به یک مورد در سال کاهش دادیم.

وی خاطرنشان کرد: چشم انداز ما ایجاد بستر مناسب برای ورود حامیان مالی به این رشته ورزشی است و راه‌حل آن هم پخش زنده رقابت‌ها در سطوح مختلف بین المللی و ملی است. باید لیگ‌های ما در قالبی برگزار شود که قابلیت پخش زنده تلویزیونی داشته باشد.

اسدی خاطرنشان کرد: جوان گرایی و پشتوانه سازی یکی دیگر از هدف‌های مهم فدراسیون است. در این راستا باید اعزام‌های ما در آینده کیفی شود. این تصمیم سختی است اما به ناچار باید این استراتژی ادامه پیدا کند. ما مسابقات قهرمانی آسیا را در بخش پیست، جاده و در نهایت المپیک پاریس را در سال جدید میلادی پیش رو داریم و باید تیم‌ها را آماده حضور در این رقابت‌ها کنیم.

درباره hamid

hamid
دکتر حمید سلیمانی

همینطور ببینید

مربی یوگا قهرمان دوچرخه‌ سواری زنان جهان را کشت!

به گزارش پایگاه خبری Vo2، همشهری آنلاین/ به نقل از دیلی‌میل، مدتی بود که زن جوانی به نام کیتلین آرمسترانگ، مربی حرفه‌ای یوگا در تگزاس، متوجه رابطه پنهانی نامزدش کالین، با زنی به نام آنا ویلسون شده بود.

One comment

  1. hamid

    جدیدترین اخبار دوچرخه سواری ایران و آسیا در VO2

    https://www.shahriariha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *