اقدام جالب سردار آزمون برای دوچرخه سواری بانوان

به گزارش پایگاه خبری VO2، قبل از شروع فصل جدید رقابت‌های باشگاهی فوتبال بود که سردار آزمون بخشی از تعطیلات خود را به رقم زدن یک اتفاق خاص و ویژه اختصاص داد. جایی که ستاره تیم ملی فوتبال ایران هزینه برگزاری یک مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه‌ سواری زنان را متقبل شد.

این رقابت در پیست فدراسیون دوچرخه‌ سواری برگزار شد و آزمون تمام هزینه‌های این رقابت و جایزه نقدی برندگان را هم پرداخت کرد. ما نیز برای پوشش این رقابت به محل برگزاری آن رفته بودیم و از نزدیک مشاهده کردیم که ترتیب دادن این مسابقه چه شور و حال عجیبی در بین دختران دوچرخه‌سوار ایجاد کرده بود.

حالا اما خبر رسیده که سردار آزمون دست به یک اقدام تحسین برانگیز زده است. او هزینه‌های یک دوچرخه سوار زن را برای حضور در رقابت‌های انتخابی جهانی آماتوری را متقبل شده است. پریسا مجنونی نام این دوچرخه سوار زن است که اتفاقاً جواب کمک سردار را به بهترین شکل ممکن داده و یک اتفاق بزرگ را رقم زده است.

پریسا مجنونی در رقابت‌های دوچرخه سواری تایم‌تریل آنتالیای ترکیه موفق شد مقام سوم را از آن خود کند و سهمیه ورود به مسابقات قهرمانی جهان گرن فوندوی دانمارک را کسب کند. این یک تاریخ‌سازی بزرگ برای مجنونی و البته دوچرخه سواری زنان ایران است که ستاره تیم ملی فوتبال ایران نقش کلیدی را در آن ایفا کرد. مجنونی همچنین پس فردا در بخش استقامت نیز شرکت خواهد کرد و در آن رقابت نیز به دنبال کسب سکو و سهمیه جهانی آماتوری خواهد بود.

به همین بهانه گفتگویی با این دوچرخه سوار ترتیب دادیم. او که هم اکنون در ترکیه است در رابطه با کار بزرگی که انجام داده گفت: “مسابقه‌ای که شرکت کردم مسابقات گرند فوندو است که هر سال برگزار می‌شود.  هزینه این مسابقه به واسطه کمک اسپانسر است که آقای سردار آزمون اسپانسر من در این مسابقات شدند و‌ من توانستم مسابقات را شرکت کنم. اگر ایشان کمک نمی‌کردند من هم نمی‌توانستم در این مسابقه شرکت کنم و سهمیه جهانی بگیرم.”

او در ادامه گفت:“در این مسابقه نفرات اول تا سوم سهمیه ورود به مسابقات قهرمانی جهان گرندفوندو که سال آینده در کشور دانمارک برگزار می‌شود را به دست می‌آورند که خدا را شکر من با عنوان سکوی سوم بالاتر از روسیه و دانمارک توانستم این سهمیه را کسب کنم.

ماده‌ای که سکو آوردم تایم تریل انفرادی بود و پس‌فردا مسابقات استقامت جاده را پیش رو دارم که امیدوارم بتوانم آنجا هم مدال کسب کنم و در آن ماده هم سهمیه کسب کنم.”

مجنونی در پایان گفت: “جا‌ دارد تشکر کنم از جناب آقای آزمون بابت حمایتشان که باعث شدند من بتوانم در این مسابقات حاضر بشوم و بتوانم به سکو برسم و مجوز مسابقه جهانی را به دست بیاورم. شرایط این رشته طوری است که هزینه‌ها خیلی خیلی بالاست و اگر ایشان نبودند من نمی‌توانستم در این مسابقه شرکت کنم.”

درباره hamid

hamid
دکتر حمید سلیمانی

همینطور ببینید

۲ رکابزن تبریزی با یک تیم اماراتی قرارداد بستند

به گزارش پایگاه خبری Vo2 ، دو رکابزن تبریزی با امضای قراردادی عضو تیم «al wathbact» امارات شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *