مسابقات
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
آمار
فصل 2022
فصل 2023
اخبار مقالات
متخصصان و مربیان
باشگاه ها
رخ به رخ
درباره ما
ثبت نام / ورود
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
X
سبدخرید
پایان ثبت نام
سوپر لیگ RR م3
مسابقات سوپرلیگ
در بخش جاده
در رشته استقامت جاده
در رده بزرگسالان آقایان
38
تعداد شرکت کنندگان
نکا
مکان برگزاری
132km
مسافت
1401-05-31
تاریخ برگزاری
برای مشاهده توضیحات ، ویدئو ، لوکیشن ها ، قوانین و پروفایل مسابقه کلیک کنید
جایگاه
نام رایدر
vo2p
سن
تیم
تایم
1
علی لبیب شتربان
60
22
Shenzhen Xidesheng Cycling Team
2
حسن سیف الهی فرد
45
31
مس سونگون
3
بهنام آرین
36
34
هیئت همدان
4
محمد گنج خانلو
30
27
هیئت تهران
5
مهدی علمایی
24
37
آزاد
6
سعید صفرزاده
18
39
آرویچ شرق مازندران (مقاومت)
7
خلیل خورشید
12
36
مس سونگون
8
امیر کلاهدوز حق
6
31
مس سونگون
9
امیرحسین جمشیدیان قلعه سفیدی
3
25
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
10
محمد درزی رامندی
2
20
پدافند هوایی رعد
11
میرصمد پورسیدی گل آخور
-
39
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
12
حسین عسکری
-
49
هیئت مرکزی
13
علی اصغر موسی زاده جبدرقی
-
25
دانشگاه آزاد اسلامی (عدالت اکبری)
14
علیرضا نوعی داشدبی
-
25
DFT مشگین شهر
15
محمد اسماعیل چایچی رقیمی
-
30
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
16
محمدرضا ادهمی
-
27
گل گهر سیرجان
17
نیما ناطقی
-
21
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
18
علی نعمتی خیاوی
-
39
DFT مشگین شهر
19
آرین قلعه نویی
-
23
هیئت قزوین
20
هادی حسینی
-
34
هیئت زنجان
21
مهدی آقاکاشی
-
22
هیئت قزوین
22
رضا نفری
-
28
آزاد
23
مرتضی رضوانی گیل کلائی
-
34
آرویچ شرق مازندران (مقاومت)
24
سعید چهرزاد
-
46
گل گهر سیرجان
25
شاهین همای اقدم
-
38
مس سونگون
26
میثم رضائی لایه
-
34
بایک سنتر (الف)
27
فرشاد آشتیانی عرقی
-
24
پدافند هوایی رعد
28
آیدین علیاری
0
24
تیم ملی ایران
29
حامد صیفی کاری
0
38
هیئت زنجان
30
علی احمد شفیعیون
0
23
منطقه آزاد انزلی
31
مهدی روزبهانه
0
50
امیدنیا مشهد
32
سینا امیرلی
0
21
هورسان رامسر
33
محمدسینا ربیعی کرهرودی
0
19
پدافند هوایی رعد
34
امین خجسته
0
45
هیئت صومعه سرا
35
داریوش اسماعیل زاده پشت مساری
0
30
صنعت مس کرمان
36
بهنام خلیلی خسرو شاهی
0
35
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
37
محسن رحمانی بیرق
0
35
هیئت تهران
38
سعيد باقری علی آباد
0
37
آزاد
دانلود نتایج تیمی
دانلود نتایج فردی
لیست استارت
فرم دورشمار
جدول امتیازدهی
در این قسمت می توانید عکسهای خودتان را برای این مسابقه ارسال کنید تا در گالری قرار بگیرد
نام و نام خانوادگی شما جهت ثبت روی عکس های ارسالی
نحوه امتیاز دهی رنکینگ کشوری
×
خانه
امکانات
مسابقات
اخبار مقالات
رنکینگ
ورود / ثبت نام
سوالات متداول