لبیب: امیدوارم مس‌سونگون موفقیت‌های پتروشیمی را تکرار کند

 رکابزن تیم دوچرخه سواری مس سونگون ورزقان امیدوار است این تیم مانند پتروشیمی تبریز موفقیت‌های این رشته یکی پس از دیگری درو کند.

علی لبیب در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بابت کسب عنوان نائب قهرمانی در مرحله دوم تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان خوشحال هستم و امیدوارم این روند ادامه دار باشد.

وی افزود: این اولین سالی است که مس سونگون در رشته دوچرخه‌سواری تیمداری می‌کند، اتفاق بزرگی است و امیدوارم همانند تیم پتروشیمی تبریز عملکرد خوبی داشته باشد.

لبیب ادامه داد: معتقدم تیم‌های شرکت کننده در تور های ” یک دو” تیم های حرفه‌ای هستند، روجای تایلند که تیم دوم آسیا است و رکابزنی که دارنده پیراهن سفید توردوفرانس در سال ۲۰۰۰ میلادی است در این دوره از تور ایران-آذربایجان حضور دارند و فکر می‌کنم این دوره از تور از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارد.

قهرمان دوچرخه سواری ایران خاطرنشان کرد: ترانسفر تور در این دوره کمتر بود و باعث شد تا رکابزنان خستگی کمتری را تجربه کنند.

به گزارش ایسنا، سی‌وششمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان، ۵ لغایت ۹ شهریورماه با حضور ۱۵ تیم داخلی و خارجی به میزبانی سه استان، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل درحال برگزاری است.

 

درباره تیم نویسندگان

تیم نویسندگان

همینطور ببینید

وطن به دوشان : یادداشتی پیرامون مهاجرت ورزشکاران

در گفتگویی در vo2 ،پای صحبت های پیام سعدی پور ملی پوش سابق رشته ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *