مسابقات
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
آمار
فصل 2022
فصل 2023
اخبار مقالات
متخصصان و مربیان
باشگاه ها
رخ به رخ
درباره ما
ثبت نام / ورود
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
X
سبدخرید
پایان ثبت نام
مرحله دوم لیگ برتر جاده تایم تریل
مسابقات سوپرلیگ
در بخش جاده
در رشته تایم تریل انفرادی
در رده بزرگسالان آقایان
38
تعداد شرکت کنندگان
رامسر
مکان برگزاری
km
مسافت
1400-07-22
تاریخ برگزاری
برای مشاهده توضیحات ، ویدئو ، لوکیشن ها ، قوانین و پروفایل مسابقه کلیک کنید
جایگاه
نام رایدر
vo2p
سن
تیم
تایم
1
حسن سیف الهی فرد
30
31
مس سونگون
2
بهنام خلیلی خسرو شاهی
18
35
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
3
بهنام آرین
12
34
هیئت همدان
4
سعید صفرزاده
9
39
آرویچ شرق مازندران (مقاومت)
5
خلیل خورشید
6
36
مس سونگون
6
میرصمد پورسیدی گل آخور
0
39
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
7
مرتضی رضوانی گیل کلائی
0
34
آرویچ شرق مازندران (مقاومت)
8
سید موسی مصطفوی
0
33
صنعت مس کرمان
9
محمد اسماعیل چایچی رقیمی
0
30
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
10
سعید چهرزاد
0
46
گل گهر سیرجان
11
داریوش اسماعیل زاده پشت مساری
0
30
صنعت مس کرمان
12
مهدی آرمون
0
35
هورسان رامسر
13
حسین محمدی ها
0
43
هیئت البرز
14
علی عبدالخضر طعین
0
31
منطقه آزاد انزلی
15
مصطفی لقمانیان
0
48
هیئت خوزستان
16
امین چهرزاد
0
41
گل گهر سیرجان
17
یاسر ضیاالدین عباس
0
41
آزاد
18
صالح مشهدی تفرشی
0
37
صنعت مس کرمان
19
سجاد پایدار شیروانه ده
0
35
DFT مشگین شهر
20
احمد قمری
0
40
هیئت مرکزی
21
حسین رضائیان
0
33
هیئت مرکزی
22
داوود محمدآبادی
0
22
هیئت خراسان رضوی
23
عبدعلی مهدی حازم
0
23
منطقه آزاد انزلی
24
علی نعمتی خیاوی
0
39
DFT مشگین شهر
25
علیرضا صالحی فر
0
27
نیروی هوایی (باشگاه عقاب)
26
آیدین علیاری
0
24
تیم ملی ایران
27
مرتضی خالصی
0
38
هیئت خراسان رضوی
28
حسین داودیان
0
47
هیئت نهاوند
29
امید اسفندیاری
0
54
آزاد
30
رسول گلزاری
0
31
گل گهر سیرجان
31
مهدی جابانی
0
45
پلیس مازندران
32
آرین شمس
0
21
هیئت اصفهان
33
مصطفی اصغرپورارشد
0
39
DFT مشگین شهر
34
بیژن امیرآخوری
0
65
هیئت گیلان
35
مظاهر رضازاده
0
56
هیئت گلستان
36
علی اصدقی قره بابائی
0
53
آزاد
DNS
علیرضا عسکریان
0
22
نیروی هوایی (باشگاه عقاب)
DNS
میثم رضائی لایه
0
34
بایک سنتر (الف)
دانلود نتایج تیمی
دانلود نتایج فردی
لیست استارت
فرم دورشمار
جدول امتیازدهی
در این قسمت می توانید عکسهای خودتان را برای این مسابقه ارسال کنید تا در گالری قرار بگیرد
نام و نام خانوادگی شما جهت ثبت روی عکس های ارسالی
نحوه امتیاز دهی رنکینگ کشوری
×
خانه
امکانات
مسابقات
اخبار مقالات
رنکینگ
ورود / ثبت نام
سوالات متداول